maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2023
Organizator: Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urzędu Miasta Opola
ECO Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
MOSiR Opole
Stowarzyszenie Bieg Opolski
ECO Runners
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 112

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1WotzkaKrzysztofMPOLMWOOpoleZapłacono
2PolicińskaJustynaKPOLMWOOpolePolaris Running TeamZapłacono
3OlasKrzysztofMPOLMWOKomprachcicePolaris Running TeamZapłacono
4BaruchaAndrzejMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
5RymarzMirosławMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
6BerlikPiotrMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
7GromekGrzegorzMPOLTarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
8WłodarczykPawełMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
9TyburczyEwaKPOLMWOOpoleZapłacono
10SuslikDawidMPOLMWOKamionekSąsiedziteaM
11KurekMateuszMPOLTworógZapłacono
12DżumałoAnnaKPOLMWOŻlobiznaSztuka RuchuZapłacono
13BoczkowskaMarzenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14KazmierzEwaKPOLMWOPrószkówZapłacono
15DackówMilenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
16DackówMarcinMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
17KoprekDominikMPOLMWOTarnów OpolskiZapłacono
18NiekrawiecDariuszMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
19MilińskaLiliannaKPOLMWONiemodlinZapłacono
20KapuśniakGrzegorzMPOLMWOOpoleZapłacono
21KozimorGrzegorzMPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
22KozimorAlicjaKPOLMWOLewin BrzeskiZłota Dwójka z Lewina
23ŁysekTomaszMPOLMWOOpole#SzymiTeam
24ŚliwkaPatrykMPOLMWOKluczborkStajniak Team
25PasierowskiGrzegorzMPOLMWOKąty OpolskieZłote Plemię
26GórskiMateuszMPOLMWOKrapkowiceZapłacono
27MichałekAndrzejMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
28OliwaPiotrMPOLMWOOpoleZapłacono
29ObierzyńskaAlicjaKPOLMWOOpoleAla ma kotaZapłacono
30ŁukaszyńskiMarekMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
31SienkiewiczJakubMPOLMWOOpolePolaris Running Team
32WojsTomaszMPOLMWOOpolefrom parkrun to bbl
33WojsAgnieszkaKPOLMWOOpolefrom bbl to parkrun
34GajekMartaKPOLMWOJełowaPawko Runner TeamZapłacono
35AndrzejewskaMonikaKPOLMWOTarnów OpolskiKB Odra Opole
36HulkiewiczMarekMPOLMWOOpoleCykloopoleZapłacono
37RudnerJanuszMPOLMWOLewin BrzeskiSąsiedziteaM
38BiedronBernardMPOLMWOŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
39AntochówMateuszMPOLMWOOpoleZapłacono
40DrozdPrzemysławMPOLMWOOpoleTrucht Team Opole
41TymuraMarzenaKPOLMWOOpoleSlow Jogg Team WołczynZapłacono
42SowińskiAdamMPOLMWOOpoleOpole biega
43LaskowskiPiotrMPOLMWOOpole
44NowakJakubMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
45ObierzyńskaDominikaKPOLOpole
46MehlPawełMPOLOpoleZapłacono
47MehlMarcinMPOLOpoleZapłacono
48SzatkaBeataKPOLMWOGogolinGogolin Biega
49CebulaGerardMPOLMWOZimnice Wielkie
50JagiełłoMałgorzataKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
51BiałekPiotrMPOLMWOPrzeczaStan Umysłu Lewin Biega
52CichockaIzabelaKPOLMWODobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
53MakiewiczPiotrMPOLMWOOpole
54KiedrowiczMonikaKPOLOławaKrasnaleZapłacono
55MajkaBartoszMPOLOławaKrasnaleZapłacono
56DomiczAntoniMPOLMWOOpole
57PłonkaAniaKPOLMWOOpoleZapłacono
58BaronPawełMPOLMWOOpoleMalina Team
59KłuskiewiczJarosławMPOLMWOPrudnikBiegam dla zdrowiaZapłacono
60KłuskiewiczJędrzejMPOLMWOOpoleBiegam bo lubieZapłacono
61WiesnerMartaKPOLMWOOpole
62GalantyMarekMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
63LibaSebastianMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
64FilaRafałMPOLMWOOpoleMorsy Opole Aktywni
65MichalczykMateuszMPOLKadłub WolnyLucky LosersZapłacono
66JakimowiczIzabelaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
67ŚwierczekAnnaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
68LuzarRafałMPOLOpole
69BrodziakKacperMPOLOlesnoBRADAS Bike AdventureZapłacono
70WajgelTomaszMPOLMWOOzimekPolaris Running TeamZapłacono
71HrycajMarcinMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
72KozłowskaAnnaKPOLMWOPaczków
73TruśJustynaKPOLMWOWierzbno
74ZamętaSławekMPOLMWOOtmuchówOtm.b
75HoffmanEwaKPOLOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
76BanachowskiBartoszMPOLMWOOpole
77JaśkiewiczKamilMPOLMWOOpoleZapłacono
78BukałaJanuszMPOLMWOOtmuchówOtm.bZapłacono
79PałoszLeszekMPOLMWOOpoleZapłacono
80PlewniaIrenaKPOLWodzisław ŚląskiForma Wodzisław ŚląskiZapłacono
81RukszaMieczysławMPOLOpoleZapłacono
82KasprzyszynWiesławMPOLMWOLaskowiceZapłacono
83SyrowiszkaAdamMPOLMWOOpoleStruxi DeweloperZapłacono
84KasprzyszynWeronikaKPOLLaskowiceZapłacono
85BroyKatarzynaKPOLMWOTarnów OpolskiKB ODRA OPOLE
86MałekKamilMPOLMWOOpoleDzikie Lejenie
87KojDanielMPOLMWOKomorniki
88PawlikKrystynaKPOLMWOOlesnoMafia Team Lubliniec
89LisowskiBrygidaKPOLMWODobrzeń Wielki
90CzykietaPawełMPOLMWOPopielówPolaris Running TeamZapłacono
91JurkowskiPiotrMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
92TelegaJoannaKPOLMWOBranicePolaris Running TeamZapłacono
93KokottGrzegorzMPOLOpolePolaris Running TeamZapłacono
94ZawadzkiWitMPOLBiestrzykówMATNER RUNNING TEAMZapłacono
95MielczarekGrzegorzMPOLMWOOpole
96MielczarekHalinaKPOLMWOOpole
97WitekBernadetaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
98WitekAdamMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
99HaskaKasiaKPOLMWOSuchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
100ŁączyńskiAndrzejMPOLMWOOpoleTruchtam… tuptam… pełznę…Zapłacono
Strona 1 z 2