maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Kotowski Bieg I Marsz NW

Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 03 sierpnia 2024
Organizator: Klub Sportowy „Orzeł” Koty

Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 37
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 37

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamskiMateuszMPOLBIEGKrupski MłynSLAYER K####!
2BąbkaTomaszMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
3BeerEwelinaKPOLBIEGGliwice
4BlautAnnamariaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
5BlautZuzannaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
6BłaszczykBozenaKPOLNWŻędowiceZapłacono
7BłażejewskaEwaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
8BokMarcinMPOLBIEGLubliniecMała Panew Team Zawadzkie
9BonkAntoniMPOLBIEGKochcice
10BregułaHenrykMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
11BrolHenrykMPOLBIEGGlinicaPasze Bios Kochanowice
12BrolJeniferKPOLBIEGTworóg
13CeteraEwelinaKPOLNWSosnowiecBoroszów Chodzi
14ChwiedorukSebastianMPOLBIEGTarnowskie GóryNo PowerZapłacono
15CiongwaMichałMPOLBIEGŚwiniowiceLKS Orzeł Koty / OSP KotyZapłacono
16CyprysGrażynaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
17DawczakAdamMPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
18DawczakEmiliaKPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
19DawczakMałgorzataKPOLNWPotępaOSP PotępaZapłacono
20DawczakPaulinaKPOLBIEGKotyZapłacono
21DąbrowskaPaulinaKPOLBIEGGliwice
22DobekAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
23DragonAdamMPOLBIEGZabrze
24DragonMirosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
25DróżdżMarcinMPOLBIEGLubliniecZiomki
26DryndaFranciszekMPOLNWTarnowskie GoryNORDICUS Strzybnica
27DudkiewiczAnnaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
28DudkiewiczWojciechMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
29DunalMałgorzataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
30FiukIwonaKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
31FrancikowskaBarbaraKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
32FranciszczakŁucjaKPOLNWBytomCidryLotajom
33FranczukMartynaKPOLBIEGBoronówZapłacono
34GizaElżbietaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
35GlancJanMPOLBIEGStrzebińZapłacono
36GłąbikMarekMPOLBIEGZabrzeHelenka BiegaZapłacono
37GrundJustynaKPOLBIEGStrebińMafia Team LubliniecZapłacono
38GrundMarekMPOLBIEGStrzebińMafia Team LubliniecZapłacono
39GruszkaIlonaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021Zapłacono
40GruszkaMichałMPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021Zapłacono
41GuzekJacekMPOLNWNowy TomyślZapłacono
42GwóźdźPiotrMPOLBIEGTworógTworogowska dycha po trowieZapłacono
43HalderPawełMPOLBIEGWojskaLegion Wojska
44HoraGrzegorzMPOLBIEGRuda ŚląskaZapłacono
45IgnasiakBarbaraKPOLNWTworógNordic Walking FightersZapłacono
46JagiełłaDanutaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
47JagiełłaMarianMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
48JanusGabrielMPOLBIEGZiętekZapłacono
49JarońKatarzynaKPOLBIEGBytomZapłacono
50JarońZuzannaKPOLBIEGBytomZapłacono
51Jasińska 37DorotaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
52KabataRomanMPOLBIEGJaworzno BankoweFalstart RudnikiZapłacono
53KapuścińskiRobertMPOLBIEGCzęstochowaDarsoft Running Team
54KasprzykSylwiaKPOLNWMyślachowice
55KaszubaAleksandraKPOLBIEGTworóg
56KaszubaDominikaKPOLBIEGTworóg
57KaszubaGrzegorzMPOLBIEGKotyAkademia Sportu "Deshi"
58KaszubaKamilMPOLBIEGKotyLKS Orzeł KotyZapłacono
59KazikMirosławaKPOLNWPotępa
60KluszczykGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
61KluszczykPiotrMPOLBIEGBytomZapłacono
62KłyśRyszardMPOLNWGliwice
63KocyanMałgorzataKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
64KolasaGabrielaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
65KołodziejJoannaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport TeamZapłacono
66KontnyDenisMPOLBIEGKotyLKS Orzeł KotyZapłacono
67KordzińskiKazimierzMPOLBIEGLubliniecMafia Team Lubliniec
68KosmałaAnetaKPOLNWKochanowiceNORDIC SPORT 2021
69KostyraAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
70KowalewskiPawełMPOLBIEGLubliniecMafia Team Lubliniec
71KrawczykMartaKPOLBIEGZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
72KryńskiGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
73KubiczekRobertMPOLBIEGStrzybnicaLKS Orzeł KotyZapłacono
74KucharczykBenedyktMPOLBIEGBoronówJedność Boronów
75KuminekMagdalenaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
76KuraszTomaszMPOLBIEGRuda ŚląskaZapłacono
77KurekMateuszMPOLBIEGTworógZapłacono
78KutkaKrzysztofMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
79LabusMarzenaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
80Lasok - ChwiedorukSabinaKPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
81LeśniewskaEwaKPOLNWTarnowskie GóryZapłacono
82LewickaElżbietaKPOLBIEGKnurówniezrzeszonaZapłacono
83Libardi-KłyśSylwiaKPOLNWGliwice
84LitwinczukAnetaKPOLBIEGKluczeDrużyna SMA
85LitwinczukGabrielMPOLNWKluczeDrużyna SMA
86LukoszekKatarzynaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
87MarcinowiczDominikMPOLNWCzęstochowaDread Walking / Jest Lepiej
88MazurAdamMPOLBIEGNowa Wieś Tworoska
89MazurKrzysztofMPOLBIEGCzęstochowaZapłacono
90MichalskiJarosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
91MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
92MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
93MierzejewskiMarekMPOLNWKędzierzyn-KoźleZapłacono
94MikaStanisławMPOLBIEGTworóg
95MorawiecMarzenaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
96MorcinekMagdalenaKPOLBIEGKoszęcin
97MusialikŁukaszMPOLBIEGTarnowskie GóryLKS Orzeł KotyZapłacono
98NadtokaAndriiMUKRBIEGTarnowskie GórySocios silesiaZapłacono
99NiemiecBogdanMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
100OlejAgataKPOLBIEGJaworzno
Strona 1 z 2