maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

biegi23Witamy na stronie ZmierzymyCzas.pl zajmującej się elektronicznym pomiarem czasu , organizowaniem oraz obsługą imprez sportowych. Oferujemy profesjonalną obsługę zawodów odczas biegów masoweych, biegów narciarskich, wyścigówi MTB, triathlonów, zawodów Open Water oraz innych. Posiadamy najnowocześniejszy system do elektronicznego pomiaru czasu oparty na chipach RFID i matach rozkładanych na linii startu i mety.

Używany przez nas elektroniczny system pomiarowy był testowany na największych imprezach biegowych, mierzył czas i sprawdził się na największych oraz najbardziej prestiżowych maratonach na świecie min. na New York City Marathon i Paris Marathon oraz największe maratony w Polsce.

Pomiar czasu realizowany jest min. za pomocą chipów przypinanych do obuwia, kostki lub chipu w numerze startowym.

Na potrzeby organizatora tworzymy i udostępniamy elektroniczne formularze rejestracyjne. Mogą Państwo również zlecić nam wykonanie numerów startowych oraz medali i pucharów. Więcej informacji dotyczących naszej działalności i świadczonych przez naszą firmę usług znajdą Państwo w naszej ofercie. Wszystkich Państwa zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook