maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00 (w tym Służby Mundurowe)

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00 (w tym Służby Mundurowe)
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu

W fali o godz. 14:00 startują zawodnicy z kategorii dodatkowych:
- Służby Mundurowe

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1NikołajówAdamMPOLSM1977WarszawaOddział ZabezpieczeniaMZapłacono
2RadziwonMichałMPOLSM1976ZaborówekXLZapłacono
3LasockiŁukaszMPOLSM1981Warszawa6 MBOTXLZapłacono
4CęcelewskiJarosławMPOL1970CisieLZapłacono
5KotomskaRenataKPOL1976AleksandrówkaLZapłacono
6GajewskiMariuszMPOLSM1974PułtuskSłużba WięziennaXLZapłacono
7MalinowskaDominikaKPOLSM1991Łukta11 Mazurski Pułk ArtyleriiSZapłacono
8MarciniewiczMarcinMPOLSM1984Zamość23. BLT Mińsk MazowieckiLZapłacono
9RadziejewskiPawełMPOLSM1995WarszawaMZapłacono
10BebiołkaDawidMPOLSM1993Piekary ŚląskieSłużba WięziennaMZapłacono
11MakarenkovSergiiMPOLSM1984MilanówekDogon Grodzisk MazowieckiMZapłacono
12KordekJarosławMPOLSM1976Szczytno8 Batalion Radiotechniczny 2031 LipowiecLZapłacono
13KordekBogumiłaKPOLSM1979Szczytno8 Batalion Radiotechniczny 2031 LipowiecSZapłacono
14PiekarskiMarcinMPOLSM1993WarszawaStraż GranicznaMZapłacono
15ZalewskiMariuszMPOLSM1988WarszawaStraż GranicznaMZapłacono
16MichalakMichałMPOLSM1972Mińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiMZapłacono
17BłaszczykMateuszMPOLSM1992Kamion37 drOPLZapłacono
18WróblewskiMateuszMPOLSM1991Rawa MazowieckaKP PSP SochaczewL
19FrączekKrzysztofMPOLSM1979Warszawa2. RBLogMZapłacono
20UściłowskaPatrycjaKPOLSM1989Warszawa2. RBLogSZapłacono
21BrudnickiJerzyMPOLSM1973Warszawa2. RBLogLZapłacono
22FabiszewskiKrzysztofMPOLSM1972Łomża2. RBLogMZapłacono
23SzczurowskiTomaszMPOLSM1994Orneta11 Mazurski Pułk ArtyleriiXLZapłacono
24ZdanowiczArkadiuszMPOLSM1978Mińsk Mazowiecki5 MBOTM
25KacpuraPiotrMPOLSM1976Radom4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoLZapłacono
26ChlebowskiMariuszMPOLSM1977Kozienice6 MBOTL
27SobolewskaElżbietaKPOLSM1987Sucha Wieś15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaM
28AngowskiMarcinMPOLSM1980Grodzisk Mazowiecki2. RBLogL
29MazurekKacperMPOLSM1988Świdnik4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoMZapłacono
30GostomskiPawełMPOLSM1983Kraków16 BPDLZapłacono
31JedynakEmilMPOLSM1984Kraków16 BPDLZapłacono
32LisakDawidMPOLSM1989Kraków16 BPDLZapłacono
33WęgrzyniakKamilMPOLSM1994Kraków16 BPDMZapłacono
34OstapowiczMichałMPOLSM1992Łowicz1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
35DobrowolskiMarekMPOL1970SochaczewXLZapłacono
36GrabowskaAleksandraKPOLSM1998RzeszówLotnicza Akademia WojskowaSZapłacono
37SobocińskaEwelinaKPOLSM1985Orzysz15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaS
38SambulskiRadosławMPOLSM1993Giżycko15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaL
39KrupaRafałMPOLSM1990SochaczewKP PSP SochaczewLZapłacono
40KaliszMaciejMPOLSM1983Grodzisk MazowieckiLotniskowa Straż Pożarna WarszawaL
41UrbańskiŁukaszMPOLSM1996RąbieńWATL
42ParzyńskiŁukaszMPOLSM1984PłockJW 2189XLZapłacono
43KrętTomaszMPOL1986KielceXXLZapłacono
44SitarzMarcinMPOLSM1994Skotniki7 batalion kawalerii powietrznejL
45StefaniakTomaszMPOLSM1991Nowa SuchaJW 4724LZapłacono
46BanaśMateuszMPOL1990WarszawaPAИ BRAND TEAMLZapłacono
47SzymanskiArielMPOLSM1989BednaryPAИ BRAND TEAMLZapłacono
48HeliosBartoszMPOLSM1988Koluszki1988LZapłacono
49ZydlewskiMichałMPOLSM1986BrochówKP PSP SochaczewM
50MazurekBogusławMPOLSM1979WarszawaInspektorat InformatykiLZapłacono
51MarekKrystianMPOLSM1973WarszawaInspektorat InformatykiXLZapłacono
52CzudecMateuszMPOLSM1982LegionowoInspektorat InformatykiLZapłacono
53DoniecPawełMPOLSM1978Stare BabiceInspektorat InformatykiLZapłacono
54KądzielawaMarekMPOLSM1970WarszawaInspektorat InformatykiLZapłacono
55OlenderMarcinMPOLSM1979Pisz8 Batalion Radiotechniczny 2031 LipowiecLZapłacono
56KostrzonMaciejMPOLSM1972Pionki6 MBOTM
57SejdakTadeuszMPOLSM1983SochaczewKP PSP SochaczewLZapłacono
58DekaTomaszMPOLSM1981SochaczewKP PSP SochaczewLZapłacono
59MakowskiArkadiuszMPOLSM1973ŁowiczKP PSP SochaczewSZapłacono
60DataMarekMPOLSM1990PruszkówKuguar Xtreme RunnersM
61StachurskaIlonaKPOLSM1990PruszkówKomenda Główna PolicjiS
62WiktorekKarolMPOLSM1991BrzezinyJW 4391M