maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
2BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
3ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
4PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
5FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
6KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
7KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
8KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
9KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
10KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
11KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
12KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
13KozłowskaJuliaKPOLBDN2018Jelcz Laskowice
14KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
15KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
16MazurJustynaKPOLB8002004Kucharzowice
17MazurKacperMPOLB1002011Kucharzowice
18MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
19MruszczykDominikMPOLBP2017Oława
20PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
21RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
22SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
23SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
24ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
25ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
26ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
27SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
28StaruszkiewiczMaciejMPOLBP2015Jelcz-Laskowice
29WawrzyniakEmiliaKPOLBP2012Bystrzyca
30WawrzyniakSylwiaKPOLBP2016Bystrzyca
31WiśniewskaLilianaKPOLBP2015Oława
32WoźnyMarcelinaKPOLB1002011Jelcz-Laskowice
33DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
34MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
35BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
36BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
37BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
38BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
39SakowskaMajaKPOLBP2016Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
40SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
41SzymczykFilipMPOLBP2018Jelcz LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
42TomczakDawidMPOLB6002007Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
43PalaczMartaKPOLBP2013BrzegKotwica Brzeg
44JankowskaSaraKPOLBP2018OlszankaLEWIN BIEGA
45JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
46KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
47KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
48KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
49RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
50RzadkowskiJakubMPOLBP2018ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
51GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
52HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
53MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
54PałkaJanMPOLBDN2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
55TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
56WąsalaFabianMPOLBP2016Jelcz LaskowicePrzedszkole Mikołajek w Miłoszycach
57GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
58JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
59KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
60NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
61NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
62RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
63SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
64SzarataAleksanderMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
65SzarataMaciejMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
66WilisowskiFabianMPOLBP2016DomaniówPrzedszkole w Danielowicach
67KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
68JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
69JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
70BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
71KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
72KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
73KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
74PałkaPrzemysławMPOLBP2016Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
75Wroński-JankowskiMikołajMPOLB1002011Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
76RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
77RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
78GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
79MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
80TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
81PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
82PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
83SzczerbaKonradMPOLB1002010Wrocławsp 83
84UramowskaPaulinaKPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSp 85 Wrocław
85PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
86StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
87ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
88CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
89KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
90KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
91KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
92KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
93NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
94PawłowskaAleksandraKPOLB3002009Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
95PawłowskiMateuszMPOLB6002006Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
96PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
97StaruszkiewiczDawidMPOLB3002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
98SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
99WójcikJuliaKPOLB1002011WierzbnoSP Wierzbno
100WierzchowskaJuliaKPOLB3002008WrocławSP1 Wrocław
Strona 1 z 2