maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
2NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
3StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
4SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
5BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
6GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
7BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
8BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
9StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
10KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
11SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
12RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
13RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
14LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
15ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
16KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
17KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
18MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
19BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
20TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
21MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
22TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
23ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
24WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
25KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
26WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
27KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
28WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
29Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
30SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
31KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
32SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
33FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
34ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
35WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK