maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - KRÓTKIE

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - KRÓTKIE
Miejsce i data imprezy: Świętochłowice (odkryta pływalnia SKAŁKA), 02 grudnia 2023
Organizator: Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Świętochłowice
Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA w Świętochłowicach
Ośrodek Sportu i Rekreacji SKAŁKA w Świętochłowicach
Urząd Miejski w Świętochłowicach
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Wyścig na 250 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl klasyczny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl motylkowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 100 m /styl grzbietowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl dowolny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl klasyczny/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl motylkowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0
- Wyścig na 50 m /styl grzbietowy/Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 0

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDodatkowy dystans:Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BagnickiDariuszMPOL100M-DOW1971Nowy Dwór Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
2BarnaśSławomirMPOL100M-DOW50M-MOT1976RzeszówRKM SopelekZapłacono
3DrapaRafałMPOL100M-DOW50M-DOW1977Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
4Dziublińska-WalczukAnnaKPOL100M-DOW1977Warszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
5GórajewskaMartynaKPOL100M-DOW50-KLA1994Gdańsk041 GWSC TeamZapłacono
6HaesthikkeMarcinMPOL100M-DOW50-DOW1978Dziwnów035 Jantar DziwnówZapłacono
7HalorGrzegorzMPOL100M-DOW1985GostyńZapłacono
8KabutWeronikaKPOL100M-DOW50M-MOT1994Katowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
9KumiszczaGrzegorzMPOL100M-DOW*dystans główny ICP : 500M1985Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
10MadejaMichałMPOL100M-DOW50M-DOW1996TarnówZapłacono
11MrózStanisławMPOL100M-DOW1989Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
12RybakJakubMPOL100M-DOW50-MOT2008Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
13StachowiakAgnieszkaKPOL100M-DOW50M-MOT1969Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
14SzklarzewskiRafałMPOL100M-DOW50M-DOW1985Głogów033 Fundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
15TwarowskaNataliaKPOL100M-DOW50M-DOW1994Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
16BartoszyńskiMichałMPOL100M-GRZ50-MOT, 50-GRZ1993Włocławek042 Fundacja H2O WłocławekZapłacono
17KędziorMateuszMPOL100M-GRZ1973Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
18KoteckaAnnaKPOL100M-GRZ1965Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
19PawlicaMateuszMPOL100M-GRZ50M-GRZ2005Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
20RotherMarekMPOL100M-GRZ50-GRZ1968Bytom030 ROTHERSI NADAL W FORMIEZapłacono
21RotherMartaKPOL100M-GRZ50-GRZ1968Wrocław030 ROTHERSI NADAL W FORMIEZapłacono
22WesołowskiErnestMPOL100M-GRZ50M-GRZ1983TrzebnicaOŚ Racing TeamZapłacono
23BielawskaMagdalenaKPOL100M-KLA50M-DOW, 50M-MOT, 50M-KLA1986Suwałki007 KS Zahartowani EłkZapłacono
24CiszekPrzemysławMPOL100M-KLA1979Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
25FrąckowiakMichałMPOL100M-KLA1984PoznanBlinkedZapłacono
26KarczewskiGrzegorzMPOL100M-KLA50M-KLA1978Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzec PodlaskiZapłacono
27KołodziejczykMaciejMPOL100M-KLA50M-KLA1981GlogówW2MZapłacono
28KumiszczaTeresaKPOL100M-KLA50M-KLA1984Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
29OgiermanAniaKPOL100M-KLA1983Ruda Śląska001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
30Poplawska-StankiewiczAlinaKPOL100M-KLA50M-KLA1964RzeszówRKM SopelekZapłacono
31SzcześniakMartaKPOL100M-KLA1978Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
32SzymańskiMateuszMPOL100M-KLA50-DOW, 50-KLA1996Włocławek042 Fundacja H2O WłocławekZapłacono
33TkaczŁukaszMPOL100M-KLA1979Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
34BednarczykPawełMPOL100M-MOT50M-MOT1994WroclawPower swimmingZapłacono
35DrabikAnetaKPOL100M-MOT2004ChorzówKP SUKCES ChorzówZapłacono
36AdamiecWiktoriaKPOL250M50M-GRZ2001Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
37BabicaIzabelaKPOL250M*dystans główny ICP : 1000M1979Rokietnica019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
38BąkTymoteuszMPOL250M1977Gliwice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
39BronickiEdgarMPOL250M1951KowaryZapłacono
40GolonkaWojciechMPOL250M1978KrakówTubes InternalZapłacono
41KoziołAgnieszkaKPOL250M1990Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
42KubiakAleksandraKPOL250M*dystans główny ICP : 500M1993Reda026 Open Water Team SopotZapłacono
43MłynarczykBeataKPOL250M1979Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
44MusiałWitoldMPOL250M100M-DOW1976KrakówTotal Immersion KrakówZapłacono
45NiedbalskiRafałMPOL250M1988Żerdź002 NGOWWS Z łabędziem pływaćZapłacono
46PatalanBeataKPOL250M1977Nowy Dwór Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
47ProszowskiPawełMPOL250M100M-MOT2007Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
48SalomonBrygidaKPOL250M1977Katowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
49StańczukOliwiaKPOL250M100M-DOW 2001Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
50WalenciakGrzegorzMPOL250M1975KąkolewoZapłacono
51WasilewskiPawełMPOL250M1963Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
52WoźniakPatrykMPOL250M*dystans główny ICP : 1000M1980Grodzisk Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
53WypychHubertMPOL250M2006KrakówSportwiseZapłacono
54HarendaAndrzejMPOL50M-DOW50M-GRZ1968Piła019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
55KabelisAleksandraKPOL50M-DOW*dystans główny ICP : 750M1993Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
56KalinowskaAlinaKPOL50M-DOW2012Warszawa020 Winter Swimmers LegionowoZapłacono
57ŁojczykMarcinMPOL50M-DOW1989RzeszówZapłacono
58MielechErykMPOL50M-DOW50M-MOT2006Bogusze007 KS Zahartowani EłkZapłacono
59NowakKarolinaKPOL50M-DOW50M-KLA, 50M-GRZ1997KatowiceZapłacono
60PruńskiWojciechMPOL50M-DOW1980Gdynia054 Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie im. Jana BobczykaZapłacono
61WojciechowskiPatrykMPOL50M-DOW50M-MOT, 50M-KLA1998WarszawaZapłacono
62ZawadzkiMateuszMPOL50M-DOW2001Gliwice033 Fundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
63PawłowskaAgnieszkaKPOL50M-GRZ*dystans główny ICP : 750M1982Warszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
64KalinowskiAdrianMPOL50M-KLA1983Warszawa020 Winter Swimmers LegionowoZapłacono
65KrzyżakAngelikaKPOL50M-KLA1985KrakówZapłacono
66MadejElżbietaKPOL50M-KLA1973Bielany WrocławskieZapłacono
67TruchanGrzegorzMPOL50M-KLA1961Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
68BiankowskiPiotrMPOL50M-MOT*dystans główny ICP : 750M1975Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
69DziubałkaJarosławMPOL50M-MOT1975Czapury019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
70PogodaDorotaKPOL50M-MOT*dystans główny ICP : 1000M1981Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono