maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

OKRrun 2019 - fala 01

OKRrun 2019 - fala 01
Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 08 czerwca 2019
Organizator: DELFIN Spółka z o.o.
Regulamin: Regulamin Biegu

Opłata startowa:
75 zł - do 17 maja 2019 r.
90 zł - do 6 czerwca 2019 r.
120 zł - w dniu zawodów 9 czerwca 2019 r.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1GórskaAgnieszkaKPOL1983ZdzieszowiceSZapłacono
2WawerKasiaKPOL1987OpoleS
3LangerMateuszMPOL1986KrapkowiceM
4JachimowskiMarcinMPOL1980KrapkowiceByle do metyM
5WąsowiczMagdalenaKPOL1995OpoleHusaria Race TeamM
6MartyniakGrzegorzMPOL1977KrapkowiceM
7KaczorGrzegorzMPOL1991OchodzeMZapłacono
8JochimczykWitekMPOL1981Kędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAMXL
9KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceSZapłacono
10LipińskiKamilMPOL1995KrapkowiceM
11SzpitalakRafałMPOL1978KrapkowiceDzikie WężeLZapłacono
12SwierczynskiGrzegorzMPOL1979KrapkowiceDzikie WężeLZapłacono
13FijalkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
14SarlejRobertMPOL1991PakosławiceEx TeamXXL
15AbratkiewiczMagdalenaKPOL1989OpoleEx TeamSZapłacono
16LosPatrykMPOL1981KrapkowiceLos-teamLZapłacono
17BoguszewskiAdamMPOL1981KrapkowiceDzikie WężeXLZapłacono
18MachuraMarcinMPOL1985SteblowSPEC INSTAL RUNMZapłacono
19WręczyckiŁukaszMPOL1989Lubliniec5 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryM
20OlejniczakMarcinMPOL1976ZdzieszowiceKlub Sportowy Zdzieszowice- BikeTeamLZapłacono
21ReinertRomanMPOL1973ChorulaLZapłacono
22StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
23MichalikGrzegorzMPOL1980KrapkowiceLZapłacono
24ProkopczykJaroslawMPOL1977OpoleLZapłacono
25Płatkowska-ProkopczykLauraKPOL1973OpoleLZapłacono
26ŁozińskaAnnaKPOL1973OpoleM
27ŻymańczykMarzenaKPOL1974OpoleM
28CielestaRafałMPOL1984GliwiceLZapłacono
29WitałaRafałMPOL1983GliwiceLZapłacono
30WróbelMariuszMPOL1974ZdzieszowiceDyczuś TeamL
31MistygaczJakubMPOL1982KrapkowiceMZapłacono
32MistarzAleksanderMPOL1990OsiekGmina Strzelce OpolskieMZapłacono
33GawlasMagdalenaKPOL1984OpoleLZapłacono
34ChorośGrzegorzMPOL1981OpoleLZapłacono
35JanikWojciechMPOL1990KrapkowiceFALCON TeamLZapłacono
36TarczyńskiRafaelMPOL1974PietnaLZapłacono
37KaniaMagdaKPOL1976JełowaL
38SzempruchWojciechMPOL1991Dobrzeń WielkiL
39WesołowskaDariaKPOL1984Strzelce OpolskieXXL
40RemingerGrzegorzMPOL1981KrapkowiceLZapłacono