maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

7 LEWKE Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży

7 LEWKE Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży
Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 27 lipca 2024
Organizator: Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec

Dyrektor Biegu
Zbigniew Gawlik zbyszek@mafiateam.pl TEL.668438897
Regulamin Regulamin

Opłata startowa wynosi:
- 20zł przy zapisach online do 23.07.2024r. (zapisy online)
- 25zł w dniu 27.07.2024r. (płatność gotówką w Biurze Zawodów w miarę dostępności miejsc)

I kategoria: dzieci roczniki 2020 i młodsze - dystans ok. 100m
II kategoria: dzieci roczniki 2019-2017 - dystans ok. 200m
III Kategoria: dzieci roczniki 2016-2014 - dystans 400m
IV kategoria: dzieci rocznik 2013-2011 - dystans 800m
V Kategoria: młodzież rocznik 2010-2008 - dystans 1000m
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 117

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkolePł.
1MachuraTomaszMPOLCH32014KatowiceMKS MOS KatowiceZapłacono
2MarońJakubMPOLCH42012RusinowiceZSP Rusinowice
3MarońWojciechMPOLCH22017RusinowiceZSP Rusinowice
4KlukLeaKPOLDZ32014Dąbrowa GórniczaZapłacono
5RudekAleksandraKPOLDZ22017PiłkaZapłacono
6SzuflaDanielMPOLCH42012TworógSP Tworóg
7PoloczekJakubMPOLCH42012TworógSP Tworóg
8MałczakNoemiKPOLDZ32016LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
9PłonkaLeonMPOLCH22017LubliniecNiepubliczne Przedszkole Stumilowy Las
10SerafinJakubMPOLCH52009LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
11KołaczkiewiczLauraKPOLDZ22017LubliniecNiepubliczne Przedszkole Stumilowy LasZapłacono
12KołaczkiewiczJulianMPOLCH42013LubliniecSP3 LubliniecZapłacono
13KrysiakJanMPOLCH32014LubliniecSP nr 3Zapłacono
14KrysiakEwaMPOLCH12020LubliniecPrzedszkole Wyspa SzkrabówZapłacono
15KubatLenaKPOLDZ22017DralinyMafia Team LubliniecZapłacono
16Anonim#383035AlaKPOLDZ32016Częstochowa
17Anonim#383036UlaKPOLDZ22018Częstochowa
18ZielińskaDorotaKPOLDZ22017Dębowa GóraZapłacono
19ZielińskiTadeuszMPOLCH42013Dębowa GóraZapłacono
20HoniszKingaKPOLDZ32015LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
21HoniszSzymonMPOLCH42013LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
22PełaWandaKPOLDZ12020KochanowicePrzedszkole Bajkowa Kraina KochanowiceZapłacono
23ZientalOliwiaKPOLDZ22019CzęstochowaZapłacono
24SzuflaMilenaKPOLDZ32015TworógSP Tworóg
25RychterEmiliaKPOLDZ42013BoroweCKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAZapłacono
26RychterNataliaKPOLDZ42013BoroweCKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAZapłacono
27PrandziochFilipMPOLCH22017Ruda Śląska
28PrandziochPatrykMPOLCH22019Ruda Śląska
29PęczakKlaraKPOLDZ22019Boronów (Woj. Śląskie)Jeżykowe Przedszkole - LubliniecZapłacono
30KlimczakAleksandraKPOLDZ22019LubliniecJeżykowe Przedszkole - LubliniecZapłacono
31PoloczekSzymonMPOLCH32015TworógSP Tworóg
32RogoczAdrianMPOLCH32014Zapłacono
33RogoczAgataKPOLDZ52009Zapłacono
34DróżdżBartłomiejMPOLCH42013LubliniecSP nr 3
35IrekIgaKPOLDZ22018LubliniecPrzedszkole nr 7
36IrekZuzannaKPOLDZ32014LubliniecSP 1
37FranczukAleksanderMPOLCH22018BoronówZPO w BoronowieZapłacono
38FranczukLiliannaKPOLDZ32014BoronówZPO w BoronowieZapłacono
39MatyjaKlaraKPOLDZ32015LubliniecSP nr 3
40MatyjaMikołajMPOLCH12022Lubliniec
41KorpokMajaKPOLDZ32014StrzebińSzkoła podstawowa w StrzebinuZapłacono
42KorpokLuizaKPOLDZ22017StrzebińZespół Podstawowa w StrzebiniuZapłacono
43SmolecLeonMPOLCH12020LubliniecZapłacono
44SmolecFeliksMPOLCH12022LubliniecZapłacono
45DziubałtowskiOskarMPOLCH42013PrószkówUKS-MOS Opole
46KapuścińskiKrzysztofMPOLCH52010RędzinyDarsoft Running Team
47GrembeckiDominikMPOLCH52009KrapkowiceZapłacono
48GrembeckaMilenaKPOLDZ32016KrapkowiceZapłacono
49HanszlaJanMPOLCH22019KochanowiceZapłacono
50HanszlaSzymonMPOLCH32015KochanowiceZapłacono
51PędziwiatrMateuszMPOLCH42011BlachowniaSP 7 CzęstochowaZapłacono
52KönigMateuszMPOLCH32016LubliniecSP nr 3Zapłacono
53KönigMichałMPOLCH22019LubliniecPrzedszkole nr 4 Lubliniec "Stebluś"Zapłacono
54ŁodzińskiSzymonMPOLCH52010KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
55ŁodzińskiBartoszMPOLCH32014KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
56ŁodzińskaEmiliaKPOLDZ22019KoszęcinPrzedszkole Pod Dębem w KoszęcinieZapłacono
57GałuszkaPrzemysławMPOLCH32014GostyńSP6 Łaziska Górne
58GałuszkaPatrykMPOLCH32016GostyńSP6 Łaziska Górne
59BlautZuzannaKPOLDZ42011RusinowiceRun Away Team
60BlautAleksandraKPOLDZ22018RusinowiceRun Away Team
61KulikMajaKPOLDZ52010LisowiceSP3 Lubliniec
62KulikBartłomiejMPOLCH32015LisowiceSP3 Lubliniec
63HajtOliwiaKPOLDZ22019LubliniecZapłacono
64MatusekPaulaKPOLDZ22018LubliniecZapłacono
65MańkaPawełMPOLCH52010LubliniecPiast Gliwice
66KieratAntoniMPOLCH22017BytomPM44 BytomZapłacono
67KnopikFilipMPOLCH32016LubliniecSP 1Zapłacono
68KnopikLenaKPOLDZ12020LubliniecPrzedszkole Miejskie nr 2Zapłacono
69PałubskaNadiaKPOLDZ32014GogolinPSP.3Gogolin.
70PałubskiSzymonMPOLCH42011GogolinPSP.3Gogolin.
71BeniszTymoteuszMPOLCH22018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
72BeniszZuzannaKPOLDZ12021Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
73PskowskiMaciejMPOLCH42013LubliniecSP 1Zapłacono
74PskowskiWojciechMPOLCH32016LubliniecSP 1Zapłacono
75KąpaLeonMPOLCH22019LubliniecPrzedszkole Wyspa Szkrabów
76KąpaHugoMPOLCH12022Lubliniec
77DmochowskaEmiliaKPOLDZ42013Radzionków
78DmochowskaOliwiaKPOLDZ32014Radzionków
79KlubaSzymonMPOLCH32016ChorzówZapłacono
80BlautPiotrMPOLCH12021RusinowiceRun Away Team
81JończykKacperMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Miejskie nr 2Zapłacono
82SurowiecAnnaKPOLDZ32016WojkowiceZapłacono
83AniołStanisławMPOLCH32016LubliniecSP3 Lubliniec/ Sparta Lubliniec