maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00 (w tym Służby Mundurowe)

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00 (w tym Służby Mundurowe)
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu

W fali o godz. 14:00 startują zawodnicy z kategorii dodatkowych:
- Służby Mundurowe

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1NikołajówAdamMPOLSM1977WarszawaOddział ZabezpieczeniaMZapłacono
2RadziwonMichałMPOLSM1976ZaborówekXLZapłacono
3LasockiŁukaszMPOLSM1981Warszawa6 MBOTXLZapłacono
4CęcelewskiJarosławMPOL1970CisieLZapłacono
5KotomskaRenataKPOL1976AleksandrówkaLZapłacono
6GajewskiMariuszMPOLSM1974PułtuskSłużba WięziennaXLZapłacono
7MalinowskaDominikaKPOLSM1991Łukta11 Mazurski Pułk ArtyleriiSZapłacono
8MarciniewiczMarcinMPOLSM1984Zamość23. BLT Mińsk MazowieckiLZapłacono
9RadziejewskiPawełMPOLSM1995WarszawaMZapłacono
10BebiołkaDawidMPOLSM1993Piekary ŚląskieSłużba WięziennaMZapłacono
11MakarenkovSergiiMPOLSM1984MilanówekDogon Grodzisk MazowieckiMZapłacono
12KordekJarosławMPOLSM1976Szczytno8 Batalion Radiotechniczny 2031 LipowiecLZapłacono
13KordekBogumiłaKPOLSM1979Szczytno8 Batalion Radiotechniczny 2031 LipowiecSZapłacono
14PiekarskiMarcinMPOLSM1993WarszawaStraż GranicznaMZapłacono
15ZalewskiMariuszMPOLSM1988WarszawaStraż GranicznaMZapłacono
16MichalakMichałMPOLSM1972Mińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiMZapłacono
17BłaszczykMateuszMPOLSM1992Kamion37 drOPLZapłacono
18WróblewskiMateuszMPOLSM1991Rawa MazowieckaKP PSP SochaczewL
19FrączekKrzysztofMPOLSM1979Warszawa2. RBLogMZapłacono
20UściłowskaPatrycjaKPOLSM1989Warszawa2. RBLogSZapłacono
21BrudnickiJerzyMPOLSM1973Warszawa2. RBLogLZapłacono
22FabiszewskiKrzysztofMPOLSM1972Łomża2. RBLogMZapłacono
23PiaskowskiTomaszMPOLSM1973ElblągXLZapłacono
24SzczurowskiTomaszMPOLSM1994Orneta11 Mazurski Pułk ArtyleriiXLZapłacono
25ZdanowiczArkadiuszMPOLSM1978Mińsk Mazowiecki5 MBOTM
26KacpuraPiotrMPOLSM1976Radom4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoLZapłacono
27ChlebowskiMariuszMPOLSM1977Kozienice6 MBOTL
28SobolewskaElżbietaKPOLSM1987Sucha Wieś15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaM
29AngowskiMarcinMPOLSM1980Grodzisk Mazowiecki2. RBLogL
30MazurekKacperMPOLSM1988Świdnik4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoMZapłacono
31GostomskiPawełMPOLSM1983Kraków16 BPDLZapłacono
32JedynakEmilMPOLSM1984Kraków16 BPDLZapłacono
33LisakDawidMPOLSM1989Kraków16 BPDLZapłacono
34WęgrzyniakKamilMPOLSM1994Kraków16 BPDMZapłacono
35OstapowiczMichałMPOLSM1992Łowicz1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
36DobrowolskiMarekMPOL1970SochaczewXL
37GrabowskaAleksandraKPOLSM1998RzeszówLotnicza Akademia WojskowaS