maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
2GóreckaKamilaKPOL5KM, K1Bralin
3PiksaKazimierzMPOLNW, M2BrzegNordic Walking Kruszyna
4WołoszczukTomekMPOL5KM, M2Brzeg
5LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
6ŚwitońMarianMPOL10KM, M50BukownicaBuko Jeszcze Biega
7PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
8BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
9SitkowskiKonradMPOLNW, M1DobroszyceZapłacono
10RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
11SkowronekMarianMPOL10KM, M40Gorzyce MałeLZS Gorzyce MałeZapłacono
12SobińskiSławomirMPOL5KM, M2, MGTGoszczZapłacono
13GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
14GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
15ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
16WalaszczykMarcinMPOL10KM, M30, MGTGrabowno WielkieZapłacono
17WalaszczykMichałMPOL5KM, M1, MGTGrabowno WielkieZapłacono
18FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
19FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
20LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
21PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
22SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M30Karłowice
23SzczepaniakRafałMPOL10KM, M30, SMKarłowiceKP PSP Brzeg
24StaromłyńskiMarcinMPOL10KM, M30, SMKąty Wrocławskie
25FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30KępnoZapłacono
26FiołkaTomaszMPOL10KM, M30KępnoZapłacono
27ZapiórMateuszMPOL10KM, M30KiełczówZapłacono
28GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
29GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
30Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
31RybczyńskaPaulinaKPOL10KM, K20Kobyla GóraRyba Team
32RybczyńskiPawełMPOL10KM, M30Kobyla GóraRyba Team
33ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
34LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
35UciechowskaRomanaKPOL5KM, K2Kotlin1970Zapłacono
36KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
37RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
38TargoniWojciechMPOL5KM, M1Krośnice
39WojtyczkaTomaszMPOL10KM, M30, SMKrośniceSSW Team KrośniceZapłacono
40WójcikMichałMPOL10KM, M20KrośniceSSW Team Krośnice
41BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
42SienkiewiczCzesławMPOL10KM, M60KrotoszynKs Krotosz Krotoszyn
43BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
44FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
45ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
46SzmerkaMariuszMPOL10KM, M40ŁódźOrange PolskaZapłacono
47PudłoPiotrMPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
48KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
49KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
50ZajcTomaszMPOL10KM, M30MiędzybórzMiędzyborska Grupa BiegowaZapłacono
51DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
52KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
53KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
54MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
55MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
56OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
57FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
58MalerczykJózefMPOL5KM, M1NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
59MekitówJanMPOL10KM, M60NamysłówACTIVRUN Namysłów
60Winiarska - KmiecikAnnaKPOL10KM, K30, SMNamysłówZapłacono
61KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
62ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
63ZbyrytMarekMPOLNW, M2Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
64PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
65SzymańskiŁukaszMPOL5KM, M1OdolanówZapłacono
66BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
67GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
68HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
69JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
70KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
71KoziełJacekMPOL5KM, M2OleśnicaAmatorZapłacono
72KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
73KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
74LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
75ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
76ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
77MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
78MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
79OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
80OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
81PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
82RemiszewskiAdamMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
83RodziewiczZbigniewMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
84RybakJędrzejMPOL5KM, M1OleśnicaZapłacono
85RybakMarcinMPOL10KM, M20Oleśnica
86SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
87SudolskiEmilMPOL5KM, M2OleśnicaGustaw Też BiegaZapłacono
88SzymańskaDanutaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
89WalaszczykMirosławMPOL5KM, M2Oleśnica-Zapłacono
90WójcikHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
91WójcikIrenaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
92ZalewskiWładysławMPOLNW, M2OleśnicaOleśnicki klub nordic walkng
93ZawieruchaIrenaKPOLNW, K2OleśnicaAerogirlsZapłacono
94KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
95KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordikiZapłacono
96WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
97UdałaPawełMPOL5KM, M2OpatówZapłacono
98FedorówArturMPOL5KM, M2OstrowinaPDPS OSTROWINA
99JaskułaRobertMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
100KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
Strona 1 z 2