maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 3 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
201879GąsiorowskiMariuszMPOL1996Grudziądz8 Batalion Walki RadioelektronicznejSZapłacono
2021017JakimMichałMPOL2001Grudziądz7 Brygada Obrony WybrzeżaXLZapłacono
203814KotlęgaMiłoszMPOL1999GrudziądzAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
20418ŁuszczakMirosławMPOL1982GrudziądzMTAKZapłacono
205804MatusDawidMPOL1995Grudziądz9 Pułk RozpoznawczyMTAKZapłacono
206526RonowskiMateuszMPOL1990Grudziądz8 Batalion Walki RadioelektronicznejSZapłacono
207544SzarSzymonMPOL1979GrudziądzCSLog GrupaMTAKZapłacono
208959GrządzielaWojciechMPOL1995Gryfice12 BATALION DOWODZENIALZapłacono
209165MarczakRadosławMPOL2002GrzebowilkAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
210806Anonim#360872TomaszMPOL1972GwizdałkiWieluń BiegaLZapłacono
211805KellerIzabelaKPOL1984Gwizdałki14Wieluń BiegaLZapłacono
21265StempniakZbigniewMPOL1976HelKomenda Portu Wojennego GdyniaXLTAKZapłacono
213925OstrowskiŁukaszMPOL1997Hyżne1 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
214183DudekPawełMPOL1998IlkowiceWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
215258IwankowskaZuzannaKPOL2002IławaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
216870SzeligaWojtekMPOL1969ImielinSZapłacono
217944GłodekKamilMPOL2000InowrocławAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
2181026KawczyńskiSebastianMPOL1994Inowrocław1. Brygada LogistycznaLZapłacono
219531KulsJanMPOL2003InowrocławWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLTAKZapłacono
220157PrzekwasAleksanderMPOL1996Inowrocław12 Brygada ZmechanizowanaLZapłacono
221945SuchodolskiHubertMPOL2004InowrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
222103JęsiorDawidMPOL1997Iwanowice DużeSekcja Skoków Spadochronowych S3WATLZapłacono
223241SzczyplińskaAnnaKPOL1976JabłonnaMłody vs StarySZapłacono
224249WołkPawełMPOL1987JabłonnaCentrum Szkolenia Policji w LegionowieMZapłacono
225129KaszubaAndrzejMPOL1978JanowiceTriton KoninMZapłacono
226984RusinekSzymonMPOL2001Janów PodlaskiAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
227584LewandowskiDawidMPOL1989Jarantowice3 Pułk Saperów ChełmnoLTAKZapłacono
228697MaciejewskiAdrianMPOL1999JarocinXLTAKZapłacono
229199WiśniowskiMikołajMPOL2002JarosławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
230169ZającPiotrMPOL1995JasłoRezerwaLTAKZapłacono
231517WysmolińskiMariuszMPOL2001Jastrzębie-ZdrójAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
23268Anonim#355346MPOL1990JaworznoLTAKZapłacono
2331009NowakSebastianMPOL1997KaletySpartan team KaletyLZapłacono
234973KapkanOlenaKPOL1995KaliszKaliski Klub Karate KyokushinSTAKZapłacono
235512SuligaFilipMPOL1996Kalisz1BKPOWLTAKZapłacono
236203DawidowskiMarcinMPOL2002KartuzyAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
237710SochaŁukaszMPOL1979KartuzyMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
238272Saciuk-WojciechowskaKatarzynaKPOL1986KarwianyLTAKZapłacono
239658WojciechowskiGrzegorzMPOL1972KarwianyWojskową Komenda Transportu WrocławLTAKZapłacono
2401004CieżakSławomirMPOL1993Kasinka Mała6bdowSZapłacono
241175OpokaPiotrMPOL1988KatowiceSfora BMKMTAKZapłacono
24215HołdyńskiMirosławMPOL1961Kąty WrocławskieWKB Meta LubliniecLZapłacono
243139WawrzyniakDawidMPOL1973Kąty WrocławskieXLZapłacono
2441053ToczekSławomirMPOL1997Kędzierzyn KoźleWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoSZapłacono
245606KordekDawidMPOL1992Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
246652JaruszewiczAleksanderMPOL1996Kętrzyn1 Mazurska Brygada ArtyleriiMZapłacono
247846GołuchowskiJakubMPOL1996Kielce7 batalion kawalerii powietrznejMTAKZapłacono
248577PiotrowiczBartłomiejMPOL1997KielcePułk reprezentacyjny wojska PolskiegoMZapłacono
249585SławińskiKazimierzMPOL1974KielceLZapłacono
250767SzostakPawełMPOL2003KielceWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
251874WiśniewskiTomaszMPOL1985Kielce10ŚBOTSZapłacono
252737WróbelTomaszMPOL1972KlembówKomenda Stołeczna PolicjiMZapłacono
253698DąbrowskiKacperMPOL1998KlepaczkaMZapłacono
25413KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1 Baza Lotnictwa TransportowegoMTAKZapłacono
255686GrońMateuszMPOL2000KluszkowceWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
256940ChojnackiBartłomiejMPOL2003KłajLotnicza Akademia WojskowaMZapłacono
25736DubilMichałMPOL1979Kłodnica GórnaRajd Źródeł ChodelkiXLZapłacono
25846KędraAntoniMPOL1996KłodzkoMTAKZapłacono
259987Taube - KaczorMonikaKPOL1995Kolin2bsapSZapłacono
260778ŁuczyńskiHubertMPOL1999KoluszkiMZapłacono
261931ŚwitlińskiDamianMPOL1991Kołobrzeg12 Pułk LogistycznyXLZapłacono
262956KrajewskiPawełMPOL1985Komorowo5. Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
263240WileńskiBartoszMPOL1993Komorowo5. Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejXLZapłacono
264792Kuchczyńska MiśkowiakPaulinaKPOL1992Komprachcice10 Brygada LogistycznaLZapłacono
265702SzramskiKacperMPOL2001KoninAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
266790ZagajewskaMarcelinaKPOL2000KoronowoAkademia Wojsk LądowychSTAKZapłacono
267754DworczakJędrzejMPOL1998KoscianAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
268692GruszczyńskiKamilMPOL1991KoscielecMTAKZapłacono
2691057WartaMarekMPOL1989Kosienice5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
2701035Anonim#366298SebaMPOL1976KoszalinLZapłacono
271663StaszakWojciechMPOL1992KoszalinKMP KoszalinXLZapłacono
272868KicińskiKamilMPOL2002KoszęcinLotnicza Akademia WojskowaMTAKZapłacono
2731025MaruszczykArkadiuszMPOL1990Koszęcin5 pułk chemiczny Tarnowskie GóryMZapłacono
274731LęgasAdrianMPOL1996Kotuń1 Warszawska Brygada PancernaMZapłacono
275581KłosińskiBartłomiejMPOL1999Koziołki1 batalion kawalerii powietrznejMTAKZapłacono
276738PląderRafałMPOL1996Krakow6bdowMTAKZapłacono
277887BanaśTomaszMPOL2000KrakówAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
278657FrączekŁukaszMPOL1992Kraków6bdowSTAKZapłacono
279563JurczakJakubMPOL1992Kraków6bdowLZapłacono
280250KacprzyckaPaulinaKPOL1990KrakówJW 4724XSTAKZapłacono
281650KaletaTomaszMPOL1989KrakówMZapłacono
282128KaraśKacperMPOL2002KrakówAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
283786KazubskiErykMPOL1997KrakówLTAKZapłacono
2841042KolowcaAgnieszkaKPOL1993KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoLZapłacono
2851052Kolski-ŻmudaSzymonMPOL2001KrakówXXLZapłacono
2861022KowalskiZbigniewMPOL1979KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoXLZapłacono
2871023MaliszewskiIreneuszMPOL1978KrakówDKWSLZapłacono
288715MarekPawełMPOL1989Kraków11 Małopolska Brygada Obrony TerytorialnejXLTAKZapłacono
2891041MichońAndrzejMPOL1983KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoLZapłacono
290897NazarukŁukaszMPOL1988Kraków6bdowMZapłacono
291942OgorzałekAnnaKPOL1986Kraków2KPXSZapłacono
292941OgorzałekKrystianMPOL1986Kraków11 Małopolska Brygada Obrony TerytorialnejMZapłacono
293147Piasecka-WszołaAnnaKPOL1982KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoSZapłacono
294674PyclikJakubMPOL2002KrakówAkademia Wojsk LądowychSTAKZapłacono
295180SzafrańskiDawidMPOL2000KrakówWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
296617TrybusRemigiuszMPOL1995Kraków6BPDXLTAKZapłacono
297573KargolJacekMPOL1990Krasnystaw19 dasMTAKZapłacono
298117KocWiesławMPOL1962KraszewXXLZapłacono
299218HabratBarbaraKPOL1995Krosno3 PBOTSTAKZapłacono
300666KalinowskiSzymonMPOL1994KrosnoKMP w KrośnieLTAKZapłacono
Strona 3 z 9