maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Bieg Przedborska 10

VI Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 20 lipca 2024
Organizator: · MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
· Urząd Miejski w Przedborzu,
· Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
· Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Regulamin Regulamin

JEŻELI UCZESTNIK ZAPISAŁ SIĘ NA BIEG PRZEZ INTERNETOWY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY JEDYNĄ METODĄ PŁATNOŚCI JEST PRZELEW. W PRZYPADKU KIEDY UCZESTNIK ZAPISAŁ SIĘ NA BIEG POPRZEZ ZAPISY INTERNETOWE NIE MA MOŻLIWOŚCI OPŁACENIA PAKIETU STARTOWEGO W BIURZE ZAWODÓW. ZAWODNIK, KTÓRY OPŁACI BIEG OTRZYMA NA LIŚCIE PRZY SWOICH DANYCH STATUS „OPŁACONY”. TYLKO TEN STATUS GWARANTUJE MU UCZESTNICTWO W BIEGU. JEDYNIE PAKIETY „DODATKOWE”(ICH ILOŚĆ JEST OGRANICZONA, DOSTĘPNE BĘDĄ W DNIACH OTWARCIA BIURA ZAWODÓW) NABYTE W BIURZE ZAWODÓW MOGĄ ZOSTAĆ OPŁACONE W BIURZE ZAWODÓW. KAŻDY UCZESTNIK, KTÓRY ZAREJESTRUJE SIĘ NA BIEG WYPEŁNIAJĄC INTERNETOWY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY POWINIEN OTRZYMAĆ WIADOMOŚĆ POTWIERDZAJĄCĄ ZGŁOSZENIE ORAZ DANE DO PRZELEWU. WIADOMOŚĆ ZOSTANIE WYSŁANA NA PODANY W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM ADRES EMAIL. JEŚLI UCZESTNIK NIE OTRZYMA MAILA POTWIERDZAJĄCEGO NALEŻY NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ORGANIZATORAMI BIEGU POD NUMEREM TELEFONU : 577160994.
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 127

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki Duet (K+M)KrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1TelkaPawełMPOLM301989KielceUKSM Ekipa BielachyZapłacono
2KrasowskaWiktoriaKPOLK162006GidleRozbiegajmy RadomskoS
3GołuchowskaEdytaKPOLK401983KrzętówKSK2S
4WicikPrzemysławMPOLM40, MP1983PrzedbórzMZapłacono
5PitułaKrzysztofMPOLM301991PoliczkoSimentale z PoliczkaLZapłacono
6MoorJakubMPOLM301991ModlnicaLZapłacono
7ArkitKamilMPOLM201999KawęczynSZapłacono
8ŁawreninAnnaKTomasz OsmulskiPOLK20, D1997ŁódźTeam OsmoZapłacono
9OwczarekDamianMPOLM401975PrzedbórzLZapłacono
10OsmulskiTomaszMAnna ŁawreninPOLM40, D1982ŁódźTeam OsmoZapłacono
11KowalskiSebastianMPOLM401982PrzedbórzL
12KowalskiPiotrMPOLM201999KawęczynZapłacono
13DudekArkadiuszMPOLM501972Piotrków Trybunalski
14BanaszczykAnetaKŁukasz Stacherski POLK30, MP, D1985PrzedbórzPrzedbórz Runers Team
15StępieńRobertMPOLM301985KrakówZapłacono
16KępińskiMariuszMPOLM202000PrzedbórzLZapłacono
17CiupaPawełMAGNIESZKA CIUPAPOLM40, D1980Blok DobryszyceBLOK EKIPA
18CiupaAgnieszkaKPAWEŁ CIUPAPOLK40, D1979Blok DobryszyceBLOK EKIPA
19SzymczykElżbietaKPOLK401977FałkówGLKS FAŁKÓWXSZapłacono
20JarugaPatrykMPOLM162007Faliszew
21BoguszMarcinMPOLM401977ŁódźDzikie MorsyZapłacono
22SuligaBartłomiejMPOLM201998CiemiętnikiM
23StrzelczykRobertMPOLM201995StobnicaLZapłacono
24SamekAndrzejMPOLM301988ŁączkowiceLZapłacono
25StacherskiŁukaszMAneta Banaszczyk POLM30, MP, D1989PrzedbórzPrzedbórz Runners TeamZapłacono
26GawrońskiWojtekMPOLM401982FałkówGLKS FałkówZapłacono
27FicAdrianMPOLM301991RzeszówSimentale z PoliczkaLZapłacono
28GotartowskiŁukaszMPOLM401978MasłowiceXL
29StawskaJoannaKPOLK501965GliwiceBiegaj z treneramiZapłacono
30KukiełkaRemigiuszMPOLM60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
31MalągMonikaKPOL2024ZelówZapłacono
32KurzykAleksanderMPOLM301992ŁódźXL
33PrzeworskaBasiaKPOLK401981ŁącznaCzarnecki Run Team
34SkubałaBarbaraKPOLK301992PoznańMZapłacono
35KlocSylwesterMPOLM201999StraszówLZapłacono
36SzafertMarcinMPOLM401981CzęstochowaDARSOFT RUNNING TEAM