maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - KRÓTKIE

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - KRÓTKIE
Miejsce i data imprezy: Świętochłowice (odkryta pływalnia SKAŁKA), 02 grudnia 2023
Organizator: Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Świętochłowice
Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA w Świętochłowicach
Ośrodek Sportu i Rekreacji SKAŁKA w Świętochłowicach
Urząd Miejski w Świętochłowicach
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Wyścig na 250 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl klasyczny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl motylkowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl grzbietowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl klasyczny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl motylkowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl grzbietowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDodatkowy dystans:Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BronickiEdgarMPOL250M1951KowaryZapłacono
2TruchanGrzegorzMPOL50M-KLA1961Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
3WasilewskiPawełMPOL250M1963Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
4Poplawska-StankiewiczAlinaKPOL100M-KLA50M-KLA1964RzeszówRKM SopelekZapłacono
5KoteckaAnnaKPOL100M-GRZ1965Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
6HarendaAndrzejMPOL50M-DOW50M-GRZ1968Piła019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
7RotherMarekMPOL100M-GRZ50-GRZ1968Bytom030 ROTHERSI NADAL W FORMIEZapłacono
8RotherMartaKPOL100M-GRZ50-GRZ1968Wrocław030 ROTHERSI NADAL W FORMIEZapłacono
9StachowiakAgnieszkaKPOL100M-DOW50M-MOT1969Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
10BagnickiDariuszMPOL100M-DOW1971Nowy Dwór Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
11KędziorMateuszMPOL100M-GRZ1973Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
12MadejElżbietaKPOL50M-KLA1973Bielany WrocławskieZapłacono
13BiankowskiPiotrMPOL50M-MOT*dystans główny ICP : 750M1975Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
14DziubałkaJarosławMPOL50M-MOT1975Czapury019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
15WalenciakGrzegorzMPOL250M1975KąkolewoZapłacono
16BarnaśSławomirMPOL100M-DOW50M-MOT1976RzeszówRKM SopelekZapłacono
17MusiałWitoldMPOL250M100M-DOW1976KrakówTotal Immersion KrakówZapłacono
18BąkTymoteuszMPOL250M1977Gliwice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
19DrapaRafałMPOL100M-DOW50M-DOW1977Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
20Dziublińska-WalczukAnnaKPOL100M-DOW1977Warszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
21PatalanBeataKPOL250M1977Nowy Dwór Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
22SalomonBrygidaKPOL250M1977Katowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
23GolonkaWojciechMPOL250M1978KrakówTubes InternalZapłacono
24HaesthikkeMarcinMPOL100M-DOW50-DOW1978Dziwnów035 Jantar DziwnówZapłacono
25KarczewskiGrzegorzMPOL100M-KLA50M-KLA1978Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzec PodlaskiZapłacono
26SzcześniakMartaKPOL100M-KLA1978Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
27BabicaIzabelaKPOL250M*dystans główny ICP : 1000M1979Rokietnica019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
28CiszekPrzemysławMPOL100M-KLA1979Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
29MłynarczykBeataKPOL250M1979Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
30TkaczŁukaszMPOL100M-KLA1979Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
31PruńskiWojciechMPOL50M-DOW1980Gdynia054 Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie im. Jana BobczykaZapłacono
32WoźniakPatrykMPOL250M*dystans główny ICP : 1000M1980Grodzisk Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
33KołodziejczykMaciejMPOL100M-KLA50M-KLA1981GlogówW2MZapłacono
34PogodaDorotaKPOL50M-MOT*dystans główny ICP : 1000M1981Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
35PawłowskaAgnieszkaKPOL50M-GRZ*dystans główny ICP : 750M1982Warszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
36KalinowskiAdrianMPOL50M-KLA1983Warszawa020 Winter Swimmers LegionowoZapłacono
37OgiermanAniaKPOL100M-KLA1983Ruda Śląska001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
38WesołowskiErnestMPOL100M-GRZ50M-GRZ1983TrzebnicaOŚ Racing TeamZapłacono
39FrąckowiakMichałMPOL100M-KLA1984PoznanBlinkedZapłacono
40KumiszczaTeresaKPOL100M-KLA50M-KLA1984Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
41HalorGrzegorzMPOL100M-DOW1985GostyńZapłacono
42KrzyżakAngelikaKPOL50M-KLA1985KrakówZapłacono
43KumiszczaGrzegorzMPOL100M-DOW*dystans główny ICP : 500M1985Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
44SzklarzewskiRafałMPOL100M-DOW50M-DOW1985Głogów033 Fundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
45BielawskaMagdalenaKPOL100M-KLA50M-DOW, 50M-MOT, 50M-KLA1986Suwałki007 KS Zahartowani EłkZapłacono
46NiedbalskiRafałMPOL250M1988Żerdź002 NGOWWS Z łabędziem pływaćZapłacono
47ŁojczykMarcinMPOL50M-DOW1989RzeszówZapłacono
48MrózStanisławMPOL100M-DOW1989Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
49KoziołAgnieszkaKPOL250M1990Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
50BartoszyńskiMichałMPOL100M-GRZ50-MOT, 50-GRZ1993Włocławek042 Fundacja H2O WłocławekZapłacono
51KabelisAleksandraKPOL50M-DOW*dystans główny ICP : 750M1993Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
52KubiakAleksandraKPOL250M*dystans główny ICP : 500M1993Reda026 Open Water Team SopotZapłacono
53BednarczykPawełMPOL100M-MOT50M-MOT1994WroclawPower swimmingZapłacono
54GórajewskaMartynaKPOL100M-DOW50-KLA1994Gdańsk041 GWSC TeamZapłacono
55KabutWeronikaKPOL100M-DOW50M-MOT1994Katowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
56TwarowskaNataliaKPOL100M-DOW50M-DOW1994Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
57MadejaMichałMPOL100M-DOW50M-DOW1996TarnówZapłacono
58SzymańskiMateuszMPOL100M-KLA50-DOW, 50-KLA1996Włocławek042 Fundacja H2O WłocławekZapłacono
59NowakKarolinaKPOL50M-DOW50M-KLA, 50M-GRZ1997KatowiceZapłacono
60WojciechowskiPatrykMPOL50M-DOW50M-MOT, 50M-KLA1998WarszawaZapłacono
61AdamiecWiktoriaKPOL250M50M-GRZ2001Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
62StańczukOliwiaKPOL250M100M-DOW 2001Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
63ZawadzkiMateuszMPOL50M-DOW2001Gliwice033 Fundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
64DrabikAnetaKPOL100M-MOT2004ChorzówKP SUKCES ChorzówZapłacono
65PawlicaMateuszMPOL100M-GRZ50M-GRZ2005Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
66MielechErykMPOL50M-DOW50M-MOT2006Bogusze007 KS Zahartowani EłkZapłacono
67WypychHubertMPOL250M2006KrakówSportwiseZapłacono
68ProszowskiPawełMPOL250M100M-MOT2007Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
69RybakJakubMPOL100M-DOW50-MOT2008Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
70KalinowskaAlinaKPOL50M-DOW2012Warszawa020 Winter Swimmers LegionowoZapłacono