maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

7 LEWKE Bieg Lubliniecki

7 LEWKE Bieg Lubliniecki
Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 27 lipca 2024
Organizator: Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec

Dyrektor Biegu
Zbigniew Gawlik zbyszek@mafiateam.pl TEL.668438897
Regulamin Regulamin

W ramach 7 Biegu Lublinieckiego odbędą się 3 Oficjalne Mistrzostwa Lublińca w Biegu Przełajowym na Dystansie 10km.

Opłata startowa za 7 Bieg Lubliniecki wynosi:

- do 23 lipca 2024r. - 60zł (zapisy online)
- opłata w Biurze Zawodów - 75zł (płatność gotówką w Biurze Zawodów)
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 154

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BaruchaAndrzejMPOLM401980OpoleKB Odra Opole
2KargólRafałMPOLM401980Tarnowskie GóryLogtech Team Radzionków
3NaumowiczPiotrMPOLM501965Gorzów ŚląskiPyciak-BiegaZapłacono
4AndrzejewskaMonikaKPOLK301991Tarnów OpolskiKB Odra Opole
5WeissDominikMPOLM401981Piekary ŚląskieZapłacono
6WręczyckiŁukaszMPOLM30, OML1989Lubliniec
7WalkowiakArturMPOLM501972ZawadzkieDyrektor Biega po Windę dla Swoich DzieciakówZapłacono
8KordzińskiKazimierzMPOLM60+, OML1958LubliniecMafia Team Lubliniec
9MarońMarcinMPOLM30, OML1986RusinowiceLKS Dragon Rusinowice
10OsakMalgorzataKPOLK401983ZawadzkieMała Panew Team Zawadzkie
11AdamskiMateuszMPOLM401983Krupski MłynSLAYER K####!
12ŚlezionaMarcinMPOLM40, OML1984LubliniecZapłacono
13WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
14KapuścińskiRobertMPOLM401979RędzinyDarsoft Running Team
15JarugaAdamMPOLM40, OML1982RudnikiDarsoft Running Team
16MałczakMarcinMPOLM40, OML1978LubliniecMafia Team Lubliniec
17PłonkaGrzegorzMPOLM401979Lubliniec
18BokMarcinMPOLM30, OML1994LubliniecMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
19BokPiotrMPOLM501967ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
20SłodkowskiMarekMPOLM401977ZawadzkieMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
21CeglarekŁukaszMPOLM301991ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
22NahajowskiMirosławMPOLM501967LubliniecMafia Team Lubliniec
23KrawczykMartaKPOLK501970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
24KowalikDamianMPOLM50, OML1974LubliniecEthosEnergy Poland
25KaczmarczykSebastianMPOLM40, OML1983LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
26MüllerBernardMPOLM301988LubliniecMafia Team Lubliniec
27SzklarzykPawełMPOLM301986CzęstochowaPóki Sił
28PełaSzymonMPOLM301990KochanowiceZapłacono
29CyranSylwiaKPOLK401978CzęstochowaSŁOŃCA JURY
30BaranekMarekMPOLM501970BytomWeber Active TeamZapłacono
31KrupchenkoValeriiaKPOLK202000OpoleKB Odra Opole
32NiekrawiecDariuszMPOLM401979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
33OwerkoMariuszMPOLM301987WarszawaZapłacono
34Lasok - ChwiedorukSabinaKPOLK501974Tarnowskie GóryZapłacono
35KowalewskiPawełMPOLM40, OML1976LubliniecMafia Team Lubliniec
36MalcherSabinaKPOLK301989OtrzęsieLucky LosersZapłacono
37MalcherMarcinMPOLM301987OtrzęsieLucky Losers
38DróżdżMarcinMPOLM401983LubliniecZiomki
39GüntherTomaszMPOLM20, OML1997Molna
40PiskorzAdamMPOLM50, OML1974LubliniecSłota Schody SprintZapłacono
41MarkiewiczKarolinaKPOLK30, OML1993OpoleKU AZS Politechnika Opolska Sekcja Kajakowa
42CzornikJarosławMPOLM401982LisówLucky LosersZapłacono
43NowakAndrzejMPOLM401979SosnowiecNOWAK-TEAM
44KapuścińskaJustynaKPOLK401979RędzinyDarsoft Running Team
45MüllerDorotaKPOLK50, OML1973LubliniecZapłacono
46SzymskiTomaszMPOLM401979BytomZapłacono
47BanaśPiotrMPOLM60+, OML1964LubliniecRodzinka BanaśZapłacono
48BanaśKarolMPOLM30, OML1991LubliniecRodzinka BanaśZapłacono
49BanaśEmiliaKPOLK20, OML1996LubliniecRodzinka BanaśZapłacono
50ZmudzińskiMaciejMPOLM201995WrocławRodzinka BanaśZapłacono
51GrembeckiMikołajMPOLM301989KrapkowiceZapłacono
52MazurKrzysztofMPOLM301992CzęstochowaZapłacono
53UcieklakWaldemarMPOLM60+1962CzęstochowaPszczółkowski TeamZapłacono
54HanszlaTomaszMPOLM401984KochanowiceZapłacono
55BrolHenrykMPOLM501971GlinicaPasze Bios Kochanowice
56DmochowskaAgnieszkaKPOLK301988Radzionków
57KaczmarekDariuszMPOLM501971BlachowniaZapłacono
58SzatkaBeataKPOLK401978GogolinBestie Team
59DobrenkoDanielMPOLM401978BlachowniaZapłacono
60MazurJanuszMPOLM501969KaletyZapłacono
61PaterakRobertMPOLM301986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
62BlautAnnamariaKPOLK301990RusinowiceRun Away Team
63SobaniaRafałMPOLM401979Tworóg
64SzymczykTeresaKPOLK60+1962CzęstochowaTeam Szymczyki/zabiegana babciaZapłacono
65MatusekArkadiuszMPOLM401981LubliniecZapłacono
66HajtNikolaKPOLK201996LubliniecZapłacono
67WasiakRadomirMPOLM201995Lubliniec
68NiezgodaKamilMPOLM301992Lubliniec
69KozaKarolMPOLM201995PawonkówLucky LosersZapłacono
70OlejnikRafałMPOLM501973TaninaMafia Team Lubliniec
71KieratJakubMPOLM30, OML1986BytomSzwagry LotająZapłacono
72SzewczykKrzysztofMPOLM501973CzęstochowaCzewarun TiM
73BudrewiczElzbietaKPOLK501974ZdzieszowiceBestie Team
74BondarenkoKaterynaKPOLK301988BytomZapłacono
75GrajcarŁukaszMPOLM301987Częstochowa
76NadtokaAndriiMUKRM301991Tarnowskie GórySocios silesia
77SkopowskaKlaudiaKPOLK501970Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry
78PawnukJanMPOLM60+1958Tarnowskie Góry
79KurekMateuszMPOLM301992TworógZapłacono
80KowalczukArturMPOLM401982Częstochowa
81KlubaŁukaszMPOLM401982ChorzówArkadiusz Gardzielewski Running TeamZapłacono
82StrzeleckaZuzannaKPOLK501970CzęstochowaDarsoft Running Team
83GrundMarekMPOLM301989StrzebińMafia Team Lubliniec
84Wcisło 1WojciechMPOLM401978KatowiceZapłacono
85Wcisło 2WojciechMPOLM202000KatowiceZapłacono
86Wcisło 3WojciechMPOLM202000KatowiceZapłacono
87Wcisło 4WojciechMPOLM202000KatowiceZapłacono
88Wcisło 5WojciechMPOLM202000KatowiceZapłacono
89PodeszwaMarekMPOLM501968RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
90BuryAndrzejMPOLM60+1956BlachowniaTeam Blachowniaa
91SamelskiBłażejMPOLM301991Strzelce OpolskieZyguśZapłacono
92KancelAleksandraKPOLK201999Tarnowskie GóryOkiem Wilka
93SurowiecMichałMPOLM401980BędzinZapłacono
94MakarukPatrycjaKPOLK401981Kłobuck
95KucharskaAnnaKPOLK401984CzęstochowaZabiegani Częstochowa
96KucharskiDamianMPOLM301986CzestochowaZabiegani Częstochowa