maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
2KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
3DżumałoOliwiaKPOLB10002003ŻłobiznaSzkoła podstawowa nr 6 w Brzegu
4KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
5SzczerbaHubertMPOLB8002004WrocławSP83
6PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
7PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
8DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
9JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
10PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
11PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
12RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
13TomczakDawidMPOLB6002007Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
14BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
15BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
16PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
17DrekoZuzannaKPOLB3002008WrocławTURBOTEAM
18FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
19KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
20KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
21KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
22NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
23RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
24RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
25TurowskiFilipMPOLBDN2008Jelcz LaskowiceSzkoła Specjalna w Oławie
26WierzchowskaJuliaKPOLB3002008WrocławSP1 Wrocław
27BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
28BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
29BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
30ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
31CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
32GrębowiczFilipMPOLB3002009JanikówSzkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy
33GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
34JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
35KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
36KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
37SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
38TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
39BiałowąsKubaMPOLB1002010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
40KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
41KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
42KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
43KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
44SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
45ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
46SzczerbaKonradMPOLB1002010Wrocławsp 83
47DrekoZofiaKPOLB1002011WrocławTURBOTEAM
48KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
49KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
50ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
51ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
52StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
53WoźnyMarcelinaKPOLB1002011Jelcz-Laskowice
54WójcikJuliaKPOLB1002011WierzbnoSP Wierzbno
55Wroński-JankowskiMikołajMPOLB1002011Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
56BęśHubertMPOLBP2012OławaSzkoła Nr 4 Oława
57JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
58KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
59KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
60MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
61MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
62PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
63SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
64SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
65WawrzyniakEmiliaKPOLBP2012Bystrzyca
66ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
67KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
68KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
69KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
70NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
71RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
72SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
73SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
74BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
75GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
76KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
77KozakNataliaKPOLBP2014DługołękaZielony Zakątek Długołęka
78MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
79GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
80HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
81JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
82KozakLenaKPOLBP2015DługołękaZielony Zakątek Długołęka
83KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
84NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
85RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
86SzarataAleksanderMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
87SzarataMaciejMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
88TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
89WiśniewskaLilianaKPOLBP2015Oława
90KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
91MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
92SakowskaMajaKPOLBP2016Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
93WawrzyniakSylwiaKPOLBP2016Bystrzyca
94WąsalaFabianMPOLBP2016Jelcz LaskowicePrzedszkole Mikołajek w Miłoszycach
95MruszczykDominikMPOLBP2017Oława
96JankowskaSaraKPOLBP2018OlszankaLEWIN BIEGA
97KozłowskaJuliaKPOLBDN2018Jelcz Laskowice
98RzadkowskiJakubMPOLBP2018ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
99SzymczykFilipMPOLBP2018Jelcz LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice