maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

24. Mazowiecka Piętnastka

24. Mazowiecka Piętnastka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA 
Miński Klub Biegacza DREPTAK

Patronat Honorowy:
Burmistrz Mista Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski
Regulamin: Regulamin


Start biegu: 12:00.

Opłata startowa: 
01.03-12.05.2019 - 40 zł (bez koszulki)
01.03-12.05.2019 - 60 zł (z koszulką)
w dniu biegu - 90 zł

Osoby niepełnosprawne i po 70 roku życia - opłata symboliczna 1 zł (z koszulką)
Członkowie KS BARAKUDA oraz KB DREPTAK - opłata 40 zł (z koszulką)

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RosińskaBarbaraKPOLK501962MilanówekSTO-nogi MilanówekZapłacono
2GrzechnikRenataKPOLK40, MMM1974Mińsk MazowieckiSAMOTNAZapłacono
3KotomskaRenataKPOLK40, MMM1976AleksandrówkaZapłacono
4CęcelewskiJarosławMPOLM401970CisieZapłacono
5TwardowskiPiotrMPOLM501965Zakole WiktorowoS
6MaksymowiczMarcinMPOLM401978GóraszkaTeam ZabieganeDniZapłacono
7SidorKrzysztofMPOLM401978DobieszewkoZapłacono
8SzubertMarcinMPOLM30, MMM1980Mińsk MazowieckiKS Zielono - CzarniL
9WójcikEwaKPOLK301983OtwockTeam ZabieganeDni
10DzięcielskaUrszulaKPOLK40, MMM1978Mińsk MazowieckiDTZLZapłacono
11DzięcielskiŁukaszMPOLM40, MMM1978Mińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
12ŁukasiakArkadiuszMPOLM50, MMM, ON1966Mińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaZapłacono
13ŁazowskaAnnaKPOLK301989Mińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaM
14AbramowskiMateuszMPOLM201996KałuszynMiasto KałuszynS
15SkuratowiczGrzegorzMPOLM30, MMM1981Mińsk MazowieckiSPOCENI NA MAXA.XLZapłacono
16WietrzyckiMarcinMPOLM301983WarszawaRebellion Of Free RunnersZapłacono
17JabłońskiKarolMPOLM30, MMM1987Mińsk MazowieckiKS Zielono Czarni Mińsk Maz.Zapłacono
18WietrzyckaMonikaKPOLK301986WarszawaLZapłacono
19KowalczykBogdanMPOLM501962WarszawaZapłacono
20Wicik-KowalczykAleksandraKPOLK30, MMM1985Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
21NowakowskaBeataKPOLK401977HipolitówRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
22NowakowskiSławomirMPOLM401977HipolitówZapłacono
23BudzyńskiKrzysztofMPOLM301985WarszawaZapłacono
24KłosińskiRafałMPOLM401972Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
25PilarskaMonikaKPOLK401978CisieXLZapłacono
26DębałaDominikMPOLM20, MMM1991Mińsk MazowieckiKlub.MZapłacono
27LitwińskiRobertMPOLM501966SiedlceNiezrzeszonyMZapłacono
28BiernatKatarzynaKPOLK301984Janów PodlaskiJanów Podlaski teamSZapłacono
29SaprykPiotrMPOLM401979WęgrówAktywni WęgrówMZapłacono
30NowosielskaWioletaKPOLK301983SiedlceYulo Run Team Siedlce
31SzczepaniukMirosławMPOLM40, MMM1970Mińsk MazowieckiRaceFighter - GOSiR Dębe Wielkie
32SzczepaniukMarcinMPOLM16, MMM2003Mińsk MazowieckiRaceFighter - GOSiR Dębe Wielkie
33SzczepaniukMonikaKPOLK16, MMM2001Mińsk MazowieckiRaceFighter - GOSiR Dębe Wielkie
34GórkaRadosławMPOLM301981RadomWarchoły Łajld Tim Ranning Krew
35GłąbskiPawełMPOLM301981Mińsk MazowieckiMZapłacono
36BiałożyńskiMarcinMPOLM401978WarszawaMKB DREPTAKZapłacono
37PiekarskiJacekMPOLM301983SulejówekTATOKUPA
38GańkoAgnieszkaKPOLK60+1957CegłówSZapłacono
39ZdanowiczArkadiuszMPOLM401978Mińsk MazowieckiZapłacono
40FilipczyńskaJolantaKPOLK301983Siedlce
41SikorskaWioletaKPOLK301982AleksandrówZapłacono
42TraczykKazimierzMPOLM501967HipolitówTTXLZapłacono
43AdamskiPiotrMPOLM401976HalinówPKBI TEAMM
44BiernackaAgnieszkaKPOLK301982SiedlceZapłacono
45KutaRafałMPOLM401976PuławyPotrenujemy?MZapłacono
46RokitaPawełMPOLM30, MMM1985Mińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni
47FabisiakAndrzejMPOLM501964SulejówekRozbiegany Sulejówek
48WadasSzymonMPOLM40, MMM1977Mińsk MazowieckiDAX COSMETICS
49GierełoJacekMPOLM401979SiedlceKlub Aktywnych parkrun SkórzecSZapłacono
50WolskaMilenaKPOLK301986Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
51GrondzikTomaszMPOLM301981WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWZapłacono
52ŻebrowskaJustynaKPOLK301988Janów PodlaskiJanów Podlaski teamMZapłacono
53SkorupkaAnnaKPOLK301980Nowe IganieLZapłacono
54MikuckaAleksandraKPOLK301989Janów PodlaskiJanów Podlaski teamZapłacono
55PaprockaMariolaKPOLK301981Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
56BechtaDamianMPOLM201993Biała PodlaskaADIDAS RUNNERS WARSAWZapłacono
57StubińskiLeszekMPOLM401976PiszczacAkademia Sportu PożarniczegoZapłacono
58OlszakZenonMPOLM501964WarszawaWarsaw Run ClubMZapłacono
59BakalarskaMariolaKPOLK501968WarszawaWARSAW RUN CLUBZapłacono
60CymborskaJolantaKPOLK301981WarszawaWarsaw Run ClubZapłacono
61ZdrojewskiAndrzejMPOLM401979BiałystokADIDAS RUNNERS WARSAWZapłacono
62ZbiećDariuszMPOLM301982SiedlceDARFIK TeamZapłacono
63Żabczynska-KomorAnitaKPOLK401979Siedlce
64KomorBogdanMPOLM401978Siedlce
65BeredaPrzemysławMPOLM301983WiązownaZapłacono
66SkraburskiTomaszMPOLM301986StyrzyniecKS StyrzyniecZapłacono
67KornilukBogdanMPOLM60+1954Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaZapłacono
68KrupniewskaJoannaKPOLK401973OtwockOtwock Biega
69Hordejuk-GryczkaAleksandraKPOLK401972Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaZapłacono
70AugustyniakMariuszMPOLM401972MarkiZapłacono
71FicońMonikaKPOLK401972WarszawaZapłacono
72MądryPawełMPOLM401978Łuków
73WąsowskaAnnaKPOLK401979KałuszynLZapłacono
74WąsowskaMałgorzataKPOLK301989KałuszynSZapłacono
75KońkoTomaszMPOLM401970SiedlceZSP Nr 1 w Siedlcach
76KłodowskiJacekMPOLM401975OtwockOtwock BiegaZapłacono
77MyszkiewiczAgnieszkaKPOLK301982WarszawaPZU Sport TeamZapłacono
78WróblewskiSebastianMPOLM401972Budy BarczackieXLZapłacono
79SujakMirosławMPOLM50, MMM1965Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
80KaniaNorbertMPOLM301983Dęblin
81RadzikowskaJoannaKPOLK401975SiedlceZapłacono
82MłynarczykAdamMPOLM301984Biała PodlaskaZapłacono
83StefaniukRomanMPOLM501962Siedlce
84ChryścienkoPiotrMPOLM501960PiszczacPiszczac BiegaLZapłacono
85KałabunGrzegorzMPOLM401977SiedlcePAKMAN TEAM SIEDLCEZapłacono
86TomkiewiczGrzegorzMPOLM301981MrozyTATOKUPAZapłacono
87WójcikAgnieszkaKPOLK301984GliniankaMKB DREPTAKZapłacono
88KruszewskaAnetaKPOLK301982WyszkówKB WyszkówZapłacono
89IlyuchykNatalliaKBLRK301989BrestBrest RunnersM
90OstrowskaBarbaraKPOLK401979StanisławówMZapłacono
91SowaAndrzejMPOLM301981GarwolinXL
92KornilukPawełMPOLM301985Warszawa
93KopećLidiaKPOLK30, MMM1987Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
94SkorupkaLeszekMPOLM301980Siedlce Nowe IganieM3 SiedlceMZapłacono
95RzucidłoKamilMPOLM301984WarszawaZapłacono
96KościkJakubMPOLM301985WarszawaKrólewski Klub BiegaczaSZapłacono
97WolskiKamilMPOLM301984Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
98NajdyhorMarekMPOLM301988Biała PodlaskaZapłacono
99GołaśMarcinMPOLM401977Mińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaLZapłacono
100LadaWaldemarMPOLM401972Zwola Poduchowna
Strona 1 z 2