maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Mistrzostwa Polski Masters Open Water

Miejsce i data imprezy: Rajgród, 21 lipca 2024
Organizator: Podlaski Okręgowy Związek Pływacki

WSPÓŁORGANIZATORZY ZAWODÓW
Polski Związek Pływacki
Stowarzyszenie iSwim
Gmina Rajgród
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Dystans 3 000 m – 3 okrążeniaWolne miejsca: 110

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1301AleksandrowiczPawełMPOLM-IV1968BiałystokISwimZapłacono
2302AndrusiewiczAnnaKPOLK-III1984BiałystokISwim
3303AukštikalnisErikasMLTUM-I1996KaunasHighPeaks Lietuva ( Triathlon )
4304BartoszyńskiMichałMPOLM-II, SM1993WłocławekFundacja H2O WłocławekZapłacono
5305BielawskaMagdalenaKPOLK-II1986SuwałkiIKS HERKULESZapłacono
6306CzarneckaAgnieszkaKPOLK-II1985ŁódźMUKS ZgierzZapłacono
7307DaszyńskiAndrzejMPOLM-VI1948ZgorzelecUKS Energetyk Zgorzelec
8308DopartMarcelinaKPOL2003WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaZapłacono
9309DubińskiBogdanMPOLM-VI1953WarszawaS.P. Legia Warszawa
10310DunajMichałMPOLM-II, SM1990EłkKP PSP Ełk
11311DybaJakubMPOLM-I, SM1998PoznańWojskowa Akademia Techniczna
12312DybaJakubMPOLM-I, SM1998WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaZapłacono
13313DybichAnnaKPOLK-III1981IławaOrkaMasters IławaZapłacono
14314GabiecMariuszMPOLM-V1958Olsztyn
15315GarenciksRaimondsMLVAM-V, SM1955CarnikavaTri Kan Triathlon and swimming club
16316GawkowskiMariuszMPOLM-V1958WarszawaNiezrzeszony
17317GdulaJarosławMPOLM-III1978SupraślNiezrzeszonyZapłacono
18318GeraFranciszekMPOLSM2003WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaZapłacono
19319GmińskiMarcinMPOLM-III1983WarszawaNiezrzeszonyZapłacono
20320GregorowiczPawełMPOLM-IV1974OlsztynMasters Olsztyn
21321GumbisVaidotasMLTUM-IV1966KaišiadorysILGAPLAUKIAI
22322KabalykKirillMPOLM-II1989ŁódźNiezrzeszonyZapłacono
23323KarnaszewskiKonradMPOLM-II1994WarszawaFKS Swim PowerZapłacono
24324KieresMichałMPOLM-III1984JarotyMasters OlsztynZapłacono
25325KonopackiPiotrMPOLM-III, SM1978Olsztyn9 Batalion DowodzeniaZapłacono
26326KrasauskasVilmantasMLTUM-V1964MarijampolėMarijampoles "TORPEDOS"
27327KrupaIgorMPOLM-II1986ŁomżaNiezrzeszony
28328KuśmiderPrzemysławMPOLM-II1989PabianiceMUKS ZgierzZapłacono
29329ŁagowskaJustynaKPOLK-III1982OlsztynMasters Olsztyn
30330MichalikDominikaKPOLK-III1979BiałystokMASTERS BIAŁYSTOKZapłacono
31331Niedziałek-BujakIzabelaKPOLK-III1976ŁódźNiezrzeszonyZapłacono
32332PipiroPiotrMPOLSM2003EłkKP PSP EłkZapłacono
33333PoradaTomaszMPOLM-III1983WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
34334PrędkiSławomirMPOLM-III1977ToruńToruński MKS ChampionsZapłacono
35335RybakPawełMPOLM-III1977Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
36336SkibickiAdamMPOLM-III, SM1983MońkiKP PSP MońkiZapłacono
37337StefanowskaAgnieszkaKPOLK-IV1974BiałystokISwim
38338SzewczykPiotrMPOLM-II1987RadomWarsaw Masters TeamZapłacono
39339WandziochKrzysztofMPOLM-II1992SuwałkiNiezrzeszonyZapłacono
40340ZielińskiZbigniewMPOLM-VI1954ŁomżaNiezrzeszony