maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 7 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
601241SzczyplińskaAnnaKPOL1976JabłonnaMłody vs StarySZapłacono
602240WileńskiBartoszMPOL1993Komorowo5. Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejXLZapłacono
603239BuraczewskiKrzyszyofMPOL1977Bartoszyce20 BZLTAKZapłacono
604238BuraczewskaIwonaKPOL1979Bartoszyce20 BZXSTAKZapłacono
605237GierczukMariuszMPOL1987Nowe ChechłoZK WojkowiceMZapłacono
606236GrabowskiZbigniewMPOL1970ŁomiankiSfora BMKMZapłacono
607235GolecRafałMPOL1990Krzesk Królowa Niwa18 batalion rozpoznawczyMTAKZapłacono
608234MalinowskiKarolMPOL1973LegionowoMłody vs StaryMZapłacono
609233RomaniukPaulinaKPOL1993Zgierz31. Wojskowy Oddział GospodarczyXSTAKZapłacono
610232BosekTomaszMPOL1980WojcieszkówKomisariat Policji w AdamowieMTAKZapłacono
611231KutaKamilMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
612230KozakIgnacyMPOL1999ZręcinAWLSZapłacono
613229SendorekMaciejMPOL2002NiepołomiceXLZapłacono
614228MuśkiewiczAdamMPOL1997Zelów1BKPOWMTAKZapłacono
615227PozorskiSzymonMPOL2001Pruszków18 batalion rozpoznawczyMTAKZapłacono
616226SusłoSzymonMPOL2002GnojnoSZapłacono
617225SurmiakMaciejMPOL1983WarszawaCwałujące ŻółwieLZapłacono
618224TenderendaKamilMPOL1986Ciechanowiec1 Baza Lotnictwa TransportowegoMZapłacono
619223ŻółkiewiczMarcinMPOL1979OrzechówkaPiętnastkaMTAKZapłacono
620222JagodaAnnaKPOL1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamSZapłacono
621221RzechowskiFilipMPOL1984GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamMZapłacono
622220SmugaŁukaszMPOL1985PoznańCSWLąd PoznańSZapłacono
623219LeonarskaMałgorzataKPOL1987PoznańBiegające KrejzoleSZapłacono
624218HabratBarbaraKPOL1995Krosno3 PBOTSTAKZapłacono
625217DanielewiczDariaKPOL1998GniewkowoSTAKZapłacono
626216KępińskiMaksymilianMPOL1984Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejMZapłacono
627215PodgrodzkiMichałMPOL2003LesznoAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
628214SmykMariuszMPOL1997Bartoszyce20 BZLTAKZapłacono
629213Anonim#356345MPOL1992StargardMTAKZapłacono
630212KrzyszkowskiJakubMPOL2000RóżynaWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLZapłacono
631211WartnikMarcinMPOL1986WarszawaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoLZapłacono
632210GzubickiBartoszMPOL1997Morąg20 BZMTAKZapłacono
633209BednarskiSzymonMPOL2001ToruńLZapłacono
634208JaniecTomaszMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
635207OnikAdamMPOL2003NasielskAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
636206LisKarolMPOL2005WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
637205PawelaMiłoszMPOL2002LibiążAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
638204KostrzewaJacekMPOL1997Wrocław17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
639203DawidowskiMarcinMPOL2002KartuzyAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
640202CieślakMichałMPOL1988Rychwał17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
641201KmiecikAleksandraKPOL1998BartoszyceSTAKZapłacono
642200GłowackiAndrzejMPOL1971LegionowoMłody vs StaryLZapłacono
643199WiśniowskiMikołajMPOL2002JarosławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
644198OlenderMarcinMPOL1979Pisz8 batalion 182 krtMZapłacono
645197NiemczykMichałMPOL1995Piotrków TrybunalskiKMP Piotrków TrybunalskiMZapłacono
646196SiwekWojciechMPOL1994Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
647195WiercińskiRafałMPOL1993Mińsk MazowieckiXLZapłacono
648194AdamskiMikołajMPOL1994Zielona Góra11bdowLZapłacono
649193SrokaKrystianMPOL1993WłosienicaMTAKZapłacono
650192SrokaSebastianMPOL1993WłosienicaMTAKZapłacono
651191SalitraJanMPOL2001BrzeźnicaWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
652190PiątekAnitaKPOL1983WrocławGT RAT/WOMP WROCŁAWXSZapłacono
653189WojtysiakHubertMPOL2002CzęstochowaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
654188SzaduraJakubMPOL2001WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
655187OlszewskaPatrycjaKPOL1992Ruda ŚląskaStraż GranicznaMTAKZapłacono
656186GłogowskiMichałMPOL1998RadomWLP WATMZapłacono
657185PopławskiDanielMPOL1989Węgorzewo15 Brygada ZmechanizowanaLTAKZapłacono
658184RzymańskiDanielMPOL2001WarszawaSZapłacono
659183DudekPawełMPOL1998IlkowiceWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
660182WasielewskiDanielMPOL1989Zgierz1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
661181ZyskowskiMichałMPOL2000SuwałkiWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
662180SzafrańskiDawidMPOL2000KrakówWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
663179SzumańskiArkadiuszMPOL2000MławaWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
664178KrasuckiWojciechMPOL1982PierwoszynoMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
665177ZnójTomaszMPOL1979Borki-PaduchySfora BMKLZapłacono
666176RoczeńGrzegorzMPOL1978GołdapWCR EłkXLZapłacono
667175OpokaPiotrMPOL1988KatowiceSfora BMKMTAKZapłacono
668174PosadzkiPawełMPOL1982Sanok3 PBOTMZapłacono
669173ŻogałaMichałMPOL1990TychyLZapłacono
670172RochmanJakubMPOL1996PoznańLZapłacono
671171TobiaszMarcinMPOL1993Rzeszów1. BspXLTAKZapłacono
672170MajcherskiPiotrMPOL1978LęborkWOCXLZapłacono
673169ZającPiotrMPOL1995JasłoRezerwaLTAKZapłacono
674168PietrzakMateuszaMPOL1996Łódź1BKPOWLZapłacono
675167StawiarzPawełMPOL1972ChorzówPiasstaw.LZapłacono
676166ChmielniakKrzysztofMPOL1984CzaniecSforaBMKXLZapłacono
677165MarczakRadosławMPOL2002GrzebowilkAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
678164HreczańskiJanMPOL2002BlachowniaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
679163DoboszKarolMPOL1996Białki1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
680162RybickiTomaszMPOL1980LegionowoMłody vs StarySZapłacono
681161JankiewiczMarekMPOL1978WieliszewMłody vs StaryMZapłacono
682160ŁukomskiMiłoszMPOL2002Łódź1 batalion kawalerii powietrznejLZapłacono
683159GrzechulskiPiotrMPOL1975Nowy Dwór WejherowskiMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceMZapłacono
684158HaraszczukDawidMPOL1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
685157PrzekwasAleksanderMPOL1996Inowrocław12 Brygada ZmechanizowanaLZapłacono
686156GobisMateuszMPOL1997Szczecinek12 Brygada ZmechanizowanaLTAKZapłacono
687155ZimnyPawełMPOL1987SosnowiecLTAKZapłacono
688154SzmycińskiPiotrMPOL2001Lubiechów DolnyTeam JarekXLZapłacono
689153WnukMaciejMPOL1997Kutno1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
690152PłóciniakJakubMPOL1996Śrem6bdowLZapłacono
691151GawareckiPawełMPOL1997PsarskieMZapłacono
692150OstrowskiKamilMPOL1998SiedlceLZapłacono
693149OlszarGrzegorzMPOL1981DarłowoKP Darłowo, KB Darłowskie ChartyLTAKZapłacono
694148TomczakArturMPOL1984BogdanowoSfora BMK/12 WBOTMTAKZapłacono
695147Piasecka-WszołaAnnaKPOL1982KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoSZapłacono
696146KarbownikDariuszMPOL1992WarszawaSZapłacono
697145SokołowskiJakubMPOL1991Wrocław2. Wojskowy Szpital PolowyLZapłacono
698144MachałaMariuszMPOL1980Suchorze17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaMZapłacono
699143Anonim#355638MPOL1976WarszawaMZapłacono
700142JanasSzymonMPOL1999GdyniaSfora BMKSTAKZapłacono
Strona 7 z 9