maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY

XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
Miejsce i data imprezy: Chwałowice, 07 stycznia 2024
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

PARTNERZY:
Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice
Urząd Miasta Oława
Urząd Gminy Oława
Nadleśnictwo Oława
Oławski Park Wodny Termy Jakuba
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. ZO.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Regulamin Regulamin ZiMNaR

1) - etap I 7,033 km 07.01.2024 r. niedziela Chwałowice
2) - etap II 7,033 km 14.01.2024 r. niedziela Oława
PRZERWA - FERIE 21.01.2024 r.
3) - etap III 7,033 km 28.01.2024 r. niedziela Jelcz-Laskowice
4) - etap IV 7,033 km 04.02.2024 r. niedziela Oława „Bieg Pamięci Zygmunta Pawlika”
5) - etap V 7,033 km 11.02.2024 r. niedziela Janików
6) - etap VI 7,033 km 18.02.2024 r. niedziela Miłoszyce
7) - etap Joker 7,033 km 25.02.2024 r. niedziela Jelcz-Laskowice

Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz
Kategorie:
- BiegWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 263
- Marsz Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 263

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1PastuchRomanMPOLBIEG, M50, MGO1965OławaZapłacono
2WalulikAnetaKPOLBIEG, K401975WrocławZapłacono
3KulczyckaKlaudiaKPOLBIEG, K20, MGJL2002GrędzinaZapłacono
4RóżalskiIgnacyMPOLBIEG, M16, MGO2006OławaBiegnij OławoZapłacono
5KrólickaAleksandraKPOLBIEG, K30, MGO1993OławaZapłacono
6GawekLukaszMPOLBIEG, M30, KBH1985Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz LaskowiceZapłacono
7MaruszakHenrykMPOLBIEG, M601955Skarbimierz OsiedleTEAM-''MARUSZAKÓW''Zapłacono
8JeziakDanutaKPOLNW1961ChwałowiceAmatorzyZapłacono
9JeziakTomekMPOLNW1961ChwałowiceAmatorzyZapłacono
10BlajerskiZbigniewMPOLBIEG, M50, MGJL1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
11KaraszowskaEwelinaKPOLBIEG, K301985Oława
12BecquetJohanMBELBIEG, M301984WrocławZapłacono
13Serwotka-KałużnyBarbaraKPOLBIEG, K301986KiełczówZapłacono
14MaruszakRafałMPOLBIEG, M401980SkarbimierzZapłacono
15UrbańskiDariuszMPOLBIEG, M40, MGJL1982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
16SoberaŁukaszMPOLBIEG, M301989TwardogóraEcho Twardogóra
17RakszawskaKingaKPOLBIEG, K301984OławaSYNERGIA GB "ODCISK"
18DewerendaNinaKPOLBIEG, K30, MGO1985OławaBiegnij OławoZapłacono
19Bobińska-KubaryczDominikaKPOLBIEG, K301986OławaZapłacono
20SobczakDanielMPOLBIEG, M30, MGO1987OławaEERLE Running Team / KB SobótkaZapłacono
21KałużaŁukaszMPOLBIEG, M40, MGJL1983Jelcz-LaskowiceZapłacono
22KałużaMagdalenaKPOLBIEG, K30, MGJL1986Jelcz-LaskowiceZapłacono
23ZiarkowskiMaxMPOLBIEG, M30, MGO1989OławaSYNERGIA GB "ODCISK"Zapłacono
24GłowackaMonikaKPOLBIEG, K401978SiechniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
25BorkowskaBarbaraKPOLBIEG, K401975Święta KatarzynaAdrian Danilewicz GroupZapłacono
26BorkowskiAdamMPOLBIEG, M501968Święta KatarzynaAdrian Danilewicz GroupZapłacono
27Olejnik-PaśkoKasiaKPOLBIEG, K301989WrocławZapłacono
28PaśkoDarekMPOLBIEG, M301986WrocławZapłacono
29BulukGrzegorzMPOLBIEG, M401981Namysłów
30PodliskaAleksandraKPOLBIEG, K30, MGO1991OławaSYNERGIA GB "ODCISK"Zapłacono
31GłowackiTomaszMPOLBIEG, M401975SiechniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
32KarmelitaJustynaKPOLBIEG, K30, MGJL1984Jelcz-Laskowice
33MajszakMartaKPOLBIEG, K30, MGJL1985Jelcz Laskowice
34BielSławomirMPOLBIEG, M40, MGJL1980ChwałowiceZapłacono
35JakobszeWojciechMPOLBIEG, M40, MGO1974MarcinkowiceZapłacono
36JachniewiczDawidMPOLBIEG, M301986BrzegKLUB HDK PCK "SAPER" przy 1psapZapłacono
37WąsiewiczEwaKPOLBIEG, K50, MGO1969OławaZapłacono
38WąsiewiczAdamMPOLBIEG, M50, MGO1967OławaZapłacono
39MałekMateuszMPOLBIEG, M201994OławaZapłacono
40WróbelMaciejMPOLBIEG, M30, MGO1985Oława
41ŚwierzkoRobertMPOLBIEG, M40, MGO1980OławaOława 2023
42PtaszekMartaKPOLBIEG, K30, MGO1985OławaBiegnij Oławo
43MruszczykMichałMPOLBIEG, M401982WrocławZapłacono
44SztalBożenaKPOLNW1982OławaAutoliv Run Team
45PiotrowskiPrzemysławMPOLBIEG, M40, MGO1980OławaItalmetalZapłacono
46MencelAdamMPOLBIEG, M40, MGO1982OławaTOYOTA RUNMATOR
47MencelEwaKPOLBIEG, K40, MGO1983OławaTOYOTA RUNMATOR
48KyianovViktorMUKRBIEG, M20, MGO1994OławaTOYOTA RUNMATOR
49BiałekMateuszMPOLBIEG, M30, MGJL1990Jelcz LaskowiceZapłacono
50HickiewiczLudwikMPOLBIEG, M401978Chrząstawa Mała
51Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOLBIEG, K401975WrocławKobiety w bieguZapłacono
52DuszakMarcinMPOLBIEG, M40, MGJL1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
53ZarczukAleksandraKPOLBIEG, K30, MGO1989SiedlceZapłacono
54RóżyńskaMałgorzataKPOLNW1973OławaGrajan triathlon OławaZapłacono
55WalczakAgnieszkaKPOLBIEG, K40, MGO1975Oława
56RaczkowskiAlbertMPOLBIEG, M501972BrzegKotwica BrzegZapłacono
57GregorczykMagdalenaKPOLBIEG, K301988Skarbimierz-OsiedleKotwica Brzeg
58OdorczykWiolettaKPOLNW1965OławaZapłacono
59KobusińskiMichałMPOLBIEG, M301990OławaBiegnij Oławo
60PłotyciaAleksandraKPOLBIEG, K301990WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
61ElżbieciakDamianMPOLBIEG, M301986LubszaAutoliv Run Team
62KoziołAgnieszkaKPOLNW1987Oława
63KamiñskiJacekMPOLBIEG, M401980RatowiceTsusho TeamZapłacono
64MarczakOlaKPOLBIEG, K30, MGJL1985Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz LaskowiceZapłacono
65EngelHalinaKPOLBIEG, K40, MGO1975Oława
66SternalskiMichałMPOLBIEG, M40, KBH1976WrocławKB Harcownik Jelcz LaskowiceZapłacono
67PalczakAnnaKPOLBIEG, K401980RatowiceKŁYSTE MORSYZapłacono
68PalczakKrzysztofMPOLBIEG, M401980RatowiceKŁYSTE MORSYZapłacono
69WąsikMarekMPOLBIEG, M601960WrocławKŁYSTE MORSY
70KruczkowskiMateuszMPOLBIEG, M30, MGJL1992Jelcz-LaskowiceAutoliv Run Team
71PorembaJarosławMPOLBIEG, M401974KiełczówKŁYSTE MORSYZapłacono
72PorembaKarolinaKPOLNW1976KiełczówKŁYSTE MORSYZapłacono
73OlekIzabelaKPOLNW1968Chrząstawa MałaZapłacono
74PiskorskaKatarzynaKPOLBIEG, K401974OlszankaKotwica BrzegZapłacono
75NiewodniczańskiTomaszMPOLNW1948JanikówZapłacono
76ZdunAnitaKPOLBIEG, K30, KBH1987Nadolice WielkieKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
77ZmarzlikMałgorzataKPOLBIEG, K30, MGJL1986Jelcz-LaskowiceZapłacono
78ZmarzlikRobertMPOLBIEG, M40, MGJL1976Jelcz-LaskowiceZapłacono
79KujawaMichałMPOLBIEG, M30, KBH1984RatowiceKB Harcownik Jelcz Laskowice
80ZiębaDamianMPOLBIEG, M301987WrocławAdrian Danilewicz GroupZapłacono
81DrekoAnnaKPOLBIEG, K40, KBH1980WrocławAdrian Danilewicz GroupZapłacono
82DrekoKrzysztofMPOLBIEG, M40, KBH1978Wrocław
83OkurzałyJoannaKPOLBIEG, K30, KBH1989Jelcz-LaskkwiceKB Harcownik Jelcz LaskowiceZapłacono
84Małek-ChudzikNataliaKPOLBIEG, K301986OławaSYNERGIA GB "ODCISK"Zapłacono
85ChudzikHubertMPOLBIEG, M301984OławaSYNERGIA GB "ODCISK"Zapłacono
86PoczątekŁukaszMPOLBIEG, M30, MGJL1984Jelcz -LaskowiceAutoliv Run Team
87ŁuckaDorotaKPOLBIEG, K401982WierzbnoZapłacono
88ŁuckiMirosławMPOLBIEG, M401979WierzbnoZapłacono
89MusiałMałgorzataKPOLBIEG, K301984StrzelinZapłacono
90EislerSebastianMPOLBIEG, M301991SobótkarehafizjoZapłacono
91KozyraDariuszMPOLBIEG, M401978RadwaniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
92KozyraAnetaKPOLNW1977RadwaniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
93RaczkowskaMałgorzataKPOLNW1974BrzegZapłacono
94ZegarMarekMPOLBIEG, M401979OławaZapłacono
95JankowskaKarolinaKPOLBIEG, K201998BrzegZapłacono
96MorawskaŻanetaKPOLBIEG, K20, MGO1995OławaAmatorzyZapłacono
97SmykSylwesterMPOLBIEG, M40, MGO1981JanikówAutoliv Run Team
98Sosnowska-SmykJoannaKPOLBIEG, K40, MGO1981JanikówAutoliv Run Team
99ZawiszaKrzysztofMPOLBIEG, M30, MGO1986Oława
100UtratnyKamilaKPOLBIEG, K201994SobótkarehafizjoZapłacono
Strona 1 z 3