maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 5 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
401591Anonim#357721ModryMPOL1988MysłowiceMZapłacono
402720GieraSzymonMPOL2003NadmaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoLZapłacono
403701DutkiewiczMaciejMPOL2003Nakło Nad NoteciąAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
404992PorębskiMateuszMPOL1994NaramaMZapłacono
405911WywiałPrzemysławMPOL1983NaramaLZapłacono
406207OnikAdamMPOL2003NasielskAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
407229SendorekMaciejMPOL2002NiepołomiceXLZapłacono
408611StadnikJadwigaKPOL1986Nisko3 PBOTSTAKZapłacono
409930TamborskiGrzegorzMPOL1985Nisko3 Batalion InżynieryjnyMZapłacono
410771KrukKamilMPOL1995Nowa DębaLTAKZapłacono
411772WaliłkoDamianMPOL1996Nowa DębaNowa DębaSTAKZapłacono
412817StanderaMateuszMPOL1993Nowa Góra11 Małopolska Brygada Obrony TerytorialnejMZapłacono
413864MorawiakŁukaszMPOL1983Nowa KaletkaMZapłacono
414893ŁuczakSebastianMPOL1999Nowa Sarzyna20 PBOTMZapłacono
415892ŁuczakStanisławMPOL1974Nowa Sarzyna3 PBOTSZapłacono
416237GierczukMariuszMPOL1987Nowe ChechłoZK WojkowiceMZapłacono
417726SolarczykPawełMPOL1998Nowy Dwór Mazowiecki2 Mazowiecki Pułk SaperówSZapłacono
418159GrzechulskiPiotrMPOL1975Nowy Dwór WejherowskiMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceMZapłacono
41958DurlakKacperMPOL2002Nowy SączLZapłacono
420506KaczorMichałMPOL1999Nowy Sącz2bsapMTAKZapłacono
421627StężowskaLauraKPOL2000Nowy SączAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
422748ChałupkaMateuszMPOL1990Nowy TargRezerwaMZapłacono
423677KrasońKrystianMPOL1995Nysa1psapXLTAKZapłacono
424633PorosPawełMPOL1977Oborniki ŚląskieWKB Meta LubliniecLZapłacono
425571SzafranPatrykMPOL1996OchożaAkademia Wojsk LądowychSTAKZapłacono
426777PietrzokPatrykMPOL1997OlesnoWKB Meta LubliniecLZapłacono
427609KosińskiŁukaszMPOL1988Oleśnica10 Brygada ŁącznościMZapłacono
4281033BalcerowiczMichałMPOL1991OlszanyKlub Biegacza MilaLTAKZapłacono
429869FałkowskiAdrianMPOL2002OlsztynAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
430604PawelecKasjanMPOL2000OlsztynWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
43124RutkowskaMichaelaKPOL1997Olsztyn4W-MBOTXSZapłacono
432610SawickiGaborMPOL1989OlsztynKomenda Miejska Policji w OlsztynieMTAKZapłacono
433954SudnikTomaszMPOL1996OlsztynKomenda Miejska Policji w OlsztynieLZapłacono
434640WilchowskiStefanMPOL1979OlsztynSforaBMKXLZapłacono
435831JurekAdrianaKPOL1992Opoczno7 dywizjon lotniczySZapłacono
436947MakuchKrzysztofMPOL2001OpocznoAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
437635PopeckaMonikaKPOL1998OpocznoCOASMTAKZapłacono
438729WoźniakMateuszMPOL2001OpocznoWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
439682MarkiewiczKarolinaKPOL1993OpoleWojskowe Centrum Rekrutacji w OpoluSZapłacono
440266MurzynJoannaKPOL1997OpoleMZapłacono
441704SalamonRomanMPOL1986Opole91 batalion logistycznyMTAKZapłacono
442275WawrzyniakMagdalenaKPOL1989Opole10 Brygada LogistycznaMZapłacono
4431006ZeganPatrykMPOL1991Opole55 batalion remontowyXLTAKZapłacono
444758TokarskiKamilMPOL2000Ortel Królewski DrugiMZapłacono
445502WęcławiakJakubMPOL1991OrzechowoPP Nowe Miasto nad WartąLZapłacono
446223ŻółkiewiczMarcinMPOL1979OrzechówkaPiętnastkaMTAKZapłacono
447949KudelskiIreneuszMPOL1970Osetnica43 Wojskowy Oddział GospodarczyLZapłacono
448972KłosMarcinMPOL1992Ostrołęka18 pułk logistyczny ŁomżaLZapłacono
449521ZelgaMikołajMPOL2001Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
450749DeskaPawełMPOL1991Ostróda9 Pułk RozpoznawczyLTAKZapłacono
451539KuczyńskiKarolMPOL1997Ostrów Mazowiecka16 psapMZapłacono
452723KryjomJakubMPOL1998Ostrów WielkopolskiAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
45323BiernaczykJuliaKPOL1997Ostrów Wlkp1. bspMZapłacono
454848HnatyszynMateuszMPOL2001OświęcimWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
455906TeległówJakubMPOL2001OżarówAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
45675FręchNikodemMPOL2002PabianiceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
4571048MatejczukAgataKPOL1981Parzęczew1BKPOWXSTAKZapłacono
458699BresaKamilMPOL1989PelplinSZapłacono
459916MakowskiRadosławMPOL1994PełczankaXLTAKZapłacono
460274BobelUrszulaKPOL2002PiasekAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
461639BrzoskaPiotrMPOL1990Piekary Śląskie31 batalion radiotechnicznyMZapłacono
462178KrasuckiWojciechMPOL1982PierwoszynoMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
46351Anonim#355305MPOL1986PiłaLZapłacono
464197NiemczykMichałMPOL1995Piotrków TrybunalskiKMP Piotrków TrybunalskiMZapłacono
465198OlenderMarcinMPOL1979Pisz8 batalion 182 krtMZapłacono
466819Anonim#362122LeonMPOL2000PłockAWLLZapłacono
46776WesołowskiKacperMPOL2001PodszkleAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
4681018Anonim#365539Endriu OlewaczMPOL1989PogorzyceJW 4724MZapłacono
469685IllichKarolMPOL2002Pokój1psapMTAKZapłacono
470975KowalczykŁukaszMPOL1999PolakiWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLZapłacono
471795PokrzywińskiZbigniewMPOL1987Police12 Brygada ZmechanizowanaLTAKZapłacono
472789Anonim#360681WiniarMPOL1995Połczyn Zdrój7 Brygada Obrony WybrzeżaMTAKZapłacono
4731038KincelKrzysztofMPOL1964PołupinSZapłacono
474557StępieńKrystianMPOL2002PoniatowaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
47527Anonim#355258LechuMPOL1994Poręba LaskowskaLZapłacono
476556KomisarzSzymonMPOL1999PotokAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
477904GoliszekPatrykMPOL1995PowidzAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
478505AndrzejewskiKrystianMPOL1996PozezdrzeAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
479977BartczakPawełMPOL1982PoznańSPWL PoznańMZapłacono
480628BurdelakBartoszMPOL1995Poznań6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychLZapłacono
4811037KaczmarekAgnieszkaKPOL1985Poznań31 BLTSZapłacono
482219LeonarskaMałgorzataKPOL1987PoznańBiegające KrejzoleSZapłacono
483877ŁubeckiŁukaszMPOL1989PoznańLZapłacono
48474MichalskiKarolMPOL2000Poznań31 BLTMZapłacono
485660MrówczyńskiMaciejMPOL1991PoznańMTAKZapłacono
486683PawłowskiKamilMPOL1995Poznań6 Batalion Chemiczny Sił PowietrznychXSZapłacono
487172RochmanJakubMPOL1996PoznańLZapłacono
488220SmugaŁukaszMPOL1985PoznańCSWLąd PoznańSZapłacono
489896ŁysekTomaszMPOL1981PraszkaMIWO PraszkaLZapłacono
490227PozorskiSzymonMPOL2001Pruszków18 batalion rozpoznawczyMTAKZapłacono
491780ModelskiSławomirMPOL1992Przasnysz2 ORelLTAKZapłacono
492943SiutaDominikMPOL1998PrzasnyszWLPMZapłacono
49340SicińskiDamianMPOL2001PrzemoczeTeam JarekXXLZapłacono
494736Anonim#359707StachuMPOL2000PrzemyślMZapłacono
4951044BabiarzKrystianMPOL2001PrzemyślWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
496801BednarczykMarcinMPOL1997Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLZapłacono
49794BlajerPiotrMPOL1988Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
498898BuniowskaSylwiaKPOL2000Przemyśl3 bpsXSZapłacono
4991051CielewiczKrystianMPOL1999Przemyśl3 Batalion Strzelców PodhalańskichSZapłacono
500579FedakJarosławMPOL1985Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
Strona 5 z 9