maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Kotowski Bieg I Marsz NW

Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 03 sierpnia 2024
Organizator: Klub Sportowy „Orzeł” Koty

Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 101
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KucharczykBenedyktMPOLBIEGBoronówJedność Boronów
2PotempaWojciechMPOLBIEGBoronów
3SendobryAgnieszkaKPOLNWBoruszowice
4JarońKatarzynaKPOLBIEGBytomZapłacono
5JarońZuzannaKPOLBIEGBytomZapłacono
6KluszczykPiotrMPOLBIEGBytom
7OlszewskiRobertMPOLBIEGBytomSrebrne Miasto Tarnowskie Góry
8SusekRobertMPOLBIEGBytom
9TyrałaMałgorzataKPOLNWBytom
10WiącekMirosławaKPOLNWBytom
11MazurKrzysztofMPOLBIEGCzęstochowa
12SitekMagdalenaKPOLNWCzęstochowa
13BrolHenrykMPOLBIEGGlinicaPasze Bios Kochanowice
14BeerEwelinaKPOLBIEGGliwice
15DąbrowskaPaulinaKPOLBIEGGliwice
16KłyśRyszardMPOLNWGliwice
17Libardi-KłyśSylwiaKPOLNWGliwice
18SzatkaBeataKPOLBIEGGogolinBestie Team
19OlejAgataKPOLBIEGJaworzno
20SztukaŁukaszMPOLBIEGKatowiceniezrzeszony
21LewickaElżbietaKPOLBIEGKnurówniezrzeszona
22MorcinekMagdalenaKPOLBIEGKoszęcin
23SmykEwaKPOLNWKoszęcinIdziemy Razem
24DawczakPaulinaKPOLBIEGKoty
25KaszubaGrzegorzMPOLBIEGKotyAkademia Sportu "Deshi"
26SockiPawełMPOLBIEGKotyZapłacono
27AdamskiMateuszMPOLBIEGKrupski MłynSLAYER K####!
28PitraszRudolfMPOLNWLigota KsiążęcaZapłacono
29WarcholińskaAnnaKPOLNWLigota KsiążęcaEko-okna RunnersZapłacono
30BokMarcinMPOLBIEGLubliniecMała Panew Team Zawadzkie
31DróżdżMarcinMPOLBIEGLubliniecZiomki
32LabusMarzenaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
33ZającTomaszMPOLBIEGLubliniec
34ZającZiemowitMPOLBIEGLubliniec
35GuzekJacekMPOLNWNowy Tomyśl
36KazikMirosławaKPOLNWPotępa
37PilarskaKatarzynaKPOLNWPotępaZapłacono
38HoraGrzegorzMPOLBIEGRuda ŚląskaZapłacono
39KołodziejJoannaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
40LukoszekKatarzynaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
41BlautAnnamariaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
42BlautZuzannaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
43BłażejewskaEwaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
44KuminekMagdalenaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
45DobekAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
46DunalMałgorzataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
47FiukIwonaKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
48KostyraAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
49ZabawaRomanMPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
50CeteraEwelinaKPOLNWSosnowiecBoroszów Chodzi
51GrundJustynaKPOLBIEGStrebińMafia Team Lubliniec
52GrundMarekMPOLBIEGStrzebińMafia Team Lubliniec
53SznapkaEugeniuszMPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
54SznapkaHalinaKPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
55SznapkaMagdalenaKPOLBIEGŚwiętochłowice
56SznapkaMarcinMPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
57BregułaHenrykMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
58ChwiedorukSebastianMPOLBIEGTarnowskie GóryNo PowerZapłacono
59DragonMirosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
60DudkiewiczAnnaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
61DudkiewiczWojciechMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
62FrancikowskaBarbaraKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
63GizaElżbietaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
64JagiełłaDanutaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
65JagiełłaMarianMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
66KluszczykGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie Góry
67KryńskiGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
68Lasok - ChwiedorukSabinaKPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
69MichalskiJarosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
70MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
71MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
72MorawiecMarzenaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
73NadtokaAndriiMUKRBIEGTarnowskie GórySocios silesiaZapłacono
74PiecuchPaulinaKPOLNWTarnowskie Góry
75PietrygaMariolaKPOLNWTarnowskie Góry
76PolczykAdamMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
77RogowskiMaciekMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4/ŚBOT
78SajdokKamilMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4/ŚBOT
79SzalaDanutaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
80SzalawolnikJolantaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
81ŚwiercKrzysztofMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
82TchórzewskiAleksanderMPOLBIEGTarnowskie Góry
83WolnikJolantaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
84SkrzątekPiotrMPOLNWTarnowskie-GóryNW I nie tylko - na luzie I z usmiechem
85WaścińskaBeataKPOLNWTworogZapłacono
86BrolJeniferKPOLBIEGTworóg
87GwóźdźPiotrMPOLBIEGTworógTworogowska dycha po trowieZapłacono
88IgnasiakBarbaraKPOLNWTworógNordic Walking FightersZapłacono
89KaszubaAleksandraKPOLBIEGTworóg
90KaszubaDominikaKPOLBIEGTworóg
91KurekMateuszMPOLBIEGTworógZapłacono
92MikaStanisławMPOLBIEGTworóg
93PatykIlonaKPOLBIEGTworóg
94SobaniaRafałMPOLBIEGTworóg
95WłodarczykAleksandraKPOLNWTworógNordic Walking Fighters
96WłodarczykWojciechMPOLNWTworógNordic Walking FightersZapłacono
97WyrwichKatarzynaKPOLNWTworógBiegam indywidualnie .
98GłąbikMarekMPOLBIEGZabrzeZapłacono
99BłaszczykBozenaKPOLNWŻędowiceZapłacono