maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2023
Organizator: Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urzędu Miasta Opola
ECO Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
MOSiR Opole
Stowarzyszenie Bieg Opolski
ECO Runners
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 112

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BrodziakKacperMPOLOlesnoBRADAS Bike AdventureZapłacono
2GalantyMarekMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
3GromekGrzegorzMPOLTarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
4HoffmanEwaKPOLOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
5JagiełłoMałgorzataKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
6JurkowskiPiotrMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
7KasprzyszynWeronikaKPOLLaskowiceZapłacono
8KiedrowiczMonikaKPOLOławaKrasnaleZapłacono
9KokottGrzegorzMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
10KossakowskaKatarzynaKPOLWarszawaZapłacono
11KrawczykMartaKPOLZawadzkieZawadzkie Biegnie
12KurekMateuszMPOLTworógZapłacono
13KwiatkowskaBozenaKPOLOpoleBiegam dla zdrowia
14LibaSebastianMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
15LuzarRafałMPOLOpole
16MajkaBartoszMPOLOławaKrasnaleZapłacono
17MehlMarcinMPOLOpoleZapłacono
18MehlPawełMPOLOpoleZapłacono
19MichalczykMateuszMPOLKadłub WolnyLucky LosersZapłacono
20MichniewiczMaciejMPOLOpoleEUROVENT AthleticsZapłacono
21NowakJakubMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
22ObierzyńskaDominikaKPOLOpole
23PaskartAgnieszkaKPOLBiestrzykówLa Familia Running Team :)Zapłacono
24PlewniaIrenaKPOLWodzisław ŚląskiForma Wodzisław ŚląskiZapłacono
25PłoskońskiPiotrMPOLStrzałkówKBKS RADOMSKOZapłacono
26RukszaMieczysławMPOLOpoleZapłacono
27SamolakŁukaszMPOLLądek-ZdrójPomyłka TeamZapłacono
28WójtowiczMichałMPOLRuda ŚląskaZapłacono
29ZawadzkiWitMPOLBiestrzykówMATNER RUNNING TEAMZapłacono
30ZermanOskarMPOLOtmętOTMĘT BIEGAZapłacono
31AndrzejewskaMonikaKPOLMWOTarnów OpolskiKB Odra Opole
32AntochówMateuszMPOLMWOOpoleZapłacono
33BanachowskiBartoszMPOLMWOOpole
34BaronPawełMPOLMWOOpoleMalina Team
35BaruchaAndrzejMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
36BerlikPiotrMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
37BiałekPiotrMPOLMWOPrzeczaStan Umysłu Lewin Biega
38BiedronBernardMPOLMWOŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
39BoczkowskaMarzenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
40BroyKatarzynaKPOLMWOTarnów OpolskiKB ODRA OPOLE
41BukałaJanuszMPOLMWOOtmuchówOtm.bZapłacono
42CebulaGerardMPOLMWOZimnice Wielkie
43CichockaIzabelaKPOLMWODobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
44CieślaJanMPOLMWORudnikiFalstart Rudniki
45CzykietaPawełMPOLMWOPopielówPolaris Running TeamZapłacono
46DackówMarcinMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
47DackówMilenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
48DomiczAntoniMPOLMWOOpole
49DrozdPrzemysławMPOLMWOOpoleTrucht Team Opole
50DziubałtowskaArletaKPOLMWOPrószkówZapłacono
51DżumałoAnnaKPOLMWOŻlobiznaSztuka RuchuZapłacono
52FilaRafałMPOLMWOOpoleMorsy Opole Aktywni
53GajekMartaKPOLMWOJełowaPawko Runner TeamZapłacono
54GochniakKarolMPOLMWOOpoleLa Familia Running Team :)Zapłacono
55GolińskaAnnaKPOLMWOOpoleZapłacono
56GórskiMateuszMPOLMWOKrapkowiceZapłacono
57HaskaKasiaKPOLMWOSuchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
58HrycajMarcinMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
59HulkiewiczMarekMPOLMWOOpoleCykloopoleZapłacono
60IlnickaMonikaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
61JakimowiczIzabelaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
62JaśkiewiczKamilMPOLMWOOpoleZapłacono
63KaczmarskiJacekMPOLMWOOpoleZapłacono
64KampaPawełMPOLMWOTarnów OpolskiSportowe TeOPe
65KapuśniakGrzegorzMPOLMWOOpoleZapłacono
66KasprzyszynWiesławMPOLMWOLaskowiceZapłacono
67KawońAndrzejMPOLMWONamysłów
68KazmierzEwaKPOLMWOPrószkówZapłacono
69KłuskiewiczJarosławMPOLMWOPrudnikBiegam dla zdrowiaZapłacono
70KłuskiewiczJędrzejMPOLMWOOpoleBiegam bo lubieZapłacono
71KojDanielMPOLMWOKomorniki
72KoprekDominikMPOLMWOTarnów OpolskiZapłacono
73KosmatyMariuszMPOLMWOOpoleAntonteamZapłacono
74KozimorAlicjaKPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
75KozimorGrzegorzMPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
76KozłowskaAnnaKPOLMWOPaczków
77LaskowskiPiotrMPOLMWOOpole
78LisowskiBrygidaKPOLMWODobrzeń Wielki
79ŁączyńskiAndrzejMPOLMWOOpoleTruchtam… tuptam… pełznę…Zapłacono
80ŁukaszyńskiMarekMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
81ŁysekTomaszMPOLMWOOpole#SzymiTeam
82MacynaMirelaKPOLMWOOpoleZapłacono
83MakiewiczPiotrMPOLMWOOpole
84MałekKamilMPOLMWOOpoleDzikie Lejenie
85MarciniakDawidMPOLMWOOpoleZapłacono
86MazurekBartłomiejMPOLMWOOpole#FC Western Tortilla
87MączyńskiRobertMPOLMWOŁosiów
88MichalskaBeataKPOLMWOMikolinStan Umysłu Lewin Biega
89MichałekAndrzejMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
90MielczarekGrzegorzMPOLMWOOpole
91MielczarekHalinaKPOLMWOOpole
92MielczarekKarolinaKPOLMWOOpoleForca Brava Opole
93MilińskaLiliannaKPOLMWONiemodlinZapłacono
94MućkaJustynaKPOLMWOKrapkowice
95NiekrawiecDariuszMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
96ObierzyńskaAlicjaKPOLMWOOpoleAla ma kotaZapłacono
97OlasKatarzynaKPOLMWOKomprachciceStajniak Team / Magnes Running Team
98OlasKrzysztofMPOLMWOKomprachcicePolaris Running TeamZapłacono
99OliwaPiotrMPOLMWOOpoleZapłacono
100PałoszLeszekMPOLMWOOpoleZapłacono
Strona 1 z 2