maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Kotowski Bieg I Marsz NW

Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 03 sierpnia 2024
Organizator: Klub Sportowy „Orzeł” Koty

Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 101
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamskiMateuszMPOLBIEGKrupski MłynSLAYER K####!
2BeerEwelinaKPOLBIEGGliwice
3BlautAnnamariaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
4BlautZuzannaKPOLBIEGRusinowiceRun Away Team
5BłażejewskaEwaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
6BokMarcinMPOLBIEGLubliniecMała Panew Team Zawadzkie
7BrolHenrykMPOLBIEGGlinicaPasze Bios Kochanowice
8BrolJeniferKPOLBIEGTworóg
9ChwiedorukSebastianMPOLBIEGTarnowskie GóryNo PowerZapłacono
10DawczakPaulinaKPOLBIEGKoty
11DąbrowskaPaulinaKPOLBIEGGliwice
12DobekAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
13DragonMirosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
14DróżdżMarcinMPOLBIEGLubliniecZiomki
15DunalMałgorzataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
16FiukIwonaKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
17GłąbikMarekMPOLBIEGZabrzeZapłacono
18GrundJustynaKPOLBIEGStrebińMafia Team Lubliniec
19GrundMarekMPOLBIEGStrzebińMafia Team Lubliniec
20GwóźdźPiotrMPOLBIEGTworógTworogowska dycha po trowieZapłacono
21HoraGrzegorzMPOLBIEGRuda ŚląskaZapłacono
22JarońKatarzynaKPOLBIEGBytomZapłacono
23JarońZuzannaKPOLBIEGBytomZapłacono
24KaszubaAleksandraKPOLBIEGTworóg
25KaszubaDominikaKPOLBIEGTworóg
26KaszubaGrzegorzMPOLBIEGKotyAkademia Sportu "Deshi"
27KluszczykGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie Góry
28KluszczykPiotrMPOLBIEGBytom
29KostyraAgataKPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
30KryńskiGrzegorzMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
31KucharczykBenedyktMPOLBIEGBoronówJedność Boronów
32KuminekMagdalenaKPOLBIEGSiemianowiceSiemianowice i Przyjaciele Biegają
33KurekMateuszMPOLBIEGTworógZapłacono
34Lasok - ChwiedorukSabinaKPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
35LewickaElżbietaKPOLBIEGKnurówniezrzeszona
36MazurKrzysztofMPOLBIEGCzęstochowa
37MichalskiJarosławMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
38MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
39MichalskiRobertMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
40MikaStanisławMPOLBIEGTworóg
41MorcinekMagdalenaKPOLBIEGKoszęcin
42NadtokaAndriiMUKRBIEGTarnowskie GórySocios silesiaZapłacono
43OlejAgataKPOLBIEGJaworzno
44OlszewskiRobertMPOLBIEGBytomSrebrne Miasto Tarnowskie Góry
45PatykIlonaKPOLBIEGTworóg
46PolczykAdamMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryZapłacono
47PotempaWojciechMPOLBIEGBoronów
48RogowskiMaciekMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4/ŚBOT
49SajdokKamilMPOLBIEGTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4/ŚBOT
50SobaniaRafałMPOLBIEGTworóg
51SockiPawełMPOLBIEGKotyZapłacono
52SusekRobertMPOLBIEGBytom
53SzatkaBeataKPOLBIEGGogolinBestie Team
54SznapkaEugeniuszMPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
55SznapkaHalinaKPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
56SznapkaMagdalenaKPOLBIEGŚwiętochłowice
57SznapkaMarcinMPOLBIEGŚwiętochłowice3 kawały o...na YouTube
58SztukaŁukaszMPOLBIEGKatowiceniezrzeszony
59ŚwiercKrzysztofMPOLBIEGTarnowskie GóryZapłacono
60TchórzewskiAleksanderMPOLBIEGTarnowskie Góry
61ZabawaRomanMPOLBIEGSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
62ZającTomaszMPOLBIEGLubliniec
63ZającZiemowitMPOLBIEGLubliniec
64BłaszczykBozenaKPOLNWŻędowiceZapłacono
65BregułaHenrykMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
66CeteraEwelinaKPOLNWSosnowiecBoroszów Chodzi
67DudkiewiczAnnaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
68DudkiewiczWojciechMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
69FrancikowskaBarbaraKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
70GizaElżbietaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
71GuzekJacekMPOLNWNowy Tomyśl
72IgnasiakBarbaraKPOLNWTworógNordic Walking FightersZapłacono
73JagiełłaDanutaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
74JagiełłaMarianMPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
75KazikMirosławaKPOLNWPotępa
76KłyśRyszardMPOLNWGliwice
77KołodziejJoannaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
78LabusMarzenaKPOLNWLubliniecNORDIC SPORT 2021
79Libardi-KłyśSylwiaKPOLNWGliwice
80LukoszekKatarzynaKPOLNWRuda ŚląskaOpen Sport Team
81MorawiecMarzenaKPOLNWTarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
82PiecuchPaulinaKPOLNWTarnowskie Góry
83PietrygaMariolaKPOLNWTarnowskie Góry
84PilarskaKatarzynaKPOLNWPotępaZapłacono
85PitraszRudolfMPOLNWLigota KsiążęcaZapłacono
86SendobryAgnieszkaKPOLNWBoruszowice
87SitekMagdalenaKPOLNWCzęstochowa
88SkrzątekPiotrMPOLNWTarnowskie-GóryNW I nie tylko - na luzie I z usmiechem
89SmykEwaKPOLNWKoszęcinIdziemy Razem
90SzalaDanutaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
91SzalawolnikJolantaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
92TyrałaMałgorzataKPOLNWBytom
93WarcholińskaAnnaKPOLNWLigota KsiążęcaEko-okna RunnersZapłacono
94WaścińskaBeataKPOLNWTworogZapłacono
95WiącekMirosławaKPOLNWBytom
96WłodarczykAleksandraKPOLNWTworógNordic Walking Fighters
97WłodarczykWojciechMPOLNWTworógNordic Walking FightersZapłacono
98WolnikJolantaKPOLNWTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
99WyrwichKatarzynaKPOLNWTworógBiegam indywidualnie .