maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Tarnowski – Leśna Draka

VIII Bieg Tarnowski – Leśna Draka
Miejsce i data imprezy: Tarnów Opolski, 17 listopada 2024
Organizator: Urząd Gminy w Tarnowie Opolskim
Tarnowska Grupa Biegowa „Leśna Draka” 
Stowarzyszenie FLOS Tarnów Opolski

Kontakt do Organizatora:
Tadeusz Witkowski - tel. 503 901 628
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 238
- Bieg 5 kmWolne miejsca: 99
- Marsz Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: 48

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1DrozdPrzemysławMPOL10KM, M50-59, SM1972OpoleTrucht Team Opole
2SowińskiAdamMPOL10KM, M60+, SM1958OpoleOpole biega
3HellmannWiolettaKPOL10KM, K40-491979JemielnicaDyszka dla serca
4SkóraDominikMPOL10KM, M16-291998Tarnów OpolskiSportowe TeOPe | DANIEL_BIEGA_TEAM
5KochanekDariuszMPOL10KM, M50-591973OzimekSkalnik Tarnów Opolski
6PawlakZbigniewMPOL10KM, M40-491980OpoleKB ODRA OPOLE
7HellmannPiotrMPOL10KM, M40-491977JemielnicaDyszka dla serca
8GłowskiFlorianMPOL10KM, M30-39, MGTO1988NakłoWihajster Running TeamZapłacono
9BladowskaMałgorzataKPOL10KM, K40-491981PrzechódZapłacono
10BrągielPiotrMPOL10KM, M40-491983PrzechódZapłacono
11WalkowiakArturMPOL10KM, M50-591972ZawadzkieDyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków
12NiedworokMariuszMPOL10KM, M40-491983OtmiceIzbicko w biegu
13StemplewskaMartaKPOL5KM, MGTO1991Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLEZapłacono
14BarskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491979GogolinDyczuś Team
15KolekRomanMPOL10KM, M60+1962JemielnicaDyszka dla sercaZapłacono
16CichońSebastianMPOL10KM, M40-491976JemielnicaDyszka dla serca
17GłuszekUlaKPOL10KM, K40-491982SprzęciceDyczuś TeamZapłacono
18SuchockiAdrianMPOL10KM, M40-491984ZdzieszowiceDyczuś Team
19DyczekKlaudiaKPOL10KM, K40-491980ZdzieszowiceDyczuś Team
20AndrzejewskaMonikaKPOL10KM, K30-39, MGTO1991Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLE
21DyczekBasiaKPOL10KM, K30-391991ŻyrowaDyczuś Team
22DybaśDorotaKPOL10KM, K30-391992Kamień ŚląskiDyczuś Team
23KubatDariuszMPOL10KM, M16-291997GłuchołazyDyczuś TeamZapłacono
24DyczekMariuszMPOL10KM, M40-491979ZdzieszowiceDyczuś Team
25Zelmanowicz - SchlappaEwaKPOL10KM, K50-591974IzbickoIzbicko w biegu
26PawińskiPawełMPOL10KM, M30-391985ZdzieszowiceDyczuś TeamZapłacono
27BaruchaAndrzejMPOL10KM, M40-491980OpolrKB ODRA OPOLE
28FonfaraEdwardMPOL10KM, M60+1964JemielnicaDyszka dla serca
29LewandowskiSzymonMPOL10KM, M16-29, MGTO2000Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
30SzatkaBeataKPOL10KM, K40-49, SM1978GogolinBestie Team
31GrotAndrzejMPOL10KM, M30-391991OpoleHuberkowe domki
32KochanekAdamMPOL10KM, M40-491979OpoleKB ODRA OPOLE
33ProkopczykJaroslawMPOL10KM, M40-491977Opole
34RaczkowskiAlbertMPOL10KM, M50-591972BrzegKotwica BrzegZapłacono
35RaczkowskaMałgorzataKPOLNW1974BrzegZapłacono
36MikaKrzysztofMPOL10KM, M50-591974OtmiceIzbicko w biegu
37KordzińskiKazimierzMPOL10KM, M60+, SM1958LubliniecMafia Team Lubliniec
38SwobodaLeszekMPOL10KM, M50-591973LubliniecMafia Team Lubliniec
39DomereckiKrzysztofMPOL10KM, M40-491983SuchodaniecStajniak TeamZapłacono
40HałasIzabellaKPOLNW1966WrocławParkrun WrocławZapłacono
41HałasMarekMPOL10KM, M50-591969WrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
42WysadaMariaKPOL10KM, K30-391986OlszowaDyszka dla serca
43GonetMarekMPOL10KM, M50-591969OtmiceIzbicko w biegu
44KoprekDominikMPOL10KM, M16-29, MGTO1996Tarnów OpolskiSportowe TeOPe
45RygołNataliaKPOL10KM, K16-292001SuchodaniecIzbicko w biegu
46GórnyRobertMPOL10KM, M40-491976OzimekTIM JEST TIMZapłacono
47PolakŁukaszMPOL10KM, M30-391987OpoleWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
48SuslikDawidMPOL10KM, M30-391992KamionekSąsiedziteaM