maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa 2024

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa 2024
Miejsce i data imprezy: Włodary, 24 sierpnia 2024
Organizator: Sołectwo Włodary
przy wsparciu Burmistrza Korfantowa
Regulamin Regulamin Biegu
.
Oświadczenie dla Osoby Niepełnoletniej

Mapka trasy 3 km

Mapka trasy 5 km
Kategorie:
- Bieg 5 kmWolne miejsca: 71
- Bieg 3 kmWolne miejsca: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1CebulaGerardMPOL5KM1963Zimnice WielkieZapłacono
2KaźmierzEwaKPOL5KM1973PrószkówZapłacono
3KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiZapłacono
4KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiZapłacono
5BodziochKrzysztofMPOL5KM1987Konradowa
6BodziochMarianMPOL5KM1964Konradowa
7JamrozikAdamMPOL5KM1983NysaZapłacono
8PiotrowskiPiotrMPOL5KM, MW1993WłodaryMGOKSiR KorfantówZapłacono
9BudynekNataliaKPOL5KM, MW1988WłodaryZapłacono
10AdamczykDanielMPOL5KM, MW1979Włodary
11KoralewskaBarbaraKPOL5KM1993OpolePiotrowski team
12IgrasNataliaKPOL5KM1986NysaCrossfit Saperska Nysa
13IgrasDawidMPOL5KM1985NysaCrossfit Saperska NysaZapłacono
14KumorekWojciechMPOL3KM2006WłodaryZapłacono
15OlesiakMartaKPOL5KM1989NysaCrossfit Saperska NysaZapłacono
16OlesiakPiotrMPOL5KM1988NysaCrossfit Saperska NysaZapłacono
17IgrasMieczysławMPOL5KM1961NysaRunners Team Nysa
18KracińskiOskarMPOL5KM1986NysaCrossfit Saperska NysaZapłacono
19WitekAdamMPOL5KM1966Lewin BrzeskiStan umysłu lewin biegaZapłacono
20PaciorekMarcinMPOL5KM1982WojsławKSW Wojsław
21LipkaAnnaKPOL3KM1985WłodaryZapłacono
22LipkaŁukaszMPOL3KM1980WłodaryWłodaryZapłacono
23BudynekPiotrMPOL5KM1987Włodary
24BohoSławomirMPOL5KM1986Nysa
25BohoAleksandraKPOL3KM1986Nysa
26MartynaTomaszMPOL5KM1992Ścinawa MałaZapłacono
27GrabowskiRomanMPOL5KM1988NysaRunners Team NysaZapłacono
28KorczakSebastianMPOL5KM1972NysaCrossfit Saperska NysaZapłacono
29SkotnickaMonikaKPOL5KM1994PaczkówOstatni Gasi AsfaltZapłacono
30UjmaRadosławMPOL3KM1980WłodaryWłodaryZapłacono
31StefaniszynMarcinMPOL5KM1986BrzegSztuka Ruchu
32KurpierzMichał ŻeMPOL5KM, MW1989Wlodary
33GrabowieckiMaciejMPOL5KM1984NysaZapłacono
34KurpierzMichałMPOL5KM, MW1989WlodaryZapłacono
35JeneskyAgataKPOL5KM1983Nysa
36JeneskyBartłomiejMPOL5KM1976Nysa
37PaciorekPiotrMPOL3KM1990WojsławKSW Wojsław
38RóżyczkaKlaudiaKPOL5KM1983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzy
39JaroszAgnieszkaKPOL5KM1978Nysa
40JaroszJacekMPOL3KM1976NysaCrossAndActive Nysa
41ChmurzewskaBeataKPOL5KM1987KorfantówZapłacono
42RabczewskaKingaKPOL5KM1985KorfantówZapłacono
43ŁucyszynJózekMPOL5KM1988NysaMEGA TeamZapłacono
44KozdraśTomaszMPOL5KM1981NysaMEGA TeamZapłacono
45StanisławskiJerzyMPOL5KM1968NysaNysa
46PiotrowskiPiotrMPOL3KM1993OpoleMGOKSiR KorfantówZapłacono
47StanisławczukSebastianMPOL5KM1980OtmuchówRunners Team NysaZapłacono
48GrabowskaAgnieszkaKPOL5KM1990NiwnicaRunners Team NysaZapłacono
49PiekarskaGabrielaKPOL5KM1995SławniowiceRunners Team NysaZapłacono
50LudwaStanisławMPOL5KM1968GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
51StrombekTomaszMPOL5KM1985ŁambinowiceDj Blondi
52CzarnyKrzysztofMPOL3KM1991Jasienica DolnaZapłacono
53WistubaDorotaKPOL5KM1985NysaZapłacono
54ChwalczukJerzyMPOL3KM1953NysaRunners Team NysaZapłacono
55GołąbDawidMPOL5KM1992NysaZapłacono
56SzymskaAnitaKPOL5KM1996BrzegPiotrowski TeamZapłacono
57MączyńskiRobertMPOL5KM1988ŁosiówKS Pogoń Łosiów
58BobakPiotrMPOL5KM1975Nysa
59KaczorowskaAgataKPOL3KM1979PrudnikKocham biegać
60MikodaSandraKPOL3KM2000Przełęk