maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa MARATON

Bieg 3 x Kopa MARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 24 kwietnia 2021
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- Bieg 44 kmWolne miejsca: 56

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AleksandrowiczMarek AndrzejMPOLMWO1965OlesnoMZapłacono
2Anonim#222715HszMPOL1971OpoleFC HSzXLZapłacono
3BednarzKrzysztofMPOL1976LubszaPrzedwojewski_TeamZapłacono
4BerezowskiSławomirMPOLMWO1967OpoleZapłacono
5BisowskiMariuszMPOL1974KobyłkaMZapłacono
6BudzińskiKrzysztofMPOLMWO1968OpoleStarsi Panowie DwajMZapłacono
7CichorekDariuszMPOL1972KaliszZapłacono
8CiochPawełMPOL1979OpoleBBL OpoleZapłacono
9CzyczerskiJacekMPOL1968RogoźnicaGrupa Biegowa "beZ GRANIc"Zapłacono
10CzyrniaMartinMPOLMWO1991DobrodzieńMafia Team LubliniecZapłacono
11CzyżGrzegorzMPOL1972KrapkowiceZapłacono
12DąbrowskiMichałMPOL1969ŚwiętochłowiceCinclusZapłacono
13DomagałaKonradMPOLMWO1988KluczborkKonfizjoZapłacono
14FlasińskiMichałMPOL1984GliwiceZapłacono
15Fogiel-PawłowskaAgnieszkaKPOL1979WrocławZapłacono
16FrańskiŁukaszMPOL1976Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślZapłacono
17FrączekJanuszMPOLMWO1979Stare KotkowiceZapłacono
18FrąkAdamMPOL1977SchodniaTeam OzimekZapłacono
19GałęzykaRafałMPOLMWO1976OpoleEurovent AthleticsZapłacono
20GawlinaLesławMPOL1967Ruda ŚląskaMilbrant Team RSZapłacono
21GawronBartłomiejMPOL1975Polska Nowa WieśZapłacono
22GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
23GolkaMichalMPOL1976OpoleXLZapłacono
24GórnickiTomaszMPOL1979WarszawaZapłacono
25GrabarczykMateuszMPOL1985RadlinRadlinioki w bieguMZapłacono
26Gręzel-GawronJolantaKPOL1974Polska Nowa WieśZapłacono
27GulińskiArturMPOL1980Poznań218 CREWLZapłacono
28HacuśTomaszMPOL1975WrocławZapłacono
29HajdaJustynaKPOL1994RadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
30HajdugaMateuszMPOL1987WrocławZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMZapłacono
31HausmanMagdalwnaKPOL1977GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
32HelmeckiMarcinMPOL2003WilczyceZapłacono
33Herbeć-LabochaMagdalenaKPOLMWO1976Kędzierzyn-KoźleZapłacono
34HołowniaTomaszMPOL1981StrzegomGrupa Biegowa "beZ GRANIc"Zapłacono
35HrycajMarcinMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
36IwaniukMaciejMPOLMWO1990TurawaZapłacono
37JakowskiMateuszMPOL1993BardoMZapłacono
38JończykAnnaKPOL1983OzimekZapłacono
39KaczmarczykGrzegorzMPOL1983ZabrzeZapłacono
40KarbowskiJarosławMPOL1977SycówKS LENIWIECLZapłacono
41KargulTomaszMPOL1984WrocławŚWO!LZapłacono
42KarpPawelMPOL1983WarszawaZapłacono
43KarpowiczRafalMPOL1976WroclawZapłacono
44KińczykTomaszMPOL1980OławaBiegaj OławoZapłacono
45KlesznoZbigniewMPOL1977Opolenie zrzeszonyLZapłacono
46KłosowskiSewerynMPOL1978SzczecinZapłacono
47KnopekRobertMPOL1984GliwiceZapłacono
48KochańskiTomaszMPOLNNW1986GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
49KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceOlka Demolka teamZapłacono
50KoślaTomaszMPOL1969BrzegZapłacono
51KotyginMateuszMPOLNNW1988OpoleZapłacono
52KowalczykMarekMPOL1977RadomskoRozbiegajmy RadomskoLZapłacono
53KozłowskaIwonaKPOL1973LesznoLeszNo limits runnersZapłacono
54KrajsDanielMPOLNNW1979KrzanowiceLZapłacono
55KrawczykKarolMPOLNNW1986JaworznoLeniwy InaczejZapłacono
56KrosnySebastianMPOL1982MikołówSTS Biegaton Mikołów / Załoga GórskaZapłacono
57KulpokTomaszMPOL1980Ruda ŚląskaKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaZapłacono
58KułakowskiPiotrMPOL1957Konstancin-JeziornaCzłapaczeZapłacono
59LabochaAleksanderMPOLMWO1976Kędzierzyn-KoźleZapłacono
60LewandowskiAdamMPOL1987Kędzierzyn-KoźleNaKoleZapłacono
61ŁucjanekBłażejMPOLMPN, MWO1997NysaZapłacono
62ŁukomskiMaciejMPOL1974ŁódźŁódzki Klub WysokogórskiZapłacono
63MachałaTomaszMPOL1975GliwiceZapłacono
64MajdakPawełMPOLNNW1987OpoleRoFRZapłacono
65MalinowskiDawidMPOL1992OleśnicaZapłacono
66MastygaAndrzejMPOLMGG, MPN, MWO1982CharbielinAndrea teamZapłacono
67MichalewskiPawełMPOLMPN, MWO1986NysaZapłacono
68MilbrantKatarzynaKPOL1983Ruda ŚląskaMilbrant Team RSZapłacono
69MilbrantKornelMPOL1983Ruda ŚląskaMilbrant Team RSZapłacono
70MistygaczJakubMPOL1982KrapkowiceOKR CaminoMZapłacono
71MotylMirosławaKPOL1980KrakówZapłacono
72MrozekAdamMPOL1983Tarnowskie GóryZapłacono
73NielipińskiMateuszMPOL1983PrzysuchaMuflon PrzysuchaZapłacono
74OdolińskiJacekMPOL1968OstródaZapłacono
75PaczkowskiBartoszMPOL1971Szamotuły218 CREWLZapłacono
76PasierskiMateuszMPOL1986WrocławZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMLZapłacono
77PeruckiPiotrMPOL1976PrudnikZapłacono
78PikosPatrykMPOLNNW1987Polska Nowa WieśSZapłacono
79PilarskiJacekMPOL1968KoninAktywni KoninZapłacono
80PodgórnyMariuszMPOLNNW1993OzimekTeam OzimekXLZapłacono
81PółrolniczakPawełMPOL1985ŁubnianyZapłacono
82PrzybyłekTomaszMPOL1994WrocławZapłacono
83PrzybysławskiKamilMPOL1982Wrocław140minut.plZapłacono
84PudelkoRomanMPOLMWO1988ChróścinaZapłacono
85PydynReginaKPOLNNW1962ZłotówSZapłacono
86RolińskiRadosławMPOL1972OleśnicaLZapłacono
87RóżańskiMateuszMPOL1981Katowice1981Zapłacono
88Rymwid-MickiewiczPrzemysławMPOLNNW1973KrapkowiceMZapłacono
89SamborskaMonikaKPOLMWO1981OpoleBiegacze w RadomskuZapłacono
90SobczakDanielMPOL1987OpoleKB SOBÓTKAZapłacono
91SobczakRobertMPOL1982ŁódźSpawacz ŁódźMZapłacono
92StankiewiczTomaszMPOL1989Srebrna GóraPLANYBIEGOWE.PLZapłacono
93StańczykPiotrMPOLNNW1991Stargard SzczecińskiLZapłacono
94StępieńGrzegorzMPOL1977OpoleLZapłacono
95StępieńKamilaKPOL1987OpoleSZapłacono
96StrzałkowskaUrszulaKPOL1986OpoleBBL OpoleZapłacono
97StrzedullaAndrzejMPOL1980KrzanowiceXLZapłacono
98SuchyRolandMPOLMWO1992KrapkowicePogoń BydłoZapłacono
99SurlasIzabelaKPOLNNW1991GlogowZapłacono
100SzczęsnyMaciejMPOL1981SzczecinZapłacono
Strona 1 z 2