maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę"

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie,
Miejsce i data imprezy: Czarne, 09 listopada 2019
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Bińczu;
• Zespół Szkół w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne; TVN.

Regulamin: Regulamin Biegu




Kategorie:
- Kategoria mundurowa - bieg z mundurem i plecakiemWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 186
- III Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w biegach przełajowychWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 186
- Kategoria sportowa - bieg bez munduru i plecakaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 186

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 4 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
301KuczkowskiDawidMPOLMUN1989Złotów2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu SZapłacono
302KwaśnikNataliaKPOLMUN1998Ustrzyki DolneAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu S
303ZygmuntMarcinMPOLMUN1991WojciechowiceCPdMZ KIELCE S
304KlimekMaciejMPOLMUN1998LatchorzewWAT WARSZAWA SZapłacono
305WalczakAdrianMPOLMUN1995Grodków MZapłacono
306WalickiArturMPOLMUN1982WrocławIPA Wrocław XLZapłacono
307DanielKarolMPOLMUN1998BilczyceAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu LZapłacono
308GłowackiMateuszMPOLMUN1998LegionowoAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu MZapłacono
309FranczakMichałMPOLMUN1999DrzewicaAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu LZapłacono
310KocieńskaMagdalenaKPOLMUN1988Iława S
311FryszkaPawełMPOLMUN2000DęblinLotnicza Akademia Wojskowa MZapłacono
312WyskwarAnnaKPOLMUN1975Gizycko15 Gizyka Brygada Zmechanizowana L
313GraczykKacperMPOLMUN1997WrocławOPP WROCŁAW L
314JagiełłoPawełMPOLMUN1983Zgierz15 Gizyka Brygada Zmechanizowana MZapłacono
315SpiechowiczAndrzejMPOLMUN1983ZabrzeKMP Zabrze MZapłacono
316FudalaMartaKPOLMUN1995Rowy MZapłacono
317SygockiKonradMPOLMUN1978Warszawa1 Baza Lotnictwa Transportowego SZapłacono
318PietrzakDamianMPOLMUN1996WłocławekAWL LZapłacono
319NiziołKatarzynaKPOLMUN1989InowrocławPP Złotniki KujawskieXSZapłacono
320PłonkaKonradMPOLMUN1993KrakówJednostka Wojskowa 4724 Kraków MZapłacono
321PieczkoJakubMPOLMUN1995Bytom5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry LZapłacono
322JabłońskiAndrzejMPOLKS1971Czarne M
323PiłczyńskiZbigniewMPOLMUN1963Słupsk XLZapłacono
324KrólMichałMPOLMUN1983Nowy JadówIPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji MZapłacono
325MikołajczykMariuszMPOLMUN1979WyszkówIPA Pałac Mostowskich Komenda Stoleczna Policji LZapłacono
326KaletaJanMPOLMUN1970KrakówJW 2771 Rząska M
327SzewczykowskiGrzegorzMPOLKS1981BydgoszczBydgoskie Żółwie L
328KostrzonMaciejMPOLMUN1972Pionki6 MBOTMBOT MZapłacono
329MarciniakRobertMPOLMUN1986KołaczkowoJW 3293 LZapłacono
330PietrzakMichałMPOLKS1978Okonek L
331HicNorbertMPOLMUN1988Sieniawa Żarska LZapłacono
332PawlickiWitoldMPOLMUN1976KoronowoKP Koronowo XL
333JurkowskiŁukaszMPOLMUN1986Kalisz Pomorski2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu L
334KurdykAnna PaulinaKPOLMUN1986KaliszNie Widzę Przeszkód M
335RakowskiPawełMPOLMUN1978BydgoszczŻandarmi z Bydgoszczy MZapłacono
336MikołajczakWojciechMPOLMUN1998GnieznoAkademia Marynarki Wojennej MZapłacono
337MajchrzakŁukaszMPOLMUN1990Ustka7 Pomorska Brygada Obrony Teryrytorialnej XXL
338ŚwierczewskiMarcinMPOLMUN1991Sieraków MZapłacono
339KowalczykSewerynMPOLKS1993SzczecinekTeam Biegowy Szczecinek MZapłacono
340MąkaEmilMPOLMUN1998StarachowiceWAT WARSZAWA LZapłacono
341StępieńDariuszMPOLMUN1988Szczecin LZapłacono
342SzymkowiakMariuszMPOLMUN1969Wronki LZapłacono
343WanatWojciechMPOLMUN1992Wałcz MZapłacono
344PrzednówekMariolaKPOLKS1989CzarneXSZapłacono
345JanuszewskiKarolMPOLMUN1983Olsztyn4 W-M BOT MZapłacono
346ŻuchowskiPawełMPOLMUN1981Toruń XLZapłacono
347JurewiczArkadiuszMPOLMUN1978Ostróda4 W-M BOT XLZapłacono
348KościelakMaciejMPOLMUN1978BydgoszczŻandarmi z Bydgoszczy LZapłacono
349PanekAnonim#216298MPOLMUN1989GnieznoKPP Gniezno S
350KamińskiDanielMPOLMUN1996OlsztynAkademia Marynarki Wojennej LZapłacono
351ZasuwaMirosławMPOLKS1984KrzemieniewoOSP Czarne XLZapłacono
352FiałkowskiPawełMPOLKS1985CzarneOSP Czarne MZapłacono
353Bojar-BiroszLidiaKPOLKS1976CzarneOSP Czarne LZapłacono
354MiksaDanielMPOLMUN1995Szydłowo S
355RużyłoSzymonMPOLKS1995Człuchów LZapłacono
356PietruszkaMikołajMPOLKS1970KoszalinTęcza Run M
357KołakowskiPiotrMPOLKS1971Koszalin M
358ŚliwińskiFilipMPOLMUN1990Dolaszewo1 RBLog MZapłacono
359JarugaRafałMPOLKS1986Czarne2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu MZapłacono
360KryszakWacławMPOLMUN1998WładysławowoAkademia Marynarki Wojennej LZapłacono
361KlimkiewiczTomaszMPOLMUN1982BydgoszczŻandarmi z Bydgoszczy XXL
362PałachaAnnaKPOLMUN1979Sandomierz10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej S
363FolarzyńskiŁukaszMPOLMUN1980InowrocławŻandarmi z Bydgoszczy XLZapłacono
364NiziołMarcinMPOLMUN1984InowrocławŻandarmi z Bydgoszczy LZapłacono
365PirógKamilMPOLMUN1985Grójec1.Orel MZapłacono
366MarszałkowskiRadosławMPOLMUN1988Przybrda 15A/7Zakład Karny w Czarnem XXLZapłacono
367WojciechowskaUrszulaKPOLMUN1987Szczytno4 W-M BOT SZapłacono
368FilipiakMagdalenaKPOLMUN1975Targowo4 W-M BOT SZapłacono
369SzczepanekWiktoriaKPOLMPSM2003Czarne L
Strona 4 z 4