maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą" - Biegi Dzieci i Młodzieży

IV Bieg Gminny
Miejsce i data imprezy: Chwostek (Gmina Herby), 28 września 2024
Organizator: Gmina Herby (ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby)
Ochotnicza Straż Pożarna Chwostek, (pl. Kopernika 2, 42-714 Chwostek)
Gminny Ośrodek Kultury w Herbach, (ul. Lubliniecka 31, 42-284 Herby)
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS (ul. Francuska 32, 40-028 Katowice)


Koordynatorzy biegu:
Ania Osadnik, +48 667 688 901
Janusz Skubała, +48 889 481 856
Jarosław Czornik, +48 606 517 606

adres e-mail:
dycha.lasami@gmail.com
aktualności o biegu:
https://www.facebook.com/DychaLasamiNadGornaLiswarta/
Regulamin Regulamin biegu

Opłata startowa wynosi 10 zł.
Kategorie:
- Biegi Dzieci i MłodzieżyWolne miejsca: 32

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1PłonkaLeonMPOLCH4002017LubliniecZapłacono
2CzornikAntoninaKPOLDZ4002016LisówLucky LosresZapłacono
3DróżdżBartłomiejMPOLCH8002013LubliniecSzkoła podstawowa nr 3 Lubliniec
4ZielińskaDorotaKPOLDZ4002017Dębowa GóraZapłacono
5RogoczAdrianMPOLCH4002014Raków CzęstochowaZapłacono
6RogoczAgataKPOLDZ8002009Zapłacono
7PsiukMalwinaKPOLDZ4002016ChwostekZespół Szkolno-Przedszkolny w LisowieZapłacono
8BurekMichałMPOLCH8002013Kolonia LisówLKS LISWARTA LISÓWZapłacono
9DylągTymoteuszMPOLCH4002016Siemianowice ŚląskieKs. StrikerZapłacono
10DylągWiktorMPOLCH8002012Siemianowice ŚląskieJuventus Academy PiekaryZapłacono
11BurekWeronikaKPOLDZ1002018Kolonia LisówZespół Szkolno-Przedszkolny w LisowieZapłacono
12FranczukLiliannaKPOLDZ4002014BoronówZPO w BoronowieZapłacono
13FranczukAleksanderMPOLCH1002018BoronówZPO w BoronowieZapłacono
14MalcherAntoniMPOLCH8002010LisówLKS LISWARTA LISÓWZapłacono
15MalcherJanMPOLCH8002012LisówLKS LISWARTA LISÓWZapłacono
16MalcherFranciszekMPOLCH4002015LisówLKS LISWARTA LISÓWZapłacono
17BorekWiktorMPOLCH1002021ChwostekZespół Szkolno-Przedszkolny w LisowieZapłacono
18KandoraMarcelMPOLCH4002014CisieChce Ci się?
19KandoraLeonMPOLCH1002018CisieChce Ci się?
20AniołStanisławMPOLCH4002016LubliniecSP3 Lubliniec/Sparta Lubliniec
21MalcherSzymonMPOLCH4002017OtrzęsieLucky LosersZapłacono
22MalcherAleksanderMPOLCH4002015OtrzęsieLucky LosersZapłacono
23KaczmarzykAntoniMPOLCH4002014HerbyRaków CzęstochowaZapłacono
24KolesińskaAntoninaKPOLDZ8002013HerbyPKS Orka HerbyZapłacono
25KolesińskiKonstantyMPOLCH4002015HerbyPKS Orka HerbyZapłacono
26KolesińskiGustawMPOLCH1002021HerbyPKS Orka HerbyZapłacono
27DolibógPaulinaKPOLDZ4002014WierzbieSzkoła Podstawowa w Sadowie im. 74 Górnośląskiego Pułku PiechotyZapłacono
28SyrekOliwiaKPOLDZ8002012HerbyPKS Orka HerbyZapłacono
29SyrekMateuszMPOLCH4002016HerbyZespół Szkolno Przedszkolny w HerbachZapłacono
30TomasTomaszMPOLCH8002013LisówLKS LISWARTA LISÓW
31ŚlimakIgorMPOLCH8002012CzęstochowaZapłacono
32ŚlimakZuzannaKPOLDZ1002018CzęstochowaZapłacono
33PasońPaulinaKPOLDZ8002010ChwostekPKS Orka HerbyZapłacono
34PasońMikołajMPOLCH4002014ChwostekLKS LISWARTA LISÓWZapłacono
35KocznurAlicjaKPOLDZ8002013PorajSzkoła Podstawowa w PorajuZapłacono
36BlautZuzannaKPOLDZ8002011RusinowiceRun Away Team
37BlautAleksandraKPOLDZ1002018RusinowiceRun Away Team
38BlautPiotrMPOLCH1002021RusinowiceRun Away Team
39SzwedRomanMPOL1978CzęstochowaZapłacono
40WilczyńskaNataliaKPOLDZ1002018CzęstochowaZapłacono
41KołaczuchAleksanderMPOLCH1002021HarbułtowicePrzedszkole Kolorowa SowaZapłacono
42MatusekFilipMPOLCH1002020HarbułtowicePrzedszkole Kolorowa SowaZapłacono
43GomoluchKacperMPOLCH4002016LubliniecJudo LubliniecZapłacono
44PęczakKlaraKPOLDZ1002019Boronów (Woj. Śląskie)Jeżykowe Przedszkole - LubliniecZapłacono
45ŚwitałaZosiaKPOLDZ1002018KoszęcinMuzyczne Przedszkole nr 1 im. Św Tereski od Dzieciątka Jezus w Koszęcinie
46PoradaŁukaszMPOLCH1002018Nowe ChechłoSzkoła w Więcławicach StarychZapłacono
47PoradaBartekMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła w Więcławicach StarychZapłacono
48PoradaIgorMPOLCH4002016Nowe ChechłoSzkoła w Więcławicach StarychZapłacono