maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega GKN Automotive Poland - Biegi Dzieci

VIII Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega GKN Automotive Poland - Biegi Dzieci
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 13 października 2024
Organizator: Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega

www: https://m.facebook.com/calaolesnicabiega
e-mail: calaolesnicabiega@gmail.com 

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Miasta Oleśnica
GKN Automotive Polska
Regulamin Regulamin biegów
Kategorie:
- Bieg Skrzata [100 m] - dzieci do 3 latWolne miejsca: 41
- Bieg Skrzata [200 m] - dzieci 4-6 latWolne miejsca: 30
- Bieg Szkolny [500 m] - dzieci 7-8 latWolne miejsca: 21
- Bieg Szkolny [1250 m] - dzieci 9-10 latWolne miejsca: 26
- Bieg Szkolny [1250 m] - dzieci 11-12 latWolne miejsca: 33
- Bieg Szkolny [1250 m] - dzieci 13-15 latWolne miejsca: 38

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePokrewieństwoKoszulkaPł.
1KorólczykJagodaKPOL200M2018Jelcz-LaskowiceUSCA CARS RUNRODZIC8 LATZapłacono
2KorólczykLenaKPOL100M2021Jelcz-LaskowiceUSCA CARS RUNRODZIC4 LATAZapłacono
3JurczakJakubMPOL1250MDO122013WrocławRODZIC12 LATZapłacono
4MazurKamilMPOL1250MDO122013Brzezia ŁąkaSzkola Podstawa imienia Noblistów Polskich w Brzeziej ŁąceRODZIC12 LATZapłacono
5CiepluchFilipMPOL1250MDO122013SosnówkaSzkoła podstawowa nr 2 im Jana Pawła II w TwardogórzeRODZIC12 LATZapłacono
6KowalczykMikołajMPOL100M2020KiełczówRODZIC4 LATAZapłacono
7KowalczykMariaKPOL500M2016KiełczówRODZIC8 LATZapłacono
8ChmielowskiJanMPOL1250MDO102015OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 2 w OleśnicyRODZIC12 LAT
9ChmielowskaHannaKPOL1250MDO122012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 2 w OleśnicyRODZIC12 LAT
10OrzełekFilipMPOL200M2019OleśnicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w OleśnicyRODZIC4 LATAZapłacono
11OrzełekJakubMPOL500M2016OleśnicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w OleśnicyRODZIC8 LATZapłacono
12DurlakDamianMPOL1250MDO102015OleśnicaSzkoła podstawowa nr 3 OleśnicaRODZIC12 LATZapłacono
13BurakTomaszMPOL200M2019DobroszycePrzedszkole Marzeń i Talentów w DobroszycachRODZIC4 LATAZapłacono
14BurakAlicjaKPOL100M2021DobroszycePrzedszkole Marzeń i Talentów w DobroszycachRODZIC4 LATAZapłacono
15PiotrowskaAleksandraKPOL1250MDO102015KrotoszynAkademia Running TeamRODZIC8 LATZapłacono
16KałużnyLeonMPOL1250MDO122013KiełczówRODZIC12 LATZapłacono
17KałużnyJagnaKPOL1250MDO102015KiełczówRODZIC8 LATZapłacono
18DworaczyńskaHannaKPOL500M2017BystreSzkoła Podstawowa nr 4 w OleśnicyRODZIC8 LAT
19DworaczyńskiStanisławMPOL1250MDO102015BystreSzkoła Podstawowa nr 4 w OleśnicyRODZIC12 LAT
20MichtaJakubMPOL200M2019OleśnicaRODZIC4 LATA
21RączkaMariaKPOL500M2016BeniceAkademia Runing Team KrotoszynRODZIC8 LATZapłacono
22KsiążkiewiczDariaKPOL200M2019OleśnicaRODZIC8 LAT
23KsiążkiewiczKacperMPOL200M2020OleśnicaPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 W OLEŚNICYRODZIC8 LAT
24CuryłoAmeliaKPOL500M2016OleśnicaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LATZapłacono
25GołębiowskaDobrawaKPOL500M2016OleśnicaAkademia Sportu RUN4FUNRODZIC8 LATZapłacono
26GołębiowskaKlaraKPOL200M2019OleśnicaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LATZapłacono
27RytkowskiIgorMPOL500M2016OleśnicaAkademia Sportu Run4FunRODZIC12 LATZapłacono
28JabłońskiMaksymilianMPOL1250MDO102015OleśnicaOleśniczanka, Cała Oleśnica BiegaRODZIC8 LAT
29KubackaLilianaKPOL500M2017Ligota MałaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LATZapłacono
30KubackaLeonMPOL500M2017Ligota MałaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LATZapłacono
31IwanowskiWiktorMPOL1250MDO102015OleśnicaRODZIC12 LAT
32FerentNataliaKPOL1250MDO102015OleśnicaSP 7 w OleśnicyRODZIC12 LATZapłacono
33ŁambuckaWiktoriaKPOL500M2017OleśnicaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LATZapłacono
34ŻurawskiWojciechMPOL500M2016SpaliceZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w OleśnicyRODZIC12 LATZapłacono
35SzuletaJakubMPOL200M2018OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 2 w OleśnicyRODZIC8 LAT
36Przybylski -IskrowiczGracjanMPOL500M2016OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 2 w OleśnicyRODZIC12 LAT
37SzczypczykJakubMPOL500M2016OleśnicaSzkoła podstawowa nr 3 OleśnicaRODZIC8 LATZapłacono
38AndrzejczukAnnaKPOL200M2020OleśnicaNiepubliczne Przedszkole Sportowo-Artystyczne RatatajeRODZIC4 LATAZapłacono
39WoskowiczAleksanderMPOL200M2018Ligota MałaAkademia Sportu Run4FunRODZIC8 LAT
40PiotrowskaJagodaKPOL200M2020KrotoszynAkademia Runing Team KrotoszynRODZIC4 LATAZapłacono
41BajerAleksandraKPOL200M2019WilczycePrzedszkole Wrocławskie SkautyRODZIC8 LATZapłacono
42BajerWojciechMPOL500M2016WilczyceSP WilczyceRODZIC8 LATZapłacono
43JasińskiAntoniMPOL200M2018Ligota PolskaRODZIC4 LATA
44KondziakLenaKPOL1250MDO102015Ligota WielkaKatolicka Szkoła PodstawowaRODZIC12 LAT
45KonicaDominikaKPOL1250MDO102014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 8RODZIC12 LATZapłacono
46KonicaMichałMPOL500M2016OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 8RODZIC8 LATZapłacono
47ZawackaJoannaKPOL500M2017RaszynPrzedszkole w Stumilowym Lesie w RaszynieRODZIC8 LAT
48KołodziejMajaKPOL1250MDO152011NieciszówAkademia Sportu Run4FunRODZIC14 LATZapłacono
49DurasLenaKPOL1250MDO122013OstrowinaAkademia Sportu Run4FunRODZIC12 LATZapłacono
50DrozdFilipMPOL100M2021OleśnicaPrzedszkole nr 3 w OleśnicyRODZIC4 LATA
51MajZuzannaKPOL200M2019OleśnicaBajkowy Klub MaluchaRODZIC4 LATAZapłacono
52MajTymoteuszMPOL500M2017OleśnicaSp7RODZIC8 LATZapłacono
53SosnowskiOliwerMPOL500M2016OleśnicaSzkoła podstawowa nr 3 OleśnicaRODZIC8 LATZapłacono
54BarańczukFranciszekMPOL100M2021DobroszyceRODZIC4 LATAZapłacono
55BarańczukHannaKPOL100M2023DobroszyceRODZIC4 LATAZapłacono
56KrzakNataszaKPOL1250MDO152010OleśnicaAkademia Sportu Run4FunRODZIC14 LATZapłacono
57WojtyłkoLeonMPOL200M2018OleśnicaRODZIC8 LATZapłacono
58JabłońskiMarcelMPOL100M2021OleśnicaRODZIC4 LATA
59JabłońskiFilipMPOL200M2017OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 8OPIEKUN PRAWNY8 LAT
60JabłońskaWeronika ⁷⁷KPOL1250MDO102015OleśnicaNr 8RODZIC8 LAT
61SewrukMariaKPOL200M2019GrodkówRODZIC4 LATA
62ZawadaTomaszMPOL1250MDO102015OleśnicaWKS OLEŚNICZANKA/ CAŁA OLEŚNICA BIEGARODZIC12 LAT
63ZawadaAleksandraKPOL200M2019OleśnicaCała oleśnica biegaRODZIC4 LATA
64KohutEmiliaKPOL500M2017OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 2 w OleśnicyRODZIC8 LATZapłacono
65BączkowskiMaksymilianMPOL100M2021OleśnicaRODZIC4 LATA
66ObaraMieszkoMPOL100M2022OleśnicaRODZIC4 LATA
67KołtowskaAlicjaKPOL200M2018Jelcz-LaskowiceRODZIC8 LAT
68TrzaskaAdamMPOL200M2018OleśnicaRODZIC8 LAT
69TrzaskaHannaKPOL1250MDO102014OleśnicaRODZIC12 LAT
70TatarekKubaMPOL1250MDO102015OleśnicaSp1 Książąt OleśnickichRODZIC12 LATZapłacono
71TatarekHaniaKPOL1250MDO122013OleśnicaSp1 Książąt OleśnickichRODZIC12 LATZapłacono