maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2023
Organizator: Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urzędu Miasta Opola
ECO Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
MOSiR Opole
Stowarzyszenie Bieg Opolski
ECO Runners
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 112

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SowińskiAdamMPOLMWOOpoleOpole biega
2SyrowiszkaAdamMPOLMWOOpoleStruxi DeweloperZapłacono
3WitekAdamMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
4PilawkaAgataKPOLMWOOpoleForca Brava OpoleZapłacono
5PaskartAgnieszkaKPOLBiestrzykówLa Familia Running Team :)Zapłacono
6WojsAgnieszkaKPOLMWOOpolefrom bbl to parkrun
7KozimorAlicjaKPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
8ObierzyńskaAlicjaKPOLMWOOpoleAla ma kotaZapłacono
9BaruchaAndrzejMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
10KawońAndrzejMPOLMWONamysłów
11ŁączyńskiAndrzejMPOLMWOOpoleTruchtam… tuptam… pełznę…Zapłacono
12MichałekAndrzejMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
13PłonkaAniaKPOLMWOOpoleZapłacono
14DżumałoAnnaKPOLMWOŻlobiznaSztuka RuchuZapłacono
15GolińskaAnnaKPOLMWOOpoleZapłacono
16KozłowskaAnnaKPOLMWOPaczków
17ŚwierczekAnnaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
18DomiczAntoniMPOLMWOOpole
19DziubałtowskaArletaKPOLMWOPrószkówZapłacono
20MazurekBartłomiejMPOLMWOOpole#FC Western Tortilla
21BanachowskiBartoszMPOLMWOOpole
22MajkaBartoszMPOLOławaKrasnaleZapłacono
23MichalskaBeataKPOLMWOMikolinStan Umysłu Lewin Biega
24SzatkaBeataKPOLMWOGogolinGogolin Biega
25WitekBernadetaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
26BiedronBernardMPOLMWOŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
27KwiatkowskaBozenaKPOLOpoleBiegam dla zdrowia
28LisowskiBrygidaKPOLMWODobrzeń Wielki
29KojDanielMPOLMWOKomorniki
30NiekrawiecDariuszMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
31MarciniakDawidMPOLMWOOpoleZapłacono
32ReczekDawidMPOLMWOOpoleLa Familia Running Team :)Zapłacono
33SuslikDawidMPOLMWOKamionekSąsiedziteaM
34KoprekDominikMPOLMWOTarnów OpolskiZapłacono
35ObierzyńskaDominikaKPOLOpole
36HoffmanEwaKPOLOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
37KazmierzEwaKPOLMWOPrószkówZapłacono
38TyburczyEwaKPOLMWOOpoleZapłacono
39CebulaGerardMPOLMWOZimnice Wielkie
40GromekGrzegorzMPOLTarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
41KapuśniakGrzegorzMPOLMWOOpoleZapłacono
42KokottGrzegorzMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
43KozimorGrzegorzMPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
44MielczarekGrzegorzMPOLMWOOpole
45PasierowskiGrzegorzMPOLMWOKąty OpolskieZłote Plemię
46MielczarekHalinaKPOLMWOOpole
47PlewniaIrenaKPOLWodzisław ŚląskiForma Wodzisław ŚląskiZapłacono
48CichockaIzabelaKPOLMWODobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
49JakimowiczIzabelaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
50KaczmarskiJacekMPOLMWOOpoleZapłacono
51NowakJakubMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
52SienkiewiczJakubMPOLMWOOpolePolaris Running Team
53CieślaJanMPOLMWORudnikiFalstart Rudniki
54BukałaJanuszMPOLMWOOtmuchówOtm.bZapłacono
55RudnerJanuszMPOLMWOLewin BrzeskiSąsiedziteaM
56KłuskiewiczJarosławMPOLMWOPrudnikBiegam dla zdrowiaZapłacono
57SmoleńJerzyMPOLMWOŁąka Prudnicka
58KłuskiewiczJędrzejMPOLMWOOpoleBiegam bo lubieZapłacono
59TelegaJoannaKPOLMWOBranicePolaris Running TeamZapłacono
60MućkaJustynaKPOLMWOKrapkowice
61PolicińskaJustynaKPOLMWOOpolePolaris Running TeamZapłacono
62TruśJustynaKPOLMWOWierzbno
63BrodziakKacperMPOLOlesnoBRADAS Bike AdventureZapłacono
64JaśkiewiczKamilMPOLMWOOpoleZapłacono
65MałekKamilMPOLMWOOpoleDzikie Lejenie
66GochniakKarolMPOLMWOOpoleLa Familia Running Team :)Zapłacono
67MielczarekKarolinaKPOLMWOOpoleForca Brava Opole
68HaskaKasiaKPOLMWOSuchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
69WawerKasiaKPOLMWOOpoleBieg Opolski TeamZapłacono
70BroyKatarzynaKPOLMWOTarnów OpolskiKB ODRA OPOLE
71KossakowskaKatarzynaKPOLWarszawaZapłacono
72OlasKatarzynaKPOLMWOKomprachciceStajniak Team / Magnes Running Team
73WysadaKatarzynaKPOLMWODąbrowiceLeśna DrakaZapłacono
74TofilKlaudiaKPOLMWOChróścina
75PawlikKrystynaKPOLMWOOlesnoMafia Team Lubliniec
76OlasKrzysztofMPOLMWOKomprachcicePolaris Running TeamZapłacono
77WotzkaKrzysztofMPOLMWOOpoleZapłacono
78ZwierzKrzysztofMPOLMWOOpoleProfireha SportZapłacono
79PałoszLeszekMPOLMWOOpoleZapłacono
80MilińskaLiliannaKPOLMWONiemodlinZapłacono
81SamolakŁukaszMPOLLądek-ZdrójPomyłka TeamZapłacono
82MichniewiczMaciejMPOLOpoleEUROVENT AthleticsZapłacono
83JagiełłoMałgorzataKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
84DackówMarcinMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
85HrycajMarcinMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
86MehlMarcinMPOLOpoleZapłacono
87GalantyMarekMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
88HulkiewiczMarekMPOLMWOOpoleCykloopoleZapłacono
89ŁukaszyńskiMarekMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
90KosmatyMariuszMPOLMWOOpoleAntonteamZapłacono
91GajekMartaKPOLMWOJełowaPawko Runner TeamZapłacono
92KrawczykMartaKPOLZawadzkieZawadzkie Biegnie
93WiesnerMartaKPOLMWOOpole
94BoczkowskaMarzenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
95TymuraMarzenaKPOLMWOOpoleSlow Jogg Team WołczynZapłacono
96AntochówMateuszMPOLMWOOpoleZapłacono
97GórskiMateuszMPOLMWOKrapkowiceZapłacono
98KurekMateuszMPOLTworógZapłacono
99MichalczykMateuszMPOLKadłub WolnyLucky LosersZapłacono
100WójtowiczMichałMPOLRuda ŚląskaZapłacono
Strona 1 z 2