maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Mały Katorżnik rocznik 2006 - 2010

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Posmyk, 10 sierpnia 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec

Współorganizator:
Dowództwo Wojsk Specjalnych
Nadleśnictwo Lubliniec
5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry
Regulamin Regulamin/Regulations


Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl
Kategorie:
- Mały KatorżnikWolne miejsca: 16

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka dartaPł.
1BogutaBłażejMPOL2006TropiszówL
2BogutaKacperMPOL2009TropiszówL
3509DawidKarolMPOL2008PisarzowiceMZapłacono
4513FoksSebastianMPOL2008LubeckoLZapłacono
5504GłuchowskiEmilMPOL2010WarszawaXLXLZapłacono
6525GórnyDariuszMPOL2007WarszawaLZapłacono
7503KoncewiczMikołajMPOL2006PoznańMZapłacono
8LedwońMagdaKPOL2009LubliniecM
9LedwońMichałMPOL2009LubliniecL
10521ŁomnickaMagdaKPOL2010GliwiceMMZapłacono
11506MusiałMartaKPOL2010KrakówSZapłacono
12PawlukKarolMPOL2010KoszęcinSS
13PawlukRobertMPOL2008KoszęcinMM
14524PietrzikDominikMPOL2006LubliniecLZapłacono
15523PietrzikMajaKPOL2006LubliniecSZapłacono
16518PiotrowskaMałgorzataKPOL2009SkierniewiceSZapłacono
17512SzczepańskiMarcelMPOL2008LegionowoXXL Zapłacono
18510WanatKrzysztofMPOL2009Ligota ToszeckaMZapłacono
19WaszczakNataliaKPOL2007WrocławL
20507ZgolakKrystianMPOL2007RusiecLZapłacono
21528SikoraIlianaKPOL2007Aleksandria DrugaAROKIS TeamMZapłacono
22522CykowskiDawidMPOL2010PajęcznoASW WatahaSZapłacono
23511MizeraRadosławMPOL2007KrakówBeFeat24TeamLLZapłacono
24502MazurAdamMPOL2010PierściecBrzuchate MisieLZapłacono
25517BykowskaHannaKPOL2007Zielona GóraBykusy Zielona GóraSZapłacono
26531BykowskaMagdaKPOL2008LubliniecBykusy Zielona GóraLZapłacono
27519FalenderJakubMPOL2007OlszewkaDziki noteckieLZapłacono
28ŁabędźPatrykMPOL2008KrakówITMBW KrakówXL
29530MrowiecFranciszekMPOL2009WaleńczówKKP Delfin KłobuckLZapłacono
30529MrowiecJuliaKPOL2010WaleńczówKKP Delfin KłobuckMZapłacono
31505HazuchaMiroslavMSVK2010SobranceMARAS teamMZapłacono
32KopyciokZofiaKPOL2007PiłkaOddział Zewnętrzny Sieraków ŚlaskiM
33515SzymańskiAleksanderMPOL2008ŚwiebodziceOSP GRS STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEMMZapłacono
34520SzczepaniukJakubMPOL2007WanatyOSP WanatyMZapłacono
35516CholewińskiTymoteuszMPOL2010WarszawaSP215 WARSZAWALZapłacono
36501BiskupMagdalenaKPOL2009Piekary ŚląskieSPARTAN TEAM KALETYMZapłacono
37500BedraBartoszMPOL2008UnieszewoTurbozaury152Zapłacono
38527JanikNataszaKPOL2009PrzystajńUKS OlesnoMZapłacono
39OwczarekKacperMPOL2010StawWieluń Biega152
40OwczarekKacperMPOL2010StawWieluń BiegaLZapłacono
41508MaruszczykKatarzynaKPOL2007WoźnikiWoźnikiLLZapłacono
42526SławnikowskiTomaszMPOL2009LusówkoZabiegani LusówkoSZapłacono
43WollnyNikodemMPOL2008SzczecinekZespół Szkół Społecznych STO w SzczecinkuL
44514ZomerfeldJakubMPOL2009TruskolasyZST im. JANA PAWŁA II w CzęstochowaXLXLZapłacono