maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
2BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
3BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
4BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
5BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
6BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
7BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
8BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
9Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
10CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
11CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
12CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
13DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
14DeresińskiTomaszMPOL5KM, M2Topola-OsiedleRUNNING TEAM TOPOLAZapłacono
15Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
16DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
17DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
18FedorówArturMUKR5KM, M2OstrowinaPRO-RUN Wrocław
19FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
20FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30Kępno
21FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
22FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
23FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
24FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
25GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
26GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
27GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
28GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
29GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
30GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
31GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
32GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
33GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
34HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
35JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
36JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
37JaskułaRobertMPOL10KM, M40OstrowinaPRO-RUN Wrocław
38JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
39JustRafałMPOLNW, M1Ślęza
40KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
41KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
42KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
43KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
44KiełbikMarekMPOL5KM, M3WrocławDWAMARKI
45KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
46KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
47KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
48KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
49KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
50KomorekSylwiaKPOLNW, K1Wrocław
51KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
52KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordikiZapłacono
53KoziełJacekMPOL5KM, M2, MGTOleśnicaAmatorZapłacono
54KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
55KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
56KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
57KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
58KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
59LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
60LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
61LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
62LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
63LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
64ŁatoszyńskiOskarMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
65ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
66ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
67MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
68MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
69MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
70MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
71MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
72MazurTomaszMPOL5KM, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
73MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
74MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
75MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
76OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
77OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
78OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
79OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
80PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
81PiksaKazimierzMPOLNW, M2BrzegNordic Walking Kruszyna
82PlotaMateuszMPOL10KM, M30Ostrów WielkopolskiOstrów WielkopolskiZapłacono
83PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
84PolańskiJarosławMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
85PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
86PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
87PudłoPiotrMPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
88RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
89RacławskiJanMPOLNW, M2Skarbimierz-OsiedleAmator
90RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
91Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
92RemiszewskiAdamMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
93RodziewiczZbigniewMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
94RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
95RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
96SienkiewiczCzesławMPOL10KM, M60KrotoszynKs Krotosz Krotoszyn
97SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
98SimlatWojciechMPOL10KM, M50OstrowinaPDPS OSTROWINA
99SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
100SitkowskiKonradMPOLNW, M1DobroszyceZapłacono
Strona 1 z 2