maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Katorżnika - START 13:00 - Mężczyźni/Men

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Posmyk, 10 sierpnia 2019
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Jednostka Wojskowa Komandosów
Współorganizator:
Nadleśnictwo Lubliniec
5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry
Regulamin: Regulamin

Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięKrajMiejscowośćKlubRozm.Pł.
13001ŁuczkiewiczMaciejPOLWarszawaJudo Legia WarszawaMZapłacono
23002GołębiowskiSzymonPOLWrocławMZapłacono
33003TatolGrzegorzPOLWrocławMZapłacono
43004MarczakMichałPOLKoźminekBrakMZapłacono
53005WiśniewskiWłodzimierzPOLToruńSPCXLZapłacono
63006PawlukJacekPOLKoszęcinAdrian Danilewicz GroupMZapłacono
73007TarczyńskiArkadiuszPOLGręzówka-LZapłacono
83008CęcelewskiJarosławPOLCisieLZapłacono
93009KulczakPawełPOLBrodowoLZapłacono
103010BanasiakGrzegorzPOLSochaczewDragon FC SochaczewMZapłacono
113011HutnikWojciechPOLWrocławMZapłacono
123012TurekEmilPOLWrocławMZapłacono
133013ZiachKamilPOLZakrzewoMAWLZapłacono
143014BiniewiczSławomirPOLŁęczycaLZapłacono
153015CieślaDamianPOLBobrownikiMZapłacono
163016KwiatkowskiAndrzejPOLWarszawaXXLZapłacono
173017HerckaKrzysztofPOLRybnikXXLZapłacono
183018GrabowskiTomaszPOLRadlinLZapłacono
193019ObidzińskiKrzysztofPOLMarkiMarkiMZapłacono
203020BigdaPawełPOLTrzebiniaCF Fit FabrykaMZapłacono
213021SchmidtRobertPOLZabrzeMZapłacono
223022CypelSławomirPOLSochaczewDragon FC SochaczewLZapłacono
233023TyczkaKrzysztofPOLRadzionkówMZapłacono
243024NawrockiMarekPOLTorunLZapłacono
253025PiotrowskiArkadiuszPOLBelsk DużyMZapłacono
263026BekierJerzyPOLJedrzejowCrazy SportXLZapłacono
273027PraweckiPawełPOLInowrocławLZapłacono
283028LinowskiGrzegorzPOLWarszawaHusaria Race TeamMZapłacono
293029TelepovskýErikSVKTrebišoveMTe TrebišovMZapłacono
303030TelepovskýMiroslavSVKTrebišoveMTe TrebišovLZapłacono
313031WręczyckiŁukaszPOLLubliniec5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRYMZapłacono
323032FornalskiIreneuszPOLSochaczewDragon SochaczewLZapłacono
333033KubulusTomaszPOLĆwikliceOCR TEAM DO PORZYGUMZapłacono
343034BaranDawidPOLĆwikliceOCR Tem do PorzyguLZapłacono
353035ŻuchowskiGrzegorzPOLGrudziądzLZapłacono
363036WieruckiJakubPOLGruszczyceRajsport activeMZapłacono
373037NowoszKamilPOLWarszawaMZapłacono
383038GałkaPawełPOLPruszkówPomoc Mierzona KilometramiXLZapłacono
393039SymaSebastianPOLMyszkówLZapłacono
40MusialikJanPOLZabrzeM
41VulprechtMartinDEUBerlinjustwatch.comM
42OelmüllerFridolinDEUPotsdamjustwatch.comXL
43OelmüllerChristophDEUBerlinjustwatch.comL
44KowalewskiDawidPOLChechło PierwszeS
45BednarekBartoszPOLPoznańContigoS
46ŚledźRobertPOLLegnicaL
47NowakowskiKarolPOLKaletySpartan TeamXL
48MoćkoJakubPOLBusko-ZdrójM
49SwiercDamianPOLTarnowskie GorySpartan TeamXL
50AndrzejewskiRafałPOLRumiaDaleko JeszczeXL
51DąbrowskiRafałPOLBytomStrefa GladiatorówM
52RadwanekRafałPOLBrzezieHusaria Race TeamL
53PidantyŁukaszPOLJastrzębie ZdrójM
54ZającPrzemysławPOLGliwiceM
55KozaczyńskiGrzegorzPOLJanikowoKOZAKIXL
56RyszczykAdamPOLWrocławL
57WilczyńskiSzymonPOLKielceM
58BudaMateuszPOLTenczynekL
59BiniendaBłażejPOLFalenty NoweVertikalXL
60SkrzypiecSylwesterPOLRybnikM
61MajewskiRadosławPOLPoznańContigoL
62RyśMarcinPOLZielona GóraJW 1517L
63PiaseckiŁukaszPOLŁódzXL
64KierkowskiPrzemysławPOLElblągJW 4808M
65KalmanHubertPOLWarszawaLegia WarszawaM
66SzwajcaGrzegorzPOLBydgoszczM
67PurgołAdamPOLKaletySpartan TeamXL
68JanczewskiSebastianPOLKaliszM
69JabłonkaMariuszPOLMysłowiceDZIADY OCRL
70SłomskiJakubPOLWrocławXL
71RymerMateuszPOLTarnowskie GóryL
72StecMariuszPOLSzczyrkXXL
73SzczećSławekPOLKaletySpartan TeamL
74JarzynaJacekPOLWarszawaOSD.PatriotaXL
75SzutaMaciejPOLGnieznoL
76ŁobodowskiAdamPOLWarszawaOSD PatriotaL
77CześćMichałPOLWarszawaS
78JanczewskiDariuszPOLKaliszXL
79SzyszkaKacperPOLKutnoKoniuchy OCRS
80CieślakMarcinPOLSochaczewDragon FC SochaczewM
81TałućŁukaszPOLBraniewoL
82MaruszczykMarcinPOLKaletySpartan TeamM
83SkrzyneckiMichałPOLWarszawaS
84MarkiewiczRadosławPOLPłońskM
85KowalskiJanPOLOławaXL
86UherekMarcinPOLPszówM
87RamsCezaryPOLWarszawa13kp WATM
88FrejKamilPOLTarnowskie GóryBJJ IKIZAMA RADZIONKÓWM
89RysJarosławPOLZielona Góra4 W-MBOTM
90KrężelTomaszPOLRuda ŚląskaL
91NorwaMichałPOLWarszawaS
92KarpJaroslawPOLJedrzejowCrazy SportS
93PiorTomaszPOLKoszalinM
94ParuzelDawidPOLRadzionkówContigoL
95JabłonkaRadosławPOLWyszkówDZIADY OCRXL
96NowakowskiPiotrPOLTarnowskie GóryBJJ IKIZAMA RADZIONKÓWM
97BelkaDawidPOLWarszawaL
98StaromłyńskiMarcinPOLDęblinOKOŃ TEAML
99BartkowiakBartoszPOLPoznańKs HadesL
100UrbanskiSlawomirPOLTychyGodsXL
Strona 1 z 2