maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
2FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
3GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
4KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
5KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
6KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
7KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
8KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
9LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
10ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
11MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
12RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
13SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
14SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
15SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
16WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
17WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
18WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
19BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
20BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
21BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
22ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
23KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
24KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
25MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
26NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
27Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
28RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
29SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
30StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
31StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
32TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
33TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
34WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
35ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK