maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SitkowskiKonradMPOLNW, M1Dobroszyce
2RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
3RacławskiJanMPOLNW, M2Skarbimierz-OsiedleAmator
4RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
5JustRafałMPOLNW, M1Ślęza
6SzałkoplasBronisławMPOL5KM, M3WrocławAmator
7UdałaPawełMPOL10KM, M40OpatówZapłacono
8WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
9TanaśBogumiłaKPOL10KM, K30TrzebickoKs Krotosz Krotoszyn
10PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
11KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
12ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
13MalerczykJózefMPOL10KM, M30NamysłówACTIVRUN Namysłów
14MazurTomaszMPOL5KM, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
15SobińskiSławomirMPOL5KM, M2, MGTGoszcz
16JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2Wrocław
17JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2Wrocław
18MędrakAlicjaKPOLNW, K2Wrocław
19MędrakJózefMPOLNW, M2Wrocław
20KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2Wrocław
21WojdyłaMieczysławMPOLNW, M2Wrocław4WSzKz P Wrocław
22KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
23WojdyłaMieczysławMPOLNW, M2Wrocław4WSzKz P WrocławZapłacono
24JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
25SoberaŁukaszMPOL10KM, M30, MGTTwardogóraEcho Twardogóra
26LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40Oleśnica
27BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
28DeresińskiTomaszMPOL10KM, M40Topola-Osiedle
29StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
30Anonim#177278MPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
31KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
32GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
33GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
34ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
35MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
36WójcikIrenaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
37WójcikHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
38OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
39GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
40SzczepaniakRafałMPOL10KM, M30, SMKarłowiceKP PSP Brzeg
41PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
42KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
43RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
44KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
45ZbyrytMarekMPOLNW, M2Nowa RudaAktywna Nowa Ruda
46ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa Ruda
47MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
48KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
49FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
50WoźniakJoannaKPOL10KM, K30, MGTTwardogóra
51Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
52PiksaKazimierzMPOLNW, M2BrzegNordic Walking Kruszyna
53MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
54BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
55KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
56ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
57DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmator
58DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGA
59OlejarnikDanielMPOL5KM, M2Oleśnica
60SzymańskaDanutaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
61BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
62MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
63RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
64SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M30Karłowice
65BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
66GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
67WojtyczkaTomaszMPOL10KM, M30, SMKrośniceSSW Team KrośniceZapłacono
68ŚwitońMarianMPOL10KM, M50BukownicaBuko Jeszcze Biega
69DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
70Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
71KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
72KoprowskiTomaszMPOLNW, M1OławaNordiki
73BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
74GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
75SzczepaniakKatarzynaKPOL10KM, K20, SM, MGTTwardogóraKS Diament
76LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
77OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono