maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
2BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
3BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
4BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
5BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
6CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
7CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
8DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
9DeresińskiTomaszMPOL5KM, M2Topola-OsiedleRUNNING TEAM TOPOLAZapłacono
10Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
11DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
12DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
13FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
14FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
15FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
16FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
17GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
18GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
19GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
20GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
21GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
22GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
23HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
24JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
25JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
26KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
27KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
28KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
29KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
30KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
31KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
32KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordikiZapłacono
33KoziełJacekMPOL5KM, M2, MGTOleśnicaAmatorZapłacono
34KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
35KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
36KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
37KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
38KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
39LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
40LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
41LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
42LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
43LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
44ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
45MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
46MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
47MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
48MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
49MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
50MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
51OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
52OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
53OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
54PlotaMateuszMPOL10KM, M30Ostrów WielkopolskiOstrów WielkopolskiZapłacono
55PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
56PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
57PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
58Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
59RemiszewskiAdamMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
60RodziewiczZbigniewMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
61RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
62RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
63SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
64SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
65SitkowskiKonradMPOLNW, M1DobroszyceZapłacono
66SkowronekMarianMPOL10KM, M40Gorzyce MałeLZS Gorzyce MałeZapłacono
67SoberaJanMPOL10KM, M50, MGTTwardogóraEcho TwardogóraZapłacono
68SoberaŁukaszMPOL10KM, M30, MGTTwardogóraZapłacono
69SobińskiSławomirMPOL5KM, M2, MGTGoszczZapłacono
70StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
71SudolskiEmilMPOL5KM, M2OleśnicaGustaw Też BiegaZapłacono
72SzmerkaMariuszMPOL10KM, M40ŁódźOrange PolskaZapłacono
73SzymańskaDanutaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
74SzymańskiŁukaszMPOL5KM, M1OdolanówZapłacono
75UciechowskaRomanaKPOL5KM, K2Kotlin1970Zapłacono
76UdałaPawełMPOL5KM, M2OpatówZapłacono
77UrbaniakJanMPOL10KM, M60Topola OsiedleZapłacono
78WieczorekEwelinaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
79WojdyłaMieczysławMPOLNW, M2Wrocław4WSzKz P WrocławZapłacono
80WojtyczkaTomaszMPOL10KM, M30, SMKrośniceSSW Team KrośniceZapłacono
81WójcikHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
82WójcikIrenaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
83ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
84ZajcTomaszMPOL10KM, M30MiędzybórzMiędzyborska Grupa BiegowaZapłacono
85ZapiórMateuszMPOL10KM, M30KiełczówZapłacono
86ZawieruchaIrenaKPOLNW, K2OleśnicaAerogirlsZapłacono
87ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
88ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
89ZbyrytMarekMPOLNW, M2Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
90BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
91BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
92BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
93Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
94CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
95FedorówArturMUKR5KM, M2OstrowinaPRO-RUN Wrocław
96FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30Kępno
97FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
98GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
99GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
100GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
Strona 1 z 2