maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bieg Św. Jacka

VII Bieg Św. Jacka
Miejsce i data imprezy: Kamień Śląski, 17 sierpnia 2024
Organizator: Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne KAMYKI 

Współorganizatorzy:
Parafia pw. Św. Jacka w Kamieniu Śląskim
Stowarzyszenie Przyjaciół Kamienia Śląskiego
OSP w Kamieniu Śląskim
Regulamin Regulamin biegu

Trasa biegu
Kategorie:
- Bieg 5,5 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub
1DybaśDorotaKPOL1992Kamień ŚląskiDyczuś Team
2DybaśKrzysztofMPOL1985Kamień ŚląskiDyczuś Team
3PawińskiPawełMPOL1985ZdzieszowiceDyczuś Team
4MatejaAnnaKPOL1991ZdzieszowiceDyczuś Team
5AnigaczWojciechMPOL1950OpoleDDP Złota Jesień Opole
6NiekrawiecDariuszMPOL1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
7CzechKarolinaKPOL1998Opole
8DamasDominikMPOL2001Opole
9HałajkoJarekMPOL1982OpoleWBO
10CzechKatarzynaKPOL1978Opole
11KampaPawełMPOL1992Tarnów OpolskiSportowe TeOPe
12SkóraDominikMPOL1998Tarnów OpolskiSportowe TeOPe | DANIEL_BIEGA_TEAM
13MazurekRobertMPOL1995IzbickoSportowe TeOPe
14JuszczykMagdaKPOL1996Krapkowice
15SerwotkaJanMPOL1954Wodzisław ŚląśkiForma Wodzisław Śląski
16SzatkaBeataKPOL1978GogolinBestie Team
17JadaszAniaKPOL1987Gogolin
18RybiałekPiotrMPOL1990GogolinKlub Biegacza Gogolin
19HoleczekDominikaKPOL1988Malnia
20SkrzydłoJanuszMPOL1974Górażdże
21BębenJerzyMPOL1956GogolinGogolin Biega
22NajdaKatarzynaKPOL1991GogolinDyczuś Team
23HudalaTomaszMPOL1976Kamień ŚląskiGogolin Biega
24ZagajaJanuszMPOL1955PokójWesoły Borsuk Team
25NowakWaldekMPOL1978MalniaKlub Biegacza Gogolin
26PudelkoKrzysztofMPOL1990Przywory
27SuslikDawidMPOL1992KamionekSąsiedziteaM
28GołąbekMarekMPOL1985GogolinSąsiedziteaM
29CzernekDarekMPOL1979GogolinSąsiedziteaM
30SuslikKatarzynaKPOL1994KamionekSąsiedziteaM
31WośkoJanMPOL1953KrapkowiceSąsiedziteaM
32NicpońDominikMPOL1980Krapkowice
33WysadaMariaKPOL1986OlszowaDyszka dla serca
34LepichTomaszMPOL1981ZakrzówSąsiedziteaM
35WacławczykRafałMPOL1989ZakrzówSąsiedziteaM
36GromekGrzegorzMPOL1980Tarnów OpolskiCyklofan Opole
37BrzozowyTomaszMPOL1975Krapkowice
38FesdorfNadiaKPOL2007Opole
39RittlerMarkusMDEU1975KirtorfTSG Kirtorf
40MakośArturMPOL1981Kamień ŚląskiSilesia Ring
41RittlerClemensMDEU2008KirtorfJSG Kirtorf
42CichońSebastianMPOL1976JemielnicaDyszka dla serca
43HellmannWiolettaKPOL1979JemielnicaDyszka dla serca
44HellmannPiotrMPOL1977JemielnicaDyszka dla serca
45PałubskaMariaKPOL1979GogolinKlub Biegacza Gogolin
46PałubskiJanuszMPOL1980GogolinKlub Biegacza Gogolin
47CieślikPawełMPOL1994JasionaSąsiedziteaM/szymiteam
48ŁodzianaPrzemysławMPOL2000Gogolin
49WoźnicaNataliaKPOL2000Kamionek
50KawońAndrzejMPOL1954Namysłów
51KołodziejSzymonMPOL1994GogolinSąsiedziteaM
52SwigutPiotrMPOL1961KrapkowiceSilesia Ring
53DyczekMariuszMPOL1979ZdzieszowiceDyczuś Team
54BerlikPiotrMPOL1992OpoleKB Odra Opole
55DyczekKlaudiaKPOL1980ZdzieszowiceDyczuś Team
56MakowskiAdamMPOL1984ZdzieszowiceDyczuś Team
57DyczekPiotrMPOL1989ZdzieszowiceDyczuś Team
58MiśkowiczAnnaKPOL1958GłogówekNORDIC SPORT 2021
59StupakAdaKPOL1990Tarnów OpolskiKB Odra Opole
60PawlakOliwiaKPOL1991ZdzieszowiceDyczuś Team
61AndrzejewskaMonikaKPOL1991Tarnów OpolskiKB Odra Opole
62SkibińskaDominikaKPOL1983GogolinGogolin Biega
63SkibińskiMirosławMPOL1981GogolinGogolin Biega
64KuśIwonaKPOL1984OpoleKB Odra Opole
65BonkAntoniMPOL1978Kochcice
66BytomskiZygmuntMPOL1968Szczepanek
67ErdmanArkadiuszMPOL1997Zdzieszowice
68SuchockiAdrianMPOL1984ZdzieszowiceDyczuś Team
69HońkaAmeliaKPOL2008KrapkowiceDyczuś Team
70PolakDamianMPOL1988ZdzieszowiceDyczuś Team
71PasierowskiGrzegorzMPOL1971Kąty OpolskieZłote Plemię
72DyczekBasiaKPOL1991ŻyrowaDyczuś Team
73PolakAnetaKPOL1990ZdzieszowiceDyczuś Team
74NowosielskiŁukaszMPOL1982Zdzieszowice
75WojsAgnieszkaKPOL1981OpoleParkrun/BBL
76WojsTomaszMPOL1981Opole
77RóżyczkaKlaudiaKPOL1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzy
78DrongJózefMPOL1953KuniówKuniów Biega
79KordzińskiKazimierzMPOL1958LubliniecMafia Team Lubliniec
80SwobodaLeszekMPOL1973SolarniaMafia Team Lubliniec
81KoziakAgnieszkaKPOL1987OpoleKB Odra Opole
82PawlikKrystynaKPOL1976OlesnoMafia Team Lubliniec
83SłabońMichałMPOL1992Opole
84GołąbekAgnieszkaKPOL1983Gogolin
85BroyKatarzynaKPOL1983Tarnów OpolskiKB Odra Opole
86GebauerRafałMPOL1981Kamień Śląski
87DrozdPrzemysławMPOL1972OpoleTrucht Team Opole
88BudrewiczElzbietaKPOL1974ZdzieszowiceBestie Team
89BudrewiczKrystianMPOL1975ZdzieszowiceBestie Team
90BudrewiczKacperMPOL2004ZdzieszowiceBestie Team
91MarczakPiotrMPOL1977OpoleKB Odra Opole
92WideraRemigiuszMPOL1976Przywory
93KaźmierzEwaKPOL1973Prószków
94CebulaGerardMPOL1963Zimnice Wielkie
95DyllaFranzMPOL1948Tarnówopolskidylla@interia.pl
96JanickiKornelMPOL1991Zdzieszowice
97GajdaUrszulaKPOL1972Opole
98RoskoszKamilMPOL1996Kamień Śląski
99PrzybyłaKarolinaKPOL1990Kamień Śląski
100SzatkaJanuszMPOL1976GogolinBestie Team