maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
2BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
3BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
4BoduchMariuszMPOL10KM, M40ŚwierczówNKB ZRYW NamysłówZapłacono
5BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
6BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
7BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
8BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
9BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
10Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
11CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
12CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
13CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
14DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
15DeresińskiTomaszMPOL5KM, M2Topola-OsiedleRUNNING TEAM TOPOLAZapłacono
16Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
17DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
18DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
19FedorówArturMPOL5KM, M2OstrowinaPDPS OSTROWINA
20FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
21FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30KępnoZapłacono
22FiołkaTomaszMPOL10KM, M30KępnoZapłacono
23FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
24FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
25FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
26FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
27GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
28GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
29GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
30GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
31GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
32GóreckaKamilaKPOL5KM, K1Bralin
33GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
34GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
35GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
36GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
37HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
38JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
39JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
40JaskułaRobertMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
41JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
42JustRafałMPOLNW, M1Ślęza
43KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
44KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
45KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
46KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
47KiełbikMarekMPOL5KM, M3WrocławDWAMARKI
48KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
49KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
50KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
51KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
52KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
53KomorekSylwiaKPOLNW, K1Wrocław
54KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
55KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordikiZapłacono
56KoziełJacekMPOL5KM, M2OleśnicaAmatorZapłacono
57KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
58KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
59KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
60KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
61KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
62LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
63LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
64LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
65LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
66LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
67ŁatoszyńskiOskarMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
68ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
69ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
70MalerczykJózefMPOL5KM, M1NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
71MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
72MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
73MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
74MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
75MazurTomaszMPOL5KM, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
76MekitówJanMPOL10KM, M60NamysłówACTIVRUN Namysłów
77MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
78MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
79MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
80OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
81OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
82OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
83OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
84PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
85PiksaKazimierzMPOLNW, M2BrzegNordic Walking Kruszyna
86PlotaMateuszMPOL10KM, M30Ostrów WielkopolskiOstrów WielkopolskiZapłacono
87PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
88PolańskiJarosławMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
89PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
90PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
91PudłoPiotrMPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
92RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
93RacławskiJanMPOLNW, M2Skarbimierz-OsiedleAmator
94RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
95Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
96RemiszewskiAdamMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
97RodziewiczZbigniewMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
98RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
99RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
100RybakJędrzejMPOL5KM, M1OleśnicaZapłacono
Strona 1 z 2