maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 7

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
2BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
3BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
4ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
5KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
6KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
7KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
8MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
9TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
10TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
11WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
12WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
13SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
14BukowskaMartaKPOLK16-201998Piława DolnaBielawska Akademia Biegania XLZapłacono
15KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
16LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
17ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
18RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
19RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
20MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
21BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
22GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
23KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
24NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
25StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
26StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
27SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
28KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK