maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

46 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA - biegi dzieci i młodzieży

Miejsce i data imprezy: Parzymiechy, 22 września 2024
Organizator: Ognisko TKKF „Zryw” w Parzymiechach,
Urząd Gminy Lipie,
GOK w Lipiu,
Organizacje wspierające : jednostki OSP z terenu Gminy Lipie.
Regulamin Regulamin

Harmonogram sobota
Harmonogram niedziela
Kategorie:
- Bieg 50 metrów (2018r i młodsi)Wolne miejsca: 9
- Bieg 200 metrów (2016r. – 2017r.)Wolne miejsca: 5
- Bieg 400 metrów (2014r. – 2015r.)Wolne miejsca: 11
- Bieg 800 metrów (2012r. – 2013r.)Wolne miejsca: 17
- Bieg 1200 metrów (2010r. – 2011r.)Wolne miejsca: 27

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkole
1KocotMarysiaKPOL200M2017JulianówLindów
2WróblewskiKacperMPOL50M2018ZimnowodaZajączki Pierwsze
3WróblewskaMajaKPOL800M2012ZimnowodaZajączki Pierwsze
4WróblewskaEmiliaKPOL400M2015ZimnowodaZajączki Pierwsze
5MajtykaWiktoriaKPOL200M2017DąbrowaWieluń
6PałygaSzymonMPOL50M2018OżarówPubliczne Przedszkole w Ożarowie
7MońkaHannaKPOL50M2019Zimnowoda
8KotyniaHannaKPOL200M2016TroninySzkoła Podstawowa nr 1 w Krzepicach
9KotyniaZuzannaKPOL50M2019Troniny
10KrotlaMiłoszMPOL800M2013DankówZSP w Lipiu
11SalamonWojciechMPOL400M2015OżarówZSiP Ożarów
12LeszczynaNataliaKPOL200M2016Zajączki DrugieZajączki Pierwsze
13LeszczynaEmiliaKPOL50M2018Zajączki DrugieZajączki Pierwsze
14OlejnikSebastianMPOL400M2015GromadziceSzkoła podstawowa w Czarnożyłach
15OlejnikMilenaKPOL200M2017GromadziceSP Czarnożyły
16OlejnikKacperMPOL50M2019GromadzicePrzedszkole Czarnożyły
17DrabJanMPOL200M2024LipieZSP w Lipiu
18KotMariaKPOL400M2015ChałkówZSP w Lipiu
19KotBartłomiejMPOL800M2015ChałkówZSP w Lipiu
20BrzezińskaIgaKPOL400M2015GliwiceSP 13 W GLIWICACH
21BrzezińskiLenaKPOL400M2015GliwiceSP 13 W GLIWICACH
22WypychIgorMPOL200M2016WapiennikLindów
23BiernackaJuliaKPOL50M2020OpatówPrzedszkole Opatów
24BystrzykowskaMajaKPOL200M2016RozalinZSP w Lipiu
25BystrzykowskaAnnaKPOL50M2021RozalinZSP w Lipiu
26DyluśLenaKPOL50M2018WapiennikLindów
27DyluśJakubMPOL400M2014WapiennikLindów
28MarchewkaZofiaKPOL400M2014WapiennikLindów
29MarchewkaZuzannaKPOL200M2017WapiennikLindów
30MarchewkaKrzysztofMPOL50M2020WapiennikLindów
31MarchewkaMateuszMPOL50M2021Wapiennik
32KrajewskiKsaweryMPOL800M2012DankówZSP w Lipiu
33MaruszewskaAmeliaKPOL1200M2010JaworekPSP im A Wajdy w Rudnikach
34MaruszewskaKajaKPOL400M2014JaworekPSP im A.Wajdy w Rudnikach
35DeskaMalwinaKPOL800M2013NatolinZSP w Lipiu
36MandatMikołajMPOL200M2024JulianówLindów
37HyraZuzannaKPOL400M2015LindówZryw Parzymiechy
38ŁosikNataliaKPOL800M2012WapiennikLindów
39NicerJuliaKPOL50M2021WapiennikPrzedszkole Lindów
40DądelaIgorMPOL200M2016StanisławówLindów
41MandatMikołajMPOL200M2016JulianówLindów
42SzypułaWojciechMPOL50M2019Ruda ŚląskaPrzedszkole Miejskie nr 35 w Rudzie Śląskiej
43KulejStanisławMPOL200M2017TruskolasyZwierzyniec Pierwszy
44KulejFranciszekMPOL200M2016TruskolasyZwierzyniec Pierwszy
45KikNikolaKPOL400M2014LipieZSP w Lipiu
46KikJakubMPOL200M2016LipieZSP w Lipiu
47KikZofiaKPOL50M2020LipieZSP w Lipiu
48GrabowskaPaulinaKPOL50M2019Pabianice
49GrabowskiPatrykMPOL200M2017Pabianice
50GabowskiIgorMPOL800M2012PabianiceKabex Janów
51IgorGrabowskiMPOL800M2012PabianiceKabex Janów
52KałatZofiaKPOL200M2017LipieZryw Parzymiechy
53KałatMikołajMPOL400M2015LipieZryw Parzymiechy
54WydmuchKorneliaKPOL400M2015ZbrojewskoZSP w Lipiu
55WydmuchMichałMPOL1200M2010ZbrojewskoZSP w Lipiu
56WydmuchKalinaKPOL50M2020LipieZSP w Lipiu
57ZielińskaDorotaKPOL200M2017Dębowa Góra
58ZielińskiTadeuszMPOL800M2013Dębowa Góra
59NicpońZuzannaKPOL400M2015AlbertówZSP w Lipiu
60BagińskaNataliaKPOL200M2016ParzymiechyZRYW
61MońkaJuliaKPOL800M2012BrzózkiSzkoła podstawowa w Parzymiechach
62MońkaZofiaKPOL50M2018BrzózkiPrzedszkole Parzymiechy
63WilczyńskaNataliaKPOL50M2018Częstochowa
64KorzekwaDominikMPOL400M2024KrzepiceSzkoła Podstawowa nr 1 w Krzepicach
65KorzekwaDominikMPOL400M2014KrzepiceSzkoła Podstawowa nr 1 w Krzepicach
66KorzekwaKacperMPOL200M2016KrzepiceSzkoła Podstawowa nr 1 w Krzepicach
67MaruszewskaBlankaKPOL200M2017RudnikiPSP im A Wajdy w Rudnikach
68MaruszewskiAleksanderMPOL400M2014RudnikiPSP im A Wajdy w Rudnikach
69MizgałaDawidMPOL1200M2010PiasekPiasek
70SrokoszEmiliaKPOL800M2012PiasekPiasek
71StęmplowskaMartynaKPOL400M2014PiasekPiasek
72SmoleńNataliaKPOL800M2013PiasekKabex Janów
73SmoleńTymoteuszMPOL50M2018PiasekPrzedszkole w Piasku
74DróżdżBartłomiejMPOL800M2013LubliniecSzkoła podstawowa nr 3 Lubliniec
75KocikDawidMPOL200M2017DziałoszynSzkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Działoszynie
76NowojskiJózefMPOL200M2017Kłobuck
77JeziorskiPawełMPOL200M2017DankówZSP w Lipiu
78JeziorskiSzymonMPOL50M2019DankówZSP w Lipiu
79PłonkaLeonMPOL200M2017Lubliniec
80PrzymęckaHannaKPOL400M2014Lipie
81PrzymęckaPaulinaKPOL50M2017Lipie