maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
2Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
3CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
4Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
5FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
6GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
7GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
8GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
9GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
10GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
11HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
12JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
13KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
14KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
15KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
16KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
17KomorekSylwiaKPOLNW, K1Wrocław
18KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
19KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
20LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
21LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
22LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
23MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
24MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
25MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
26MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
27OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
28PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
29RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
30RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
31Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
32SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
33SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
34StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
35SzczepaniakKatarzynaKPOL10KM, K20, SM, MGTTwardogóraKS Diament
36SzymańskaDanutaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
37TanaśBogumiłaKPOL10KM, K30TrzebickoKs Krotosz Krotoszyn
38ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
39UciechowskaRomanaKPOL5KM, K2Kotlin1970Zapłacono
40WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
41WieczorekEwelinaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
42Winiarska - KmiecikAnnaKPOL10KM, K30, SMNamysłów
43WoźniakJoannaKPOL10KM, K30, MGTTwardogóra
44WójciakIwonaKPOL10KM, K40OstrowinaPDPS OSTROWINA
45WójcikIrenaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
46ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
47ZawieruchaIrenaKPOLNW, K2OleśnicaAerogirlsZapłacono
48ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
49ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
50BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
51BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
52BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
53BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
54BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
55BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
56BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
57CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
58CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
59DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
60DeresińskiTomaszMPOL5KM, M2Topola-OsiedleRUNNING TEAM TOPOLAZapłacono
61DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
62DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
63FedorówArturMUKR5KM, M2OstrowinaPRO-RUN Wrocław
64FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
65FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30Kępno
66FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
67FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
68FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
69GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
70GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
71GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
72GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
73JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
74JaskułaRobertMPOL10KM, M40OstrowinaPRO-RUN Wrocław
75JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
76JustRafałMPOLNW, M1Ślęza
77KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
78KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
79KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
80KiełbikMarekMPOL5KM, M3WrocławDWAMARKI
81KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
82KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
83KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordikiZapłacono
84KoziełJacekMPOL5KM, M2, MGTOleśnicaAmatorZapłacono
85KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
86KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
87KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
88KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
89LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
90LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
91ŁatoszyńskiOskarMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
92ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
93ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
94MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
95MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
96MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
97MazurTomaszMPOL5KM, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
98MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
99OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
100OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
Strona 1 z 2