maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 24 kwietnia 2021
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- 65 kmWolne miejsca: 72

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdlerŁukaszMPOL1986WilkowiceLesz NO Limits RunnersMZapłacono
2AugustyniakGrzegorzMPOL1982GłuchołazyZapłacono
3BarStanislawMPOL1976Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieSZapłacono
4BłachPiotr BułaMPOL1967GliwiceB&B Team / Opel Active TeamZapłacono
5BorowiakPiotrMPOL1976BytomZapłacono
6BorówkaRyszardMPOL1975Gdynia-MZapłacono
7BrodaDominikMPOL1986WrocławMZapłacono
8BroniewskiPiotrMPOLNNW1987KunowiceZapłacono
9CedroDamianMPOLNNW1978OpoleBose Nogi Malinka OpoleZapłacono
10CzosnowskiTomaszMPOL1980Gliwice1980MZapłacono
11CzubPiotrMPOL1993StrzegomGrupa Biegowa Bez GranicZapłacono
12CzyrniaAndrzejMPOL1983TurawaRAJSPORT ACTIVEMZapłacono
13DecMirosławMPOL1977OpoleRAJSPORT ACTIVEZapłacono
14DermineNicolasMPOL1980NysaLZapłacono
15DrużdżelAleksanderMPOLMWO1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
16DurkowskiMarcinMPOL1985Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
17FilipowiczDominikMPOL1986ChojnówXLZapłacono
18FriezeKrzysztofMPOL1975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
19FriezeTatianaKPOL1978ŁódźDroga Do UltraZapłacono
20FurtakKrzysztofMPOL1962LubinKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNIZapłacono
21GaczyńskiRafałMPOL1979WarszawaZapłacono
22Gaj-JurczykRenataKPOL1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
23GerusWiesławMPOL1965WrocławPro-Run WrocławMZapłacono
24GłombikKrzysztofMPOL1964KsiążeniceZapłacono
25GnotKatarzynaKPOL1974OpoleZapłacono
26Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
27GrabczakJarosławMPOLMWO1984Opole-Zapłacono
28GradowskiŁukMPOL1978OpoleZapłacono
29GrubichDamianMPOL1975GrudziądzLZapłacono
30GrzybowskiTomaszMPOL1970BydgoszczMZapłacono
31GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaMZapłacono
32GumińskiPrzemysławMPOL1981OzimekTeam OzimekMZapłacono
33GuzekAgnieszkaKPOL1974ZielonkaSZapłacono
34GwizdalskiPrzemyslawMPOL1979OławaMonkeys GripZapłacono
35HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluMZapłacono
36HelmeckiDariuszMPOL1971WilczycePro-Run WrocławMZapłacono
37HordeyYaroslavMUKRMWO1974WinówSPRINTER PRĄDYZapłacono
38IgnaszewskiKrzysztofMPOL1979ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
39JakubczykRafałMPOLNNW1981LubońTriboysMZapłacono
40JanikRafałMPOL1978Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
41JankowskiŁukaszMPOL1987PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
42JaraszekSanjayaMPOLMPN, MWO1959Nysajasnastronamocy.infoZapłacono
43JasiniakBartoszMPOLNNW1982SłubiceZapłacono
44Jędrzejowska- DecAnnaKPOL1976GliwiceExtremalne OTK na RelaksieSZapłacono
45KaczmarekMirosławMPOLNNW1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
46KaramonMarcinMPOL1977OpoleOPOLEBIEGAZapłacono
47KarczmitDanielMPOLMPN, MWO1990NysaGT RATZapłacono
48KarpowiczRafalMPOL1976WroclawLZapłacono
49KasperskiGrzegorzMPOLNNW1981Kędzierzyn-KoźleAntonteamZapłacono
50KicinskaDorotaKPOLNNW1987RawiczZapłacono
51KłakowiczMariuszMPOLMGG, MPN, MWO1982Nowy Świętów-MZapłacono
52KłosekJacekMPOL1989Racibórz100 Marathon Club PolandZapłacono
53KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
54KomrausKrzysztofMPOL1990ŁąkaXXLZapłacono
55KopackaEdytaKPOL1985WrocławKB SobótkaZapłacono
56KopaczMirosławMPOL1955PoznanZapłacono
57KoralewskaEdytaKPOL1975PrudnikSZapłacono
58KosterkiewiczJarosławMPOLNNW1984WrocławZapłacono
59KostrzewskiSławomirMPOLMGG1975GłuchołazyLZapłacono
60KostykGrzegorzMPOL1980ChojnówXLZapłacono
61KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckZapłacono
62KoziołEwaKPOLNNW1976GórzyceKB SobótkaZapłacono
63KrakowskiPawełMPOL1986MechniceCzapal Gora TeamMZapłacono
64KsiężnikDorotaKPOL1967SkarbimierzZapłacono
65KüchlerPawełMPOL1995GdyniaZapłacono
66KupczakMariuszMPOL1976Rogów SobóckiMPK WrocławZapłacono
67KwiecieńZbigniewMPOL1956TychyFaudanaZapłacono
68LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
69LeszczyńskiMariuszMPOL1970GliwiceSZapłacono
70LewandowskiMarekMPOLMWO1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
71LubochKrzysztofMPOL1978SzydłówTeam DobeermanSZapłacono
72LuzarRafałMPOLMWO1979OpoleMZapłacono
73ŁakomskiMarcinMPOL1973Wodzisław ŚląskiZapłacono
74ŁopianiakTomaszMPOL1975OpoleZapłacono
75MalczewskiDanielMPOLNNW1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI teamSZapłacono
76MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSpartamie DzieciomMZapłacono
77MańczyńskiMarcinMPOL1977OpoleBox88Zapłacono
78MarszałekAndrzejMPOL1969SwarzędzMZapłacono
79MarzecGrzegorzMPOL1974Szczepanekgmina Strzelce opolskieZapłacono
80MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReShape RunnersLZapłacono
81MatuszewskaMałgorzataKPOLNNW1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
82MatuszewskiMarekMPOLNNW1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
83MazurekRomanMPOL1978MurówSpartamie DzieciomZapłacono
84MączkaBronisławMPOL1953GliwiceExtremalne OTK na RelaksieMZapłacono
85MichalskaAgnieszkaKPOLNNW1978Ostrów WielkopolskiSZapłacono
86MichalskiMarekMPOLNNW1978Ostrów WielkopolskiLZapłacono
87MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleMZapłacono
88MikołajczykTomaszMPOL1985ZakopaneMZapłacono
89NiepalaJacekMPOL1985Oborniki ŚląskieOborygeniMZapłacono
90NiezgódkaTomaszMPOL1970WrocławZałoga GórskaZapłacono
91NowiczKonradMPOL1987ŻychlinTRITON KONINZapłacono
92OgielaEdytaKPOLMGG1977GlucholazyRunners Team NysaZapłacono
93OliwaPiotrMPOLNNW1984OpoleZapłacono
94OlszewskiEligiuszMPOL1973OpoleZapłacono
95OpenchowskiRafałMPOL1976BoruszowiceopenZapłacono
96OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
97OsuchPiotrMPOLMPN, MWO1976NysaNysa BiegaMZapłacono
98OżógGrzegorzMPOLNNW1984OpoleBox88LZapłacono
99ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
100PawelczakKazimierzMIRL1975BunclodyMZapłacono
Strona 1 z 2