maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5. Mazowiecka Piątka

5. Mazowiecka Piątka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA 
Miński Klub Biegacza DREPTAK

Patronat Honorowy:
Burmistrz Mista Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski
Regulamin: Regulamin


Start biegu: 10:00.

Opłata startowa: 
01.03-12.05.2019 - 40 zł (bez koszulki)
01.03-12.05.2019 - 50 zł (z koszulką)
w dniu biegu - 90 zł

Osoby niepełnosprawne i po 70 roku życia - opłata symboliczna 1 zł (z koszulką)
Członkowie KS BARAKUDA oraz KB DREPTAK - opłata 35 zł (z koszulką)

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
11AbelskiLeszekMPOLM50, MMM1960Mińsk MazowieckiSZapłacono
22AbramowskiArturMPOLM401977Minsk MazLZapłacono
33AdamczykSewerynMPOLM40, MMM, ON1977Minsk MazZapłacono
44AdamiecMonikaKPOLK30, MMM1984Mińsk MazowieckiZapłacono
55AfaltowskiGrzegorzMPOLM301985KąkolewnicaMiędzyrzecka Grupa BiegowaZapłacono
6AleksandrTsiakMBLRM301985BrestKARM
76ArtyszukKamilMPOLM301984WarszawaWARSZAWIAKYZapłacono
87BadurekMaciejMPOLM30, MMM1988Mińsk MazowieckiLŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAZapłacono
98BakulaKrzysztofMPOLM30, MMM1986Minsk Mazowiecki-LZapłacono
109BankiewiczŁukaszMPOLM162000CzarnaZespół Szkół EkonomicznychZapłacono
1110BańburaSławekMPOLM401970Biała PodlaskaKB Biała BiegaLZapłacono
12BarańskiWacławMPOLM60+, ON1946TargówkaXL
13Barszcz-WinnickaGrazynaKPOLK501961WarszawaPZU SPORT TEAM
1411BartnickiAdrianMPOLM201999Borek CzarnińskiMKB DREPTAKZapłacono
1512BartnickiMateuszMPOLM201990Mińsk MazowieckiXLZapłacono
1613BartnikUrszulaKPOLK30, MMM1981Mińsk MazowieckiMZapłacono
17BarzałArturMPOLM401977Ostrów MazowieckaOstrów BiegaL
18BarzałDawidMPOLM162003Ostrów MazowieckaOstrów BiegaL
1914BelniakMirosławaKPOLK60+1959ŁukówZapłacono
2015BielakIzabelaKPOLK20, MMM1995Mińsk MazowieckiMZapłacono
2116BiernatKatarzynaKPOLK301984Janów PodlaskiJanów Podlaski teamZapłacono
2217BłaszczykZbigniewMPOLM60+1959Częstochowa-Zapłacono
23BłaszczykZbigniew8MPOLM60+1959Częstochowa
2418BorcuchJarosławMPOLM40, MMM1974Mińsk MazowieckiBiegam bo lubięLZapłacono
2519BorowskaAnnaKPOLK30, MMM1987WygodaMZapłacono
2620BorysiukMagdalenaKPOLK40, MMM1979Mińsk Mazowiecki-Zapłacono
2721BorysiukSylwesterMPOLM40, MMM1976Mińsk MazowieckiZapłacono
2822Brych-PająkEwaKPOLK401975CzęstochowaJKLA JAWOR JAWORZNOZapłacono
2923BrzezińskaAgnieszkaKPOLK401976Budy BarcząckieDusza DrzewaSZapłacono
3024BrzezińskiSergiuszMPOLM401976Budy BarcząckieDusza DrzewaMZapłacono
3125BucholcJerzyMPOLM60+1933WarszawaActiveSportMZapłacono
3226BugaJarosławMPOLM401979Mińsk Mazowiecki-Zapłacono
3327CabajKrzysztofMPOLM401978DomaniceYulo Run Team SiedlceSZapłacono
34CelejJarosławMPOLM40, MMM1974LatowiczLatowiczL
3528ChłopikKamilMPOLM30, MMM1984Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubSZapłacono
3629ChodowiecEmilMPOLM301982Nurzec-StacjaLZapłacono
3730ChojeckiPawełMPOLM401971ZbuczynZBUCKI RUCHZapłacono
3831ChomaGrażynaKPOLK401978SkrzeszewPędzące LeniwceZapłacono
3932CiozdaTomaszMPOLM301980Mińsk MazowieckiXLZapłacono
4033ClajotFabianMPOLM201993OlsztynFC GrabowaLZapłacono
4134CudnyJacekMPOLM60+, MMM1958Mińsk MazowieckiK. S. Barakuda Mińsk MazowieckiZapłacono
4235CudnyMaciejMPOLM301987Mińsk MazowieckiRemexLZapłacono
4336CzajkowskiMarcinMPOLM201992Nowe Osiny-LZapłacono
4437CzapskiKacperMPOLM162001Golice#EmilKrolteamMZapłacono
45CzeczkoPawelMBLRM201990Bialorus, GrodnoSokol GrodnoM
46CzerwińskiŁukaszMPOLM40, MMM1978Mińsk Mazowiecki
47CzyżkowskiMirosławMPOLM40, MMM1971Mińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaL
4838CzyżkowskiPawełMPOLM30, MMM1985Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
4939CzyżkowskiRobertMPOLM301986Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
5040CzyżowskiMarekMPOLM401976Huta MińskaRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
5141DąbrowskiMaciejMPOLM30, ON1983PłockStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących CROSSZapłacono
52DencikowskiMarekMPOLM401974KonstantynówKB Biała Biega
5342DębałaGrzegorzMPOLM20, MMM1999Mińsk MazowieckiZapłacono
5443DobrowolskiŁukaszMPOLM301982SiedlceStadlerLZapłacono
5544DobrzynskiErnestMPOLM301989Grodzisk MazowieckiXLZapłacono
5645DolińskaAnetaKPOLK201990Sokołów Podlaski-Zapłacono
57DraganAleksanderMPOLM201990Kielce
5846DrozdowskaAnnaKPOLK201993SiedlceMZapłacono
59DróżdżAdamMPOLM30, MMM1980Mińsk MazowieckiBiegamZimpetemXL
6047DrzazgaDominikaKPOLK301987JędrzejówSZapłacono
6148DuszczykJarosławMPOLM301982Mińsk MazowieckiMZapłacono
6249DybkowskaJolantaKPOLK201999Mińsk MazowieckiSZapłacono
63DziadzishchauAliakseiMBLRM201991BrestBrest RunnersM
6450DzięgielewskiMarekMPOLM501962DłużniewoKB im.P.Sękowskiego w PłońskuZapłacono
6551DżonBeataKPOLK30, MMM1980Mińsk MazowieckiBiegamZimpetemMZapłacono
6652FlisDanielMPOLM401978Mińsk Mazowiecki-LZapłacono
6753GadomskiTomaszMPOLM301986Mińsk MazowieckiMZapłacono
6854GańkoJuliaKPOLK201992Mińsk MazowieckiZapłacono
6955GawraczyńskaAnnaKPOLK60+1954WarszawaWTŁ STEGNY WARSZAWASZapłacono
7056GierszewskiMariuszMPOLM201990KałuszynSZapłacono
7157Godzimirska-PietrzakMagdalenaKPOLK401977PiskorkaMZapłacono
7258GorczycaJacekMPOLM501969LublinZapłacono
7359GójskiMirosławMPOLM501963WarszawaGKS GrodziskMZapłacono
7460GórskaIwonaKPOLK162001Drożdżówka-MZapłacono
7561GrabarczykAgnieszkaKPOLK162001Mińsk MazowieckiZespół Szkół EkonomicznychMZapłacono
7662GrelewskaJoannaKPOLK401975Mińsk MazowieckiZapłacono
77GrelewskiKrzysztofMPOLM40, MMM1975Mińsk Mazowiecki
7863GromekMariolaKPOLK401976Mińsk MazowieckiMZapłacono
7964GromekMichałMPOLM401975Mińsk MazowieckiLZapłacono
8065GrubaJacekMPOLM301987Mińsk MazowieckiGruby GrubasMZapłacono
8166GruszczyńskiKamilMPOLM301982SiedlceMetroLZapłacono
8267GryciukWalentyMPOLM501969Nurzec-StacjaZapłacono
8368GudanisIzabelaKPOLK40, MMM1975WyszkówKB WyszkówZapłacono
8469HapunowiczJoannaKPOLK162000TęczkiWLKS SiedlceZapłacono
8570HemperekDominikMPOLM301981Mińsk MazowieckiLZapłacono
86IlyuchykNatalliaKPOLK301989BrestBrest Runners
8771JackiewiczAdamMPOLM401972Mińsk MazowieckiXLZapłacono
8872JackiewiczHannaKPOLK401975Mińsk MazowieckiLZapłacono
8973JastrzębskiPawełMPOLM401975SiedlceZapłacono
9074JaszczukPiotrMPOLM301980SulejówekZapłacono
9175JaśkiewiczMichałMPOLM401977Mińsk MazowieckiKS Zielono - CzarniXXLZapłacono
9276JóźwickiJakubMPOLM401973ŁaskarzewCariniiZapłacono
93JuszczukZygmuntMPOLM401974Mińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiXL
9477KaczmarskiMarcinMPOLM20, ON1996Mińsk MazowieckiZapłacono
9578KaczmarskiPawełMPOLM301984Mińsk MazowieckiBiegam bo lubięLZapłacono
9679KalickiAdamMPOLM301980WyszkówKB WyszkówMZapłacono
9780KalinowskiArkadiuszMPOLM40, MMM1972Mińsk MazowieckiMZapłacono
9881KalinowskiZbigniewMPOLM301982CzestochowaJKLA JAWOR JAWORZNOZapłacono
9982KaliszukJanuszMPOLM40, ON1977Biała PodlaskaKolegium sędziów BOZPNZapłacono
10083KanderLeszekMPOLM401977SiedlceYulo Run Team SiedlceZapłacono
Strona 1 z 5