maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Kotowski Bieg I Marsz NW

Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 03 sierpnia 2024
Organizator: Klub Sportowy „Orzeł” Koty

Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 36
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 36

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamskiMateuszMPOLBIEGKrupski MłynSLAYER K####!
2BeerEwelinaKPOLBIEGGliwice
3BlautAnnamariaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
4BlautZuzannaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
5BłażejewskaEwaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
6BokMarcinMPOLBIEGLubliniecMała Panew Team Zawadzkie
7BonkAntoniMPOLBIEGKochcice
8BrolHenrykMPOLBIEGGlinicaPasze Bios Kochanowice
9BrolJeniferKPOLBIEGTworóg
10CeteraEwelinaKPOLNWSosnowiecBoroszów Chodzi
11CyprysGrażynaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
12DąbrowskaPaulinaKPOLBIEGGliwice
13DobekAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
14DragonAdamMPOLBIEGZabrze
15DróżdżMarcinMPOLBIEGLubliniecZiomki
16DryndaFranciszekMPOLNWTarnowskie GoryNORDICUS Strzybnica
17DunalMałgorzataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
18FiukIwonaKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
19FrancikowskaBarbaraKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
20FranciszczakŁucjaKPOLNWBytomCidryLotajom
21GizaElżbietaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
22HalderPawełMPOLBIEGWojskaLegion Wojska
23Jasińska 37DorotaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
24KapuścińskiRobertMPOLBIEGCzęstochowaDarsoft Running Team
25KasprzykSylwiaKPOLNWMyślachowice
26KaszubaAleksandraKPOLBIEGTworóg
27KaszubaDominikaKPOLBIEGTworóg
28KaszubaGrzegorzMPOLBIEGKotyAkademia Sportu "Deshi"
29KazikMirosławaKPOLNWPotępa
30KłyśRyszardMPOLNWGliwice
31KordzińskiKazimierzMPOLBIEGLubliniecMafia Team Lubliniec
32KosmałaAnetaKPOLNWKochanowiceNORDIC SPORT 2021
33KostyraAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
34KowalewskiPawełMPOLBIEGLubliniecMafia Team Lubliniec
35KucharczykBenedyktMPOLBIEGBoronówJedność Boronów
36KuminekMagdalenaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
37LabusMarzenaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
38Libardi-KłyśSylwiaKPOLNWGliwice
39LitwinczukAnetaKPOLBIEGKluczeDrużyna SMA
40LitwinczukGabrielMPOLNWKluczeDrużyna SMA
41LukoszekKatarzynaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
42MarcinowiczDominikMPOLNWCzęstochowaDread Walking / Jest Lepiej
43MazurAdamMPOLBIEGNowa Wieś Tworoska
44MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
45MikaStanisławMPOLBIEGTworóg
46MorcinekMagdalenaKPOLBIEGKoszęcin
47NiemiecBogdanMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
48OlejAgataKPOLBIEGJaworzno
49OpielaKrzysztofMPOLBIEGRuda SlaskaDolina Latki
50OśródkaJolantaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
51PatykIlonaKPOLBIEGTworóg
52PiecuchPaulinaKPOLNWTarnowskie Góry
53PoloczekJakubMPOLBIEGTworógSP TWORÓG
54PoniatowskaAlinaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
55PradelokJerzyMPOLBIEGTworógGibke Gizdy
56PyrekKarolMPOLBIEGTarnowskie GóryKONŚLIWE PSZCZOŁY
57RachwalskiPawełMPOLBIEGKotyRun Against Rett
58SajdokKamilMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4/ŚBOT
59SalasowiczJerzyMPOLBIEGHanusekBiegam z endo
60SendobryAgnieszkaKPOLNWBoruszowice
61SitekMagdalenaKPOLNWCzęstochowa
62SkrzątekPiotrMPOLNWTarnowskie-GóryNW I nie tylko - na luzie I z usmiechem
63SmykEwaKPOLNWKoszęcinIdziemy Razem
64SobaniaRafałMPOLBIEGTworóg
65SwobodaLeszekMPOLBIEGSolarniaMafia Team Lubliniec
66SzafertMarcinMPOLBIEGCzęstochowaDarsoft Running Team
67SzalawolnikJolantaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
68SzatkaBeataKPOLBIEGGogolinBestie Team
69SzczęsnyDanutaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
70SztukaŁukaszMPOLBIEGKatowiceniezrzeszony
71SzuflaDanielMPOLBIEGTworógSP TWORÓG
72SzwarcKasiaKPOLBIEGSiemianowice SlaskieSiPB
73SzwiecRomanMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
74TchórzewskiAleksanderMPOLBIEGTarnowskie Góry
75TyrałaMałgorzataKPOLNWBytom
76WiącekMirosławaKPOLNWBytom
77WolnikRyszardMPOLBIEGBoruszowiceBoruszowice Krotofil Team
78WoźnickaWiolettaKPOLBIEGKotyHelenka Biega
79WyrwichKatarzynaKPOLNWTworógBiegam indywidualnie .
80ZabawaRomanMPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
81ZającTomaszMPOLBIEGLubliniec
82ZającZiemowitMPOLBIEGLubliniec
83BąbkaTomaszMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
84BłaszczykBozenaKPOLNWŻędowiceZapłacono
85BregułaHenrykMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
86ChwiedorukSebastianMPOLBIEGTarnowskie GóryNo PowerZapłacono
87CiongwaMichałMPOLBIEGŚwiniowiceLKS Orzeł Koty / OSP KotyZapłacono
88DawczakAdamMPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
89DawczakEmiliaKPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
90DawczakMałgorzataKPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
91DawczakPaulinaKPOLBIEGKotyZapłacono
92DragonMirosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
93DudkiewiczAnnaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
94DudkiewiczWojciechMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
95FranczukMartynaKPOLBIEGBoronówZapłacono
96GlancJanMPOLBIEGStrzebińZapłacono
97GłąbikMarekMPOLBIEGZabrzeHelenka BiegaZapłacono
98GrundJustynaKPOLBIEGStrebińMafia Team LubliniecZapłacono
99GrundMarekMPOLBIEGStrzebińMafia Team LubliniecZapłacono
100GruszkaIlonaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021Zapłacono
Strona 1 z 2