maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 3 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
201163DoboszKarolMPOL1996Białki1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
202920DolatowskiŁukaszMPOL1987ToruńZakład Karny w Inowrocławiu Oddział Zewnętrzny w ToruniuXLZapłacono
203828DomaszewskiDamianMPOL1982Giełczyn18 pułk logistyczny ŁomżaXLZapłacono
204867DomianArkadiuszMPOL1986WejherowoAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
205124DomoradzkiŁukaszMPOL1995SuwałkiLZapłacono
206116DorawaHubertMPOL1999SłupskAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
207967DoroszkiewiczJacekMPOL1997BiałystokLTAKZapłacono
208669DrywaMateuszMPOL2002ŚwiętochłowiceAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
20936DubilMichałMPOL1979Kłodnica GórnaRajd Źródeł ChodelkiXLZapłacono
210183DudekPawełMPOL1998IlkowiceWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
2111015DunajMateuszMPOL1994LibiążWyznawcy bronkaMZapłacono
212960DurasiewiczBartekMPOL1988Szczecin12 BATALION DOWODZENIALZapłacono
21358DurlakKacperMPOL2002Nowy SączLZapłacono
214673DuszyńskiKamilMPOL1991Śreml6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychMZapłacono
215532DutkiewiczMaciejMPOL1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejLZapłacono
216701DutkiewiczMaciejMPOL2003Nakło Nad NoteciąAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
217700DworaźnyMateuszMPOL1999Tarnowskiego GoryAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
218754DworczakJędrzejMPOL1998KoscianAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
219980DybcioMariuszMPOL1978WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
220115Essi-EzinhAleksanderMPOL1992UstkaSfora BMKLZapłacono
22155FalkowskiIgorMPOL1999SłupskAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
222869FałkowskiAdrianMPOL2002OlsztynAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
223254FamulskiMariuszMPOL1978Gołdap15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyLZapłacono
224871FamułaJacekMPOL2001LubliniecLotnicza Akademia WojskowaLTAKZapłacono
225579FedakJarosławMPOL1985Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
22614FirmantyPrzemysławMPOL1978WarszawaCwałujące żółwieXLZapłacono
22744FlisDariuszMPOL1967ZabrzeELEB Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyLZapłacono
228657FrączekŁukaszMPOL1992Kraków6bdowSTAKZapłacono
22975FręchNikodemMPOL2002PabianiceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
230974GajdzicaJakubMPOL2001DębowiecLZapłacono
231840GajnyŁukaszMPOL1988Bielsko-Biała18bpdMZapłacono
232721GałuszkaRafałMPOL1999WarszawaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoMZapłacono
233788GargaczPiotrMPOL1994SulechówMZapłacono
234664GasikDawidMPOL1992Śrem6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychMZapłacono
235151GawareckiPawełMPOL1997PsarskieMZapłacono
236659GawliczekMateuszMPOL2000RogówLZapłacono
237630GawrylczykPawełMPOL1983WejherowoLTAKZapłacono
238879GąsiorowskiMariuszMPOL1996Grudziądz8 Batalion Walki RadioelektronicznejSZapłacono
239861GąskaGrzegorzMPOL1999LatowiczLZapłacono
240513GibaDawidMPOL2002BiałystokAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
241948GidelskiBartłomiejMPOL1996WieluńAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
24281GielecBartlomiejMPOL2001Tomaszów MazowieckiLTAKZapłacono
243720GieraSzymonMPOL2003NadmaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoLZapłacono
244237GierczukMariuszMPOL1987Nowe ChechłoZK WojkowiceMZapłacono
245781GliścińskiAdamMPOL1999Tomaszów MazowieckiMTAKZapłacono
2461046GliwkaKamilMPOL1990GarwolinSPSPLZapłacono
247944GłodekKamilMPOL2000InowrocławAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
248186GłogowskiMichałMPOL1998RadomWLP WATMZapłacono
249200GłowackiAndrzejMPOL1971LegionowoMłody vs StaryLZapłacono
250691GłowniaKonradMPOL2001ChrzanówWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
251741GłuszkowskiKamilMPOL1992Ciechanów2 ORelMZapłacono
2521020GmyrekDominikMPOL2000SadówAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
253156GobisMateuszMPOL1997Szczecinek12 Brygada ZmechanizowanaLTAKZapłacono
254235GolecRafałMPOL1990Krzesk Królowa Niwa18 batalion rozpoznawczyMTAKZapłacono
255926GoliszMateuszMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
256904GoliszekPatrykMPOL1995PowidzAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
257846GołuchowskiJakubMPOL1996Kielce7 batalion kawalerii powietrznejMTAKZapłacono
258962GonciarzPiotrMPOL1996AugustówLZapłacono
259883GórskiMichalMPOL2002CiechanówWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
260923GórskiWojciechMPOL2001EłkWojskowa Akademia TechnicznaLTAKZapłacono
261826GrabarczykSebastianMPOL1973Stargard2bsapMZapłacono
262236GrabowskiZbigniewMPOL1970ŁomiankiSfora BMKMZapłacono
26379GramsDariuszMPOL1995Mirosław12 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
26430GreserArturMPOL1974BogucinGRH CommandoMTAKZapłacono
265686GrońMateuszMPOL2000KluszkowceWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
266692GruszczyńskiKamilMPOL1991KoscielecMTAKZapłacono
267537GryningIgorMPOL2002ChojniceAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
268959GrządzielaWojciechMPOL1995Gryfice12 BATALION DOWODZENIALZapłacono
269159GrzechulskiPiotrMPOL1975Nowy Dwór WejherowskiMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceMZapłacono
270965GrzegorkiewiczMichałMPOL2000WarszawaWLP WATLZapłacono
27126GrzelaKarolMPOL1991MorągLZapłacono
272739GrzmilDanielMPOL1998RadomMTAKZapłacono
273210GzubickiBartoszMPOL1997Morąg20 BZMTAKZapłacono
274713HadrianRomanMPOL1975Zduńska WolaZK SieradzLTAKZapłacono
2751028HaładusAdamMPOL1990LudwinówKP KoziegłowyMZapłacono
276158HaraszczukDawidMPOL1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
277848HnatyszynMateuszMPOL2001OświęcimWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
27815HołdyńskiMirosławMPOL1961Kąty WrocławskieWKB Meta LubliniecLZapłacono
279164HreczańskiJanMPOL2002BlachowniaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
280705HrysiakŁukaszMPOL2002GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
281830HubarCezaryMPOL1992Tomaszów Mazowiecki7 dywizjon lotniczyMZapłacono
282832HubarTomaszMPOL1982Tomaszów Mazowiecki7 dywizjon lotniczyMZapłacono
283685IllichKarolMPOL2002Pokój1psapMTAKZapłacono
284586IwańczukTomaszMPOL1988Chełm19 Batalion ZmechanizowanyLZapłacono
285104IzdebskiMarcinMPOL1992SiedlceOSŻW Mińsk MazowieckiLZapłacono
28691JagiełłoPawełMPOL1983ZgierzAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
2871017JakimMichałMPOL2001Grudziądz7 Brygada Obrony WybrzeżaXLZapłacono
288986JakubKotMPOL2000WieliczkaWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
289932JakubowskiMaciejMPOL1986Gomunice25blogMTAKZapłacono
2901062JakubowskiMarcinMPOL1991Dęblin41 Baza Lotnictwa SzkolnegoMZapłacono
291142JanasSzymonMPOL1999GdyniaSfora BMKSTAKZapłacono
292775JanczykPiotrMPOL1989Minkowice OławskieLZapłacono
293208JaniecTomaszMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
29410JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
295598JaniszewskiJarosławMPOL1979Maków MazowieckiKP PSP Maków MazowieckiSZapłacono
296161JankiewiczMarekMPOL1978WieliszewMłody vs StaryMZapłacono
297652JaruszewiczAleksanderMPOL1996Kętrzyn1 Mazurska Brygada ArtyleriiMZapłacono
2981045JaśkiewiczGrzegorzMPOL1986WarszawaSforaBMKMZapłacono
29966JeziornyRyszardMPOL1963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
300607JeziorskiTomaszMPOL1966Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
Strona 3 z 9