maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 100 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 100 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 18 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;


Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1DyrczMarikaKPOL1981SławnoVege RunnersLZapłacono
2KornaśJanMPOL1965WarszawaXL
3MadajewskiŁukaszMPOL1993BraniewoL
4AdamczykMaciejMPOL1986PaterekSKRA PaterekM
5ZakrzewskiMaciejMPOL1973RumiaParkrun RumiaLZapłacono
6BogdanowiczBetaKPOL1977GdańskBiegowy ŚwiatSZapłacono
7GauraŁukaszMPOL1978BydgoszczCićwirzeMZapłacono
8WojdasiewiczTadeuszMPOL1986KępiceTurysta..M
9GrześkowiakKrzysztofMPOL1975OleśnicaXL
10DwornickiKamilMPOL1984Wrocław82 batalion ewakuacji sprzetuMZapłacono
11Gostkowska-DrzewickaMagdalenaKPOL1973SobączSZapłacono
12BrajczewskiMichałMPOL1991WłocławekLZapłacono
13BednarczykJacekMPOL1982PogórzeM
14LuszczPiotrMPOL1990LegionowoBravehearts LegionowoSZapłacono
15JurgielewiczJacekMPOL1967KostkowoMZapłacono
16KujawskiRobertMPOL1988CzluchowLZapłacono
17StankiewiczSzymonMPOL1985ToruńCSAiU TorunLZapłacono
18KościńskiPatrykMPOL1996PozezdrzeS
19Anonim#176407MPOL1988ŚwidnikJW 4724XLZapłacono
20LeszczyłowskiŁukaszMPOL1981Zieleniewo8 Batalion Remontowy KołobrzegLZapłacono
21MyrtaMariolaKPOL1991WrocławAWLS
22SobierskiMariuszMPOL1974BraniewoJW 2980 BRANIEWOM
23SzulwachPawełMPOL1976GdańskKILIMANDŻAROMZapłacono
24PisarskiSebastianMPOL1981GdańskM
25RynkiewiczJędrzejMPOL1988Ketrzyn15 Giżycka Brygady ZmechanizowanaLZapłacono
26RaczyńskaEwaKPOL1978Gdyniabiegamyrazem.plMZapłacono
27ZielińskiJacekMPOL1969Redabiegamyrazem.plMZapłacono
28FajgerJanuszMPOL1970ŻagańMOCNI NA STARCIE ŻAGAŃMZapłacono
29TarnowskiTomaszMPOL1966SopotZakon Maltański EkstremalnieLZapłacono
30BaranMichałMPOL1990BydgoszczJW 4808 GołdapMZapłacono
31MroszczykPawełMPOL1989Cedry WielkieL
32WołodkoMichałMPOL1989Radzyń PodlaskiM
33RzechowskiFilipMPOL1984GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamMZapłacono
34KwiatkowskiJanMPOL1973GdyniaFlowers TeamL
35MasiulaniecAgataKPOL1990GdańskBiegowy ŚwiatM
36SchmidtJacekMPOL1968SzczecinŻW -SzczecinM