maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
2FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
3KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
4Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
5SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
6SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
7ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
8BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
9GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
10KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
11NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
12StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
13StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
14SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
15MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
16RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
17RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
18LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
19ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
20KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
21WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
22WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
23SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
24BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
25BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
26BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
27ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
28KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
29KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
30KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
31MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
32TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
33TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
34WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
35WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono