maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Bieg Przedborska 10 - NW, Biegi dzieci

VI Bieg Przedborska 10 - NW, Biegi dzieci
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 20 lipca 2024
Organizator: · MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
· Urząd Miejski w Przedborzu,
· Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
· Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 46
- Bieg dzieciWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1HajdukOlekMPOLBD2016PrzedbórzZapłacono
2HajdukIgaKPOLBD2020PrzedbórzZapłacono
3HajdukPaulinaKPOLNW1989PrzedbórzZapłacono
4KowalskiSebastianMPOLNW1982Przedborz
5KusinskiAndrzejMPOLNW1965KodrabZapłacono
6JeziorskaDariaKPOLNW1989PrzedbórzSZapłacono
7JeziorskiWojciechMPOLBD2018PrzedbórzPilica Przedbórz4-6 LATZapłacono
8JeziorskaZuzannaKPOLBD2016Przedbórz7-8 LATZapłacono
9KubikAdamMPOLBD2016WidawaGKS Widawia Widawa7-8 LAT
10KubikAntoniMPOLBD2019Widawa4-6 LAT
11KubikAnnaKPOLNW1987WidawaM
12JędrzejczykAnnaKPOLNW1956PrzedbórzXXLZapłacono
13KozłowskaSylwiaKPOLNW1989PrzedbórzLZapłacono
14StępnikAleksandraKPOLNW1986PrzedbórzMZapłacono
15BanaszczykAgnieszkaKPOLNW1973PrzedbórzXLZapłacono
16ChrzanowskaJuliaKPOLBD2018PrzedbórzPilica Przedbórz7-8 LATZapłacono
17SiedleckiOlafMPOLBD2019PrzedbórzZapłacono
18JarugaLiamMPOLBD2019PrzedbórzZapłacono
19StaszewskaAleksandraKPOLBD2019PrzedbórzZapłacono
20StaszewskiAdamMPOLBD2021PrzedbórzZapłacono
21BanaszczykBasiaKPOLBD2013Warszawa
22BanaszczykJanMPOLBD2010Warszawa
23WitkowskaMarysiaKPOLBD2014Sokola GóraPiliczanka PrzedbórzZapłacono
24WitkowskiStefanMPOLBD2022Sokola GóraZapłacono
25WłochWiktoriaKPOLBD2017PrzedbórzZapłacono
26WłochZuzannaKPOLBD2019PrzedbórzZapłacono
27JajkoMiłoszMPOLBD2014DobromierzSTART DobromierzSZapłacono
28RakAleksandraKPOLBD2010DobromierzSTART DobromierzZapłacono
29GajJuliaKPOLBD2010DobromierzSTART DobromierzZapłacono
30MazurekMonikaKPOLBD2010DobromierzSTART DobromierzZapłacono
31KazimierczakNadiaKPOLBD2016Radomsko7-8 LATZapłacono
32SzałańskaEmiliaKPOLBD2010DobromierzSTART DobromierzZapłacono
33PakułaMilenaKPOLBD2010DobromierzSTART DobromierzZapłacono
34SzczuraszekAdamMPOLBD2018PrzedbórzPilica Przedbórz7-8 LAT
35ĆwiekKarolinaKPOLNW1982PrzedbórzLZapłacono
36TelkaAndrzejMPOLNW1962KielceSZapłacono
37JończykAleksanderMPOLBD2017KluczewskoPiliczanka PrzedbórzZapłacono
38BańcerNataliaKPOLBD2014DobromierzSTART Dobromierz9-11 LATZapłacono
39BańcerJuliaKPOLBD2017DobromierzSTART Dobromierz7-8 LATZapłacono
40RyszczykLenaKPOLBD2014DobromierzSTART DobromierzZapłacono
41RyszczykBartoszMPOLBD2017DobromierzSTART DobromierzZapłacono
42TarkowskaKarolinaKPOLNW1985DobraAleGazele NWMZapłacono
43TarkowskiPrzemysławMPOLNW1985DobraAleGazele NWXLZapłacono
44KotNataszaKPOLBD2020PrzedbórzPiliczanka Przedbórz4-6 LATZapłacono
45KozyraMilanMPOLBD2016DobromierzSTART Dobromierz7-8 LATZapłacono
46GrabowskaKlaudiaKPOLNW1991ŁączkowiceMZapłacono
47StawskaJoannaKPOLNW1965GliwiceBiegaj z Trenerami
48KomisarczykMichałMPOLBD2014Góry MokreZapłacono
49MularczykOliwierMPOLBD2018PrzedbórzPilica Przedbórz7-8 LATZapłacono
50MularczykNikolaKPOLBD2019Przedbórz4-6 LATZapłacono
51Kurowska-KotAnnaKPOLNW1981PrzedbórzZapłacono
52WojtalaZofiaKPOLBD2012DobromierzSTART DobromierzSZapłacono
53CzajaSarahKPOLBD2013DobromierzSTART DobromierzZapłacono
54MierzwaEwaKPOLNW1978MasłowiceXLZapłacono
55SocikJaninaKPOLNW1954MasłowiceXLZapłacono
56ŚwierczŻanetaKPOLBD2017DobromierzSTART Dobromierz7-8 LATZapłacono
57WiniarekKatarzynaKPOLNW2006PrzedbórzZapłacono
58GlajzerGrażynaKPOLNW1985Kobiele WielkieZapłacono
59ZemstaJakubMPOLBD2016Brzostek7-8 LAT
60WilczyńskaAniaKPOLBD2014Przedbórz
61SamekPolaKPOLBD2018Łączkowice7-8 LATZapłacono
62SamekSzymonMPOLBD2020Łączkowice4-6 LATZapłacono
63KoperaAdamMPOLBD2016DobromierzSTART Dobromierz9-11 LATZapłacono
64ŚwierczynaJoannaKPOLBD2016DobromierzSTART Dobromierz9-11 LATZapłacono