maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
2BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
3BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
4BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
5ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
6FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
7GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
8KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
9KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
10KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
11KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
12KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
13KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
14KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
15LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
16ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
17MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
18MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
19NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
20Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
21RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
22RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
23SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
24SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
25StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
26StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
27SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
28SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
29TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
30TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
31WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
32WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
33WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
34WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
35ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK