maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 7

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
2BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
3BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
4BukowskaMartaKPOLK16-201998Piława DolnaBielawska Akademia Biegania XLZapłacono
5ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
6KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
7KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
8MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
9NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
10RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
11StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
12StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
13TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
14TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
15WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
16BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
17GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
18KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
19KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
20KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
21KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
22LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
23ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
24MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
25RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
26SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
27SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
28WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK